Перейти до змісту

Контейнер 1204 "Завокзальний ринок" скарга


Ooops

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Суть теми не так скарга (як пише в темі), а про інформувати інших аби знали і так само не попалися.

Вобщем 11.07.12 замовили мої батьки стінку в зал на "Завокзальному ринку" в контейнері 1204. Дали завдаток 400 грн. Зборка стінки сказали буде вартувати 250 грн. Стінку зробили і привезли буквально на наступний тиждень в розібраному вигляді. Доречі за день до того, звонив мужикз тієї фірми який мав привезти і збирати стінку, і почав казати що зборка буде коштувати 500 грн . Після довгих вияснянь та сварок, все ж погодилися збирати за ту ціну яку сказали спочатку.

Ну да ладно суть не цьому.

Привезли стінку, розпакували, почали збирати, як виявилося, що одна дверка побита. Пообіцявши , що на наступний день привезуть нову, заплатили їм всю суму - в цьому була і фатальна помилка! Сьогдні вже 21.11.12 і дверкі так і немає! Все обіцяють, кормлять словами "завтра" та "до кінця тижня", то машина зламалася бо дверка буде їхати з Києва, то ще якісь інший бред СіВОйКобили. Вот так (

Прикріплюю фото чека, там і контактна інформація про них. Думаю більше сказати немає що, а кожен хай сам вирішує чи можна в них щось брати чи ні.

Скарга в спілку справ спожичачів вже подана, готується інша до суду (це якщо цим чеком щось можна буде доказати)

Все дякую за увагу! Флудіть на здоров'я

post-10088-0-46842500-1353513410_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дивного.Так думаю,вони ще довго за носа водитимуть.Хоч на базарі і дешевше купувати ніж робити на замовлення,зате ризиків в рази більше.Сам вже років 8 роблю меблі на замовлення,тому знаю що кажу.Років 6-7 тому,коли тільки починав займатися "своїми" меблями,один базарник мені підкидав на зборку свої передпокої,комп. столи,які привозив з Львівської обл. Тоді було звичайним явищем: чогось не вистачає,щось не того кольору,щось покоцане,фурнітури не вистачає,нікудишня фурнітура і т.д. Благо чоловік совісний був.То за тиждень,на наступну затарку,привозив чого не вистачало.Правда мені доводилося їздити потім,доробляти.Були випадки,що прямо з квартири меблі забирали,коли люди бачили "якісні" меблі.А що ,до речі,за виробник Ваших меблів?

ЗЮ. Правильно робите,що не даєте спокою їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-у, У вас меблі якісні і дорогі.Фасади патиновані.Саме такі проблематично буде знайти.На сайті "Скай" пише що ціни зі складу в Москві,Ростові-на-Дону.Можливо вони дійсно ці меблі перепродують і ту дверку прийдеться з Росії везти? Чи в виробника власне ви-во?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мене вибачте. але купляти на базарі меблі за 6 з лихом тис. грн... Самі винуваті... Як на мене, то все шо дорожче 2-3К грн тре брати лише в спец магазинах і фірмах, в яких і адреса не зміниться і ціни адекватніші.... але то ж ІМХО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko

не знаю, як я вже писав кували батьки, а я живу окремо. Дверка має приїхати по їхніх словам з Києва, а що там і як насправдні я не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зателефонуйте по номеру телефона який на квитанції і спитайте це у них краще )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зателефонуйте по номеру телефона який на квитанції і спитайте це у них краще )

Я гадаю, турбувати п. Таню не варто. Краще впишіть її номер у цій темі. Буде Танюша мати "сюрпрайз", коли гугл, у відповідь на пошук видаватиме зсилку на цю тему зі скаргою. На даний момент "карма" цього номера у гуглі чиста ... була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099 30 60 367 Таня (хай адміни впишуть номер в шапку теми)

хочу думаю якщо вони це почитають, то номер змінити не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099 30 60 367 Таня (хай адміни впишуть номер в шапку теми)

хочу думаю якщо вони це почитають, то номер змінити не проблема

Не проблема, але пані втратить частину зв"язків, в тому числі і деяких клієнтів. Тому для торгашів зміна номера - це вкрай небажане рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...