Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Задав питання про Тигра,розвину думку.

Вже меньш-більш враження про Тигра маю. А як КоТе? Варто до нього йти? Наприклад на КВ4,КВ5 він мені не зручний противник.

difoto нєнукрасавчік.А скіко? Виграв конкурс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Халепа. А яка ж тоді виграла? По твоєму посиланню в темі,інші взагалі були повне авно.

ЗЮ. Я не льстю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акция «В полном составе!»

http://worldoftanks.ru/news/2306-at_full_strength_special/

Цікаво,хтось хоч раз міняв паспортні дані в екіпажа? А тут акція за пів цифри... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дико не пре вже другий день :( хочется видалити гру :(

Перезайди на інший сервак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акция «В полном составе!»

http://worldoftanks....rength_special/

Цікаво,хтось хоч раз міняв паспортні дані в екіпажа? А тут акція за пів цифри... :)

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/534999-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D1%8D%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D0%B6%D0%B0/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tolik79 та саме собою.

Десь,так і вважав. Був би Нарышкин,Бирон,чи а-ля столбовой дворянин в надцятому коліні,було б актуально.А так... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задав питання про Тигра,розвину думку.

Вже меньш-більш враження про Тигра маю. А як КоТе? Варто до нього йти? Наприклад на КВ4,КВ5 він мені не зручний противник.

Для мене КТ набагато прийємніший ніж його попередник. Пройшов його і навіть не помітив. Вже вкачаний маю Е75 але шкода бабла. чекаю на акцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім,я тиждень тому пройов подібне. Відтепер 3-ій сервер для мене зась. Наскільки був фартовим,настільки тепер ненависний.Стата впала на "капут". Юзаю на 2-му. Всерівно, "не фонтан". :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все таки что брать:

Фердинанда......или VK 45.02 (P) Ausf. A. ????

Что то не впечетлил Королевский ТИГР .....

В какую сторону развивать немцев в 9-10лвл ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все таки что брать:

Фердинанда......или VK 45.02 (P) Ausf. A. ????

Ну дик геймплеї зовсім різні, що пт, а що ТТ-напівСТ? Обидва танки хороші.

Что то не впечетлил Королевский ТИГР .....

В какую сторону развивать немцев в 9-10лвл ????

Мене теж ні тигр, ні КТ не потішив, пройшов максимально швидко, продав, купив 75, пройшов, продав, купив 100...

Потім якось глянув на стату і приємно здивувався, Тигр-60% перемог, КТ-63% :).

Що скажеш, німці...

На рахунок "а кого" я пішов до сотки, і не шкодую, маус був би гірше (пушку мав можливість потестити :().

Тепер цікавить леопард...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все таки что брать:

Фердинанда......или VK 45.02 (P) Ausf. A. ????

Фєдю прокачав до JagdPz E-100, але не продаю, фаново-фармовий пт (Ferdinand);

на VK 45.02 (P) Ausf. A. у мене був перший рекорд по кількості збитих ворогів, але трохи намучився з прокачкою.

P.S. тапок ще нічого, а от миша мене доконала. стоїть в ангарі, припадає пилюкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chukatabra,

народ что лутше взять Ferdinand или VK45.02A или развивать Aufkl.Panther что бы добраться до нового Leapard 1 (как танк?)

Лучше Фердинанд. Брутальный, бронированный, он способен и тащить бой и в одиночку дефить фланг и достоин того чтоб прописаться в ангаре. А Альфатапок - в умелых руках и при правильной тактике - способен на многое, но это всего лишь проходной танчик на пути к Тапку. АуфкларунгсПантер - если охота погрызть кактус, но дальше должно быть повеселей. Леопард 1 - мало кто еще имеет, разве что повезло на тест попасть. Что можно сказать - у него лучшее орудие в игре и этим сказано многое.

Однозначно Федю, разве что если охота потом на Тапке покататься.

