Перейти до змісту

Потрібен одна людина до складки на каву


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

В кого є бажання купити каву зернову 1 кг BRAVOS

http://aukro.ua/vengerskij-zernovoj-kofe-bravos-classic-1kg-i2839472386.html

Ціна 66 грн (то разом з доставкою, поділеною на трьох)

пп або 9926450сорок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не краще купити італійську Lavazza за цікавішу ціну, якість, смак та аромат незрівняти з цим аукровським нонеймом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не краще купити італійську Lavazza за цікавішу ціну, якість, смак та аромат незрівняти з цим аукровським нонеймом

А не підкажете, де придбати Lavazza за "цікавішу ціну"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не краще купити італійську Lavazza за цікавішу ціну, якість, смак та аромат незрівняти з цим аукровським нонеймом

А не підкажете, де придбати Lavazza за "цікавішу ціну"?

Авторинок четвер і неділя Лаваза 0.25кг за 35грн купляв .Зараз купив Dallmayr prodomo 100%арабіка 05кг 55грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з цим аукровським нонеймом

То, что тебе не попадался на глаза венгерский кофе, не является поводом обзывать его так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не хочу нікого образити, тільки от 1 кг пачка меленої BRAVOS стоїть для косметичних всяких штук типу скрабів для тіла. Ну не пішла вона мені(

П"ю одну чашку кави в день, тільки закінчилась "не пам"ятаю яка", сьогодні відкрила-заварила Dallmayr. В домашніх умовах ця кава смакує найбільше. Раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як може бути смачною кава, кінцева ціна якої з усіма накрутками та доставкою 8уо\кг?

Нехай навіть *доступний* контрабас, ця робуста - щось середнє між жолудями та мазутом, але далеко не кава...

Угорські, Відеські, і т.д. пробували, знаєм... ;)

Не буду сперечатися про смаки, зі свого досвіду і десь тисячу-півтори чашок, що пройшли через автомат Saeco Incanto Classic, краще - ворог хорошого, для мене, наразі, це обжарка зерна Італії та Швейцарії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не краще купити італійську Lavazza за цікавішу ціну, якість, смак та аромат незрівняти з цим аукровським нонеймом

А не підкажете, де придбати Lavazza за "цікавішу ціну"?

Кілограмова пачка Лавацци в Італії коштує12 євро.

Скільки коштує така пачка ,вироблена в Зимній воді не знаю.Але явно дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...