Перейти до змісту

Странные Вы, девушки!


borec

Рекомендовані повідомлення

Странные Вы, девушки! Долгие годы вы тратите время и деньги на то, чтобы жиреть и жаловаться на жизнь! Половина зарплаты уходит на походы по фаст-фудам, а вторая на одежду, которая скрывала бы ненавистные складки жира! При этом вам жалко денег на простую человеческую еду, а тем более на спортзал или услуги тренера! А мне вот, например, не понятно, зачем нарасчивать ногти и ресницы, если у вас жир даже через одежду видно? Ни один мужчина не смотрит на ваши ногти!!! Запишитесь пожалуйста в спортзал! Стоит столько же, а эффект гораздо сильнее! И хватит жаловаться на мужчин! Они сделают для Вас все, если вы будете их привлекать! И еще небольшая просьба - если вы не хотите изменить свою жизнь, похудеть, приобрести уверенность в себе, то, пожалуйста не шипите на тех, кто смог это сделать и сейчас, стоя у зеркала, довольно разглядывает свою подтянутую и изящную фигуру!

post-11341-0-51590600-1353594089_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, апьять не дала?

Випереджаючи події:

Нє, на спаринг до тебе не прийду :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, апьять не дала?

Видно, хто про що думає!

Жаль що на спаринг не прийдеш, трішки мізки б тобі підрихтував:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що на спаринг не прийдеш, трішки мізки б тобі підрихтував :)

Ми просто будемо не в рівних умовах: якщо я прийду, то тобі буде що рихтувати, а мені - ні. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

borec, от просто цікаво. Якщо твоя супутниця життя, мати твоєї дитини, дозволить собі пару лишніх кг і відмовиться скидати, мотивуючи це тим, що подобається собі такою як є, ти їй помахаєш ручкою і почнеш пошук більш "спортивної" дами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поважаю МВС і СБУ, але скажи, друже, про шо тема? Тобі не всеодно? Знайди свою і ліпи з неї чого душа бажає.

Чемп, поїдь на міжнародні, там твої суперники, а не на інтернет форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що на спаринг не прийдеш, трішки мізки б тобі підрихтував :)

Ми просто будемо не в рівних умовах: якщо я прийду, то тобі буде що рихтувати, а мені - ні. ;)

Аплодую стоячи!! :_35:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно: навіщо біцепси качать пацанам, якщо мізків нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

borec, дівчина твоєї мрії виглядає якось так?

неа ось :)

borec, от просто цікаво. Якщо твоя супутниця життя, мати твоєї дитини, дозволить собі пару лишніх кг і відмовиться скидати, мотивуючи це тим, що подобається собі такою як є, ти їй помахаєш ручкою і почнеш пошук більш "спортивної" дами?

Якщо стане така як Оксана04, то так!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну давайте не будемо такими категоричними.

Здихля - погано

Товста - погано

тримати себе у формі не значить кам"яний прес і накачані руки (я про дівчат).

Є певні рамки, в яких дівчина вважається нормальною. Їх дотримуватись і все.

Ходити на піццу - ходіть. ФАстфуд - о"кей. Не треба утрірувати, шо все воно таке паршиве.

В мене нема часу на качалку, чесно! В мене померла дитина, я працюю на двох роботах шоб все було ок і будемо пробувати знову.

Чому тебе тривожать "Всі"?

Чемп, одружись і не забивай дурними мислями голову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я от візьму і наламаю всім кайф. Топік закрито. borec, ще один такий топік -- підеш в перманент. Не потрібно тут всім нав'язувати свій збочений світогляд. Мені тебе шкода, якщо для тебе важливіше як людина виглядає чи які м'язи в неї підкачані, ніж що в неї в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...