Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Та я й думав викачати його і прописати в ангарі.Найулюбленіший мій танк в реалі.Харизма.Буду звикати і жувати кактус.Також ИСа взяв по акції.Але на нього навіть екіпаж не брав,стоїть в ангарі.Він як,в порівнянні з Тигром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Він як,в порівнянні з Тигром?

кака

не згоден, тигр горить як факел, за бій можна підпалити одного і тогож танка 2 рази.

мені в топі ис подобаєтся, а ис-3 просто цяцька, топ танк, його борти витримують все, тільки великий мінус - це вертикальні наводкі в нього дуже страждають

це ще без акції, класний бій був)

post-9327-0-38821600-1367518939_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тигр горить як факел, за бій можна підпалити одного і тогож танка 2 рази.

хз за свої 178 боїв горів раза 4 а згорав десь раз...

Змінено користувачем D.I.M.A
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, степінь за 3,1 к дамага? Тьху на вас, я сьогодні на ІС-3 більше 4к набивав, і пару раз більше трьох, і ніфіга не давали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, степінь за 3,1 к дамага? Тьху на вас, я сьогодні на ІС-3 більше 4к набивав, і пару раз більше трьох, і ніфіга не давали.

ну по-перше: він ще трошки насвітив

по-друге: є різниця, надамажив ти по чужому світлу чи по свому

третє: знак дається за середній максимальний опит .... а на ИС-3 більше грають (+ ротні бої)

в мене в самого на ИС-3 мастер (5+к дамага + трохи насвітив) 2+к опита - власний рекорд

Plum, і все рівно ИС-3 до мене в ангар повернувся, і тепер я вже його не продам ніколи! Гарна машина. На КВ-5 викачав екіпажи всім своїм ТТ, тепер вони непагано їздіють :)

а як ти на КВ5 радистів качаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто проходив 'Тигр'а?Поділіться враженнями,тактикою.Щось не айс він мені.Взяв по акції.Пуха зачьот звісно,а от з бронею пічаль пічальна.Думав він крепший.Тай балансить його зовсім паршиво.

Тримаю в ангарі як історичний танк,дуже не везучій,важко ним воювати-боеуклад вічний і горить.Але граю :),в ближньому якщо пхатись вмієш то можна и ис3 навалять :)

тигром ис-3? невірю в такі казки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тигр спокійно пробиває з переду і люк ис-3.Бачів як і КВ-5 накідували Тигром,крутиться він доволі не погано,ну зрозуміло що грають по-різному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, а шо проблема на КВ-5 качати радиста?

а ти відео подивись ... ))

його ж вбивають по 10 раз за бій

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда один мудень на т29 лiз поперед носа, щоб леопарда !! забити, за що отримав вiд мене спочатку випадково (бо попав на лiнiю вогню) а потiм спецiально, плюху, хоча воiна таки взяв я бо останню арту добив, хоча деякi оленi кричали менi воiна не давати, бо *вiдiте лi* *не достоiн* , ога, на 1390 i *не достоiн*

w400_dfa40fcde0247325056e7718633d4567.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його ж вбивають по 10 раз за бій

в мене досвід і вміння всіх членів екіпажу качаються одночасно і рівномірно, з різницею в бій-два-три. Радист теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене

як на ньому так грати щоб прожити довше чим пів боя?

Не стояти на місці =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...