Перейти до змісту

Ingress. Онлайн гра в реальному просторі від Google


Zeuss

Ingress, да или нет  

49 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Рідко цікавлюсь іграми, а ще рідше граю, але зацікавив проект від Google

Знакомьтесь, Ingress — новая игра от Google. Место действия — альтернативная реальность. Вам предстоит занять одну из сторон — сражаться за власть («Просвещенные»), или за повстанцев («Сопротивление»).

2a83d3c55a92c33b93290cde6b119180.jpg

Установленное на андроид-девайс приложение будет проводить вас по местам скопления «Экзотической материи» (реальные географические координаты, которые надо будет посетить).

Важную роль здесь играет командная игра — вашей фракции нужно получить контроль над порталами энергии и создать зону, которую фракция сможет контролировать. Ну и отвоевывать такие же зоны, созданные врагами.

В конце концов, останется только один одна команда победит. Сражение за территорию продлится от года до полутора лет, после чего и будет объявлен результат.

Джон Ханке из Niantic сообщил, что при создании игры разработчики вдохновлялись детищем Дж. Дж. Абрамса (LOST Fringe).

Пока доступна версия для Android, ожидается и для iOS.

4PDA

Небольшой обзор на Хабре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...

Як чекаються захвати? Вишки моб.зв. Чи по GPS?

Не знаю що ти саме маєш на увазі захвати, але щоб грати гру потрібне підключення до інтернету і GPS.

Отримаєш інвайт зрозумієш все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як чекаються захвати? Вишки моб.зв. Чи по GPS?

Не знаю що ти саме маєш на увазі захвати, але щоб грати гру потрібне підключення до інтернету і GPS.

Отримаєш інвайт зрозумієш все інше.

Це я мав наувазі. Питання вирішено як перевіряють де ти є. Будуть запрошення скинье.

Як чекаються захвати? Вишки моб.зв. Чи по GPS?

Не знаю що ти саме маєш на увазі захвати, але щоб грати гру потрібне підключення до інтернету і GPS.

Отримаєш інвайт зрозумієш все інше.

Це я мав наувазі. Питання вирішено як перевіряють де ти є. Будуть запрошення скинье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо, я уже тоже..... а как карту масштабировать..... а то я че-то тапнул и все теперь черное :-(

UPD. нагуглил:

Также были замечены баги связанные с пропаданием карты. В этом случае помогает только перезагрузка и...

Read More at ingressproject.ru/?p=123 © MMMMOARG Ingress

Так как кнопки выхода нет, запустил хром, чтоб ингресс выгрузился из памяти, потом снова зашел..... все перегрузилось и опять отобразило карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

механіка схожа. тільки в крапочках захоплені території перефарбувати не можна, тре завжди розширятись. ох ми і грали пари і уроки на прольот в неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора увечері просвітлені завдали серйозного удару опору, і збільшили свою перевагу від 20-30% до 50-60% !

можна глянути онлайн http://guywyant.info/ingress/control/

sshot-2013-02-11-10-47-09-300x219.png

Також на днях в інтеренті з'явився цікавий javascript "Ingress Intel Total Conversion", який розширяє функції онлайн мапи, і робить її значно зручнішою та кориснішою. Такі фішки як радіус лінковки порталу, покращений чат, нові слої карт тощо

Детальніше можна ознайомитись тут http://ingress-game....ion-javascript/

screen1.png?resize=1043%2C678

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як хто. мені за тиждень пришов. зара легко випросити чи загуглити. роздають масово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всім привіт

В кого є велике велике бажання пограти в інгрес за опір можу дати інвайт. Дзвоніть, пишіть

Є бажання. :)

А як на даний момент виглядає карта? Чи можна десь подивитись не будучи зареєстрованим? Яке співвідношення гравців по Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт

В кого є велике велике бажання пограти в інгрес за опір можу дати інвайт. Дзвоніть, пишіть

Є бажання. :)

А як на даний момент виглядає карта? Чи можна десь подивитись не будучи зареєстрованим? Яке співвідношення гравців по Луцьку?

http://www.ingress.com/intel

необхідний gmail - акаунт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ingress.com/intel

необхідний gmail - акаунт

Каже, що гмейл аккаунт має бути активований в інгресс, а для цього необхідно мати інвайт.

Поділишся інвайтом? Чи уже пізно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ingress.com/intel

необхідний gmail - акаунт

Каже, що гмейл аккаунт має бути активований в інгресс, а для цього необхідно мати інвайт.

Поділишся інвайтом? Чи уже пізно?

не пізно, мені потрібно твоя gmail адреса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...