Немцы - что ТТ, что ПТ на 9-10 левелах все огромные и неповоротливые и тем непрактичны. Это их "крест". Поэтому изученные мной огромные Ягр, Е-100 и Маус до сих пор не в ангаре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно Федю, разве что если охота потом на Тапке покататься.

Немцы - что ТТ, что ПТ на 9-10 левелах все огромные и неповоротливые и тем непрактичны. Это их "крест". Поэтому изученные мной огромные Ягр, Е-100 и Маус до сих пор не в ангаре.

ха! думки збігаються! :_02:

Змінено користувачем tolik79
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому изученные мной огромные Ягр, Е-100 и Маус до сих пор не в ангаре.

Буду первым типочком,с Япе100" в ангаре! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понял...беру Фердинанд.

Потом наверное тоже буду качать до JagdPz E-100

Спасибо.

Поделюсь впечетлениями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, як там топ німці, а ИС-7 рекомендую, хто ще сумніваєтья, під акцію прикупити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім,я тиждень тому пройов подібне. Відтепер 3-ій сервер для мене зась. Наскільки був фартовим,настільки тепер ненависний.Стата впала на "капут". Юзаю на 2-му. Всерівно, "не фонтан". :(

я i на пьятому й на другому пробував, то мабуть карма, бо й настрелював найбiльше з 30ти !!! гравцiв, а пофiг, всерiвно злив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому изученные мной огромные Ягр, Е-100 и Маус до сих пор не в ангаре.

Буду первым типочком,с Япе100" в ангаре! ;)

ну чого це відразу першим :) , у мене ця пт вже давно, але рідко на ньому граю, бо дуже вже повільна машина. зате вже коли бабахне по ворогу, то тоді, як кажуть - ховайся в жито :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я вчора на арті зняв подвійний на 9-ий бій.... плакати хтілось. ВБР теж був не на мому боці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім,я тиждень тому пройов подібне. Відтепер 3-ій сервер для мене зась. Наскільки був фартовим,настільки тепер ненависний.Стата впала на "капут". Юзаю на 2-му. Всерівно, "не фонтан". :(

я i на пьятому й на другому пробував, то мабуть карма, бо й настрелював найбiльше з 30ти !!! гравцiв, а пофiг, всерiвно злив :(

В мене є деяка теорія з цього приводу, перевірена неодноразово. Є певний чотириденний цикл Варгеймінга в певні дні якого в грі бажано проводити менше часу.

День перший, "неймовірний": нам несказанно везе з перемогами, оленемір обыцяє по 70-90 % на перемогу, будучи в топі сетапа ми часто можемо навіть не встигнути надамажити, або й доїхати до позиції. Стріляємо без зведення і влучаємо в бк, нещадно підпалюємо по 2 рази 1 танк і тп. Зазвичай в такі дні 55-65% перемог без напряга.

День другий, "парадоксальний". Оленемір обіцяє по 55-65% на перемогу, але команда зливається або потихеньку програє. В такі дні найкраще можна проявляти індивідуальну майтерність, тащити, адже граємо проти оленів, просто співпало що наша команда не туди поїхала. Відсоток перемог за день - 47-54.

День третій "Тащунський". Все відбувається згідно оцінки оленеміра, який обіцяє 47-53%. Тут як повезе, все залежить від наших рук, можемо тащити, може тащити хтось з команди, часто спостерігаються по 10 фрагів на 2х членів команди. Відсоток перемог за сеанс - біля 50.

День четвертий, "зливний". Оленемір не обіцяє нічого хорошого і правильно робить, адже в членів команди супротивника в усіх як одного сьогодні день перший, "неймовірний" :). Нас вбивають невидимі ніндзя, ваншотять арти 6-7 левела коли казалось би нікому нас засвітити, ми горимо, їздимо без воєукладки і з критованим двіжком, коротше повний "букєт". Саме в такий день нереально "збити зірочки" з 1-2 танків і через це стата за сесію складаі 35-42%, інколи її можна підтягнути до 45-47%, якщо вчасно покласти на невезучі танки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...