Перейти до змісту

Subaru


vanus

Рекомендовані повідомлення

Відгукніться прихильники (і власники) Субару.

Як вам ваша машина?

Де обслуговуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Відгукніться прихильники (і власники) Субару.

Як вам ваша машина?

Де обслуговуєтесь?

Машина класна.

Як сказав мій знайомий поки не зв"язався з континіумом їздив на субару

а тепер на галімому мерсі :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще якщо нова, то голова років 10 боліти не буде, гловне вчасно проводити профілактику, лити людське масло, ну хіба що проблеми по підвісці можуть бути ( і будуть, ніяка машина не витримає стільки років по нашим дорогам). А просте тех. обслуговування можна зробити на будь-якій людській СТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Албацы вы, ДЭУ уже нету, уже есть Шевролет, и не такой уже отстой это дэу, а шевролет лачетти, и Авэо, это тоже Дэу, только брэнд поменяли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не шевролет а Шевроле це поперше, а по друге Деу є просто воно відмовилось від заводу ЗАЗ.

Шевроле має багато своїх напрацювань і я сумніваюсь що вониб брали просто міняли лички на такому отстоїї як деу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Не шевролет а Шевроле це поперше, а по друге Деу є просто воно відмовилось від заводу ЗАЗ.

Шевроле має багато своїх напрацювань і я сумніваюсь що вониб брали просто міняли лички на такому отстоїї як деу.

ЛовЕнд клас треба всім.

То му як не дорого і обє'ми великі.

от і заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевроле, Шевролет или Шевролёт головне, що всі зрозуміли про що ведеться мова. Напрацювання звичайно є, змінили дизайн та кузов, двигуни на Авео стоять ті самі що й на ланосах ( доречі перша назва ш. Авео була Калос, але її змінили враховуючи слов"янські особливості:-) ). За 13 з лшнм штук маєш нову тачку, економічну тачку з ейр бегами, повним електропакетом, абсом, гідропідсилювачом, кондиціонером і т.д. А прикінь скільки буде коштувати .... ну хай навіть Фольксваген з таким же конфігом.... От і маєш відносний недорогий новий автомобіль з майже з повним фаршом, і щодо мене, то я краще візьму новий Авео, ніж десятирічну БМВ за такою ж ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все рівно Ланос дас іст фантастіш, асссобіннно зовнішній вигляд...такий собі граціозний. А салон....просто ляля. Просторий, ергономічний, легко чиститься. Підвіска надійна, мотор бомба, рулю що .... ну да ладно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все рівно Ланос дас іст фантастіш, асссобіннно зовнішній вигляд...такий собі граціозний. А салон....просто ляля. Просторий, ергономічний, легко чиститься. Підвіска надійна, мотор бомба, рулю що .... ну да ладно

<{POST_SNAPBACK}>

Нормальні пацани почали з субару закінчили деуоо аля шевроле :) Требуло топік назвати автомобілі якими ми їздимо і якими хотілиб їздити. Я в основному на роботі їзджу девяткою до неї в мене особливо нарікань немає (гримілаб тільки поменше), але ж хочеться субару оутбек!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там, где в иномарках красуется слоган "Airbag", владельцы отечественных

автомобилей размещают "Спаси и сохрани!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знаэ про якийсь цiкавий сайт субару крiм www.subaru.ua, www.subaru.com.ua

Хочиться приукрасити свою машинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...