Перейти до змісту

Міноборони України скасує військовий призов у 2014 році - Генштаб


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

У 2014 році Міноборони має намір скасувати військовий призов громадян України на термінову військову службу.

Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

"У нас такі плани, щоб у кінці наступного року провести останній призов на строкову військову службу. Рівень вимог до військовослужбовців тепер вимагає професійного підходу і професійних навичок", - сказав віце-адмірал.

За словами Кабаненка, поряд зі скороченням Збройних сил відбувається зміна їхньої структури та переоснащення військових підрозділів, так "лише на відновлення кораблів направлено в п'ять разів більше, ніж у минулому році".

Не будуть більше хлопці ставати чоловіками, доведеться в братню державу йти служить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

Не будуть більше хлопці ставати чоловіками, доведеться в братню державу йти служить.

В сучасній армії стають чоловіками? Ой не смішіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви служили? Я ні... Але думаю, яка б армія не була, послужити б не завадило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько ж денег теперь потеряют военкоматы и психбольницы? :_09::0155: Вот и до них кризис пришёл :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви служили? Я ні... Але думаю, яка б армія не була, послужити б не завадило...

Так хто ж забороняє? Ласкаво просимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви служили? Я ні... Але думаю, яка б армія не була, послужити б не завадило...

Є варіант. Французький іноземний легіон... :_04:

(До речі, після нього французьке громадянство як бонус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо французького іноземного легіону прецеденти на Волині вже були ...

В курсі. Мій однокласник зараз живе біля Парижу, саме таким чином....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это означает, что армию мы похороним. Есть такая поговорка: Если государство (народ) не хочет кормить свою армию, то будет сосать х.. у чужой. Согласен, грубо, но по существу. Ни когда и не где армия не была прибыльной- это не бизнес, а у нас все и на всем хотят заработать при этом ничего не вкладывать. Армия сейчас это бизнес – продать технику, оружие , территории, да на миротворцах зарабатывают.

Отслужил в армии 10 лет, уволился и не жалею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это означает, что армию мы похороним.

Ну, для того щоб армія була сильною вона не обовязково повинна формуватися на основі загальнообовязкової воїнської повинності ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви служили? Я ні... Але думаю, яка б армія не була, послужити б не завадило...

Не служив і бажання не маю. Коли б хотів військову кар'єру, добре, це і треба, і все таке. Але своє майбутнє пов'язувати із армією, і тим паче військами не планую, питання: для чого служити? Мужчиною стати? Служи, не служи, коли в голові вітер, то ніхто з тебе мужика не зробить. А наша, сучасна армія, це абсурд. Коли ти хочеш служити - плати, не хочеш - плати. Питання фінансування і матеріального забезпечення - це можна нову тему на форумі відкривати. Крім розчарування і жалю вони нічого не пробуджують. Чого тільки день ВДВ вартий, і п'яні солдати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, подобається мені як росуждають про армію ті хто там не був. Скільки відмазок знаходять, хоча насправді тупо побоявся.

Ніхто ніколи не задумувався чого в СССР була призовна армія а не контрактна? Хоча можливостей для професійної армії було достатньо. І тоді також були частини які постійно були в бойовій готовності і ті які траву красили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое главное, что дает армия для солдата срочника - это научится принимать самостоятельно принимать решения и отвечать за свои поступки. Приходит в армию пацаненок, а увольняется в прямом смысле самостоятельный мужик. Соглашусь есть исключения из правил, но это исключении. В моей практике даже не было исключений.

А для kinky boy – не спорте и не уверяйте окружающих о тех вещай в которых Вы не компетентны. Как Вы можете судить что происходит там где вы не когда не были. А телевизор и газеты – показываю и пишут то , что вы хотите смотреть или читать. Друг или знакомый это тоже не показатель. Были солдатики которые всю службу гавно на конику возили (в виду своего развития) , а в военном билете гордо было написано – оператор радиолокационной станции, а придя домой наверное рассказывали шо генерала за водкой посылали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое главное, что дает армия для солдата срочника - это научится принимать самостоятельно принимать решения и отвечать за свои поступки.

робота і сімя качає цей скіл в рази краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви служили? Я ні... Але думаю, яка б армія не була, послужити б не завадило...

Є варіант. Французький іноземний легіон... :_04:

(До речі, після нього французьке громадянство як бонус)

не дуже цікаво...

От якби набирали війська добровольців для боротьби з сатрапіями, як добровольці в Іспанії в 30х інша справа...

В принципі зараз на ісламському фронті це і відбувається... Молоді хлопці там не сидять по клубам з пляшкою текіли, а воюють за ідею... Відповідно різниця з середнім молодиком європейської держави небо і земля...

І ще, ви ніколи не задумувались, чому так популярні у жінок секс тури до єгипту туреччини і т.п ?

Сам не люблю биків і мужланів, але щось в цьому є... Європейські чоловіки стали більш жіночними...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько ж денег теперь потеряют военкоматы и психбольницы? :_09::0155: Вот и до них кризис пришёл :)

Наївний. Вони вже давно не гірше заробляють на тих хто хоче служити. А таких немало ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, подобається мені як росуждають про армію ті хто там не був. Скільки відмазок знаходять, хоча насправді тупо побоявся.

Ніхто ніколи не задумувався чого в СССР була призовна армія а не контрактна? Хоча можливостей для професійної армії було достатньо. І тоді також були частини які постійно були в бойовій готовності і ті які траву красили.

Ну дуже хочеться взнати. Можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cemiynick, із ваших слів слідує, що ви бажаєте війни на українській землі, щоб гинули люди, стояла економіка? І в нашу країну їхали іноземні бляді? Пардоньте, але воювати не думаю, що хочуть українці. Проблема не в служінні в армії, а у вихованні. Сім'я, школа і суспільство. Ці інститути у нашій країні в ганебному стані. Більшості потрібні видовища та хліб...

sergK, цікаво дізнатися у якій армії Ви служили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, згадайте другу світову війну і післявоєнну доктрину СССР яка незважаючи на всі "радянські приколи" була оборонною. Ніяка професійна армія не зможе захистити країну в повномасштабних бойових діях, вона ефективна лише в локальних і короткочасних бойових діях, ну і при веденні бойових дій на чужій території.

Щоб захистити свою ж територію від підготовленої армії противника в повномасштабній війні, потрібна тотальна мобілізація, а якщо армія лише професійна і військових навчань для цивільних не проводилось, то постає питання кого призивати? Гарматне м'ясо як було в 41-42роках, бо часу на повне навчання нема. Тому і була призовна армія, солдати за два роки проходили основне навчання і у випадку війни потрібно було лише сформувати частини і провести їх бойове навчання.

В нас в принципі ця система і залишилась, війська ОСШР мають втримати оборону на перших етапах війни, за цей час має відбутись мобілізація і укомплектування кадрованих частин (тих де зараз траву косять і забори красять).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, перефразую коротко.

Контрактний солдат бореться за гроші. Терміновий солдат бореться за Батьківщину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kinky boy – Служил я в 1996 - 2001 военный университет ,2001 – 2006 – служба в армии, звание капитан.

По поводу срочной службы полностью поддерживаю Lisovic.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...