Перейти до змісту

Не можу зарядити батарейки.


Morphius

Рекомендовані повідомлення

Маю ось таку зарядку йшла в комплекті з такими акумами. Прослужили вони мені 3 роки. Замінив я їх на Philips 2450 роблю 20 знімків і акумулятори здихають, навіть об'єктив не може виїхати. Купив теж нові акуми GP 2700 і та сама ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіанта два або несправна зарядка, або фігові акумулятори.

2700 ніхто і не гарантував що ця зарядка зарядить. Та і 2450 це вже межа для неї.

Як варіант купити нормальний зарядний пристрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу акуми качнути на максимум такою

але якщо твоя зарядка їх заряджає погано то якби то не на довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немо бути проблема в фотоапараті? Візьми в когось завідомо робочі акуми-зарядку, щоб перевірити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу акуми качнути на максимум такою

але якщо твоя зарядка їх заряджає погано то якби то не на довго

Хочу собі таку придбати. Як враження? Варта своїх коштів? Йшла з 8 ма акамуляторами в комплекті? Перехідники та сумка були?

Дуже цікаво. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немо бути проблема в фотоапараті? Візьми в когось завідомо робочі акуми-зарядку, щоб перевірити!

дешевые фотики могут "не доедать до конца" акумы

когда напряжение падает ниже нормы фотика он перестает фоткать, а если те же акумы поставить в другой или в фонарик - работают

p.s. а что за фотик ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут варіанта два або несправна зарядка, або фігові акумулятори.

2700 ніхто і не гарантував що ця зарядка зарядить. Та і 2450 це вже межа для неї.

Як варіант купити нормальний зарядний пристрій.

Як варіант, треба розглянути всі можливості. Не варто відкидати фотоапарат. Проблема може бути в ньому. Andruha_gpz28 допомагав колись таке "лікувати".

Ця зарядка і акуми на 2700 mAh зарядить, тільки часу це більше займе. Орієнтовано на 1,5 год більше, ніж заряджатиме акумулятори 2450 mAh. Думаю не варто поспішати купляти нову зарядку. Хватить, що вже два комплекти батарейок купили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із власного досвіду, не всі акумулятори можуть нормально зарядитись струмом меншим за 0,1С

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу того, як заряджати акумулятори можна дискутувати довго.

Для початку я б взяв мультиметр, поміряв напруги на акумуляторах, поставив на ніч на зарядку, зранку знову перевірив би. Лишив би ще на день і завтра ввечері потестував би фотоапарат. Потім поміряв би напругу, коли фотоапарт вже перестане фоткати з цими батарейками. Після цього можна робити певні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немо бути проблема в фотоапараті? Візьми в когось завідомо робочі акуми-зарядку, щоб перевірити!

дешевые фотики могут "не доедать до конца" акумы

когда напряжение падает ниже нормы фотика он перестает фоткать, а если те же акумы поставить в другой или в фонарик - работают

p.s. а что за фотик ?

Canon PC1225 (Power Shot A 570)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі таку придбати. Як враження? Варта своїх коштів? Йшла з 8 ма акамуляторами в комплекті? Перехідники та сумка були? Дуже цікаво. Дякую.

якщо коротко - то це типу як мерседес серед зарядок і відносно недорого якщо порахувати комплект.

йде укомплектована так як на сайті пише. Тільки на розетці вона на 10 баксів дорожче.

порозкачував акуми які моя попередня недешева зарядка відмовлялась заряджати і писала що пошкоджені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж GP 2700mAh. Нормальні, правда я переплатив за них третину вартості (ось до чого гарні продавці призводять). Хоча, колись мав GP, але Varta вважаю кращими (хоча вона мене переконувала, що я помиляюсь).

Думаю проблема в зарядці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о да, LaCrosse - отличная зарядка, но тоже со своими тараканами. там определение заряда по дельта V и на слабых акку этот метод сбоит. в результате получается жесткий перезаряд (например "вливается" 3000 ма/ч в акку на 1000) и акку приходится выбрасывать. сильно разряженный (0.9 вольта и ниже) акку эта зарядка "не видит", пишет "null" и всё.

так что стоит в хозяйстве иметь и обычную зарядку, с таймером, либо постоянным током заряда и отсечкой по напряжению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім вдячний за підказки стрельнув зарядку яка ішла в комплекті з батарейками 2700. Зарядив і все гуд. Просто думав, якщо слабша зарядка, то буде довше заряджати, але вийшо ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник (20 November 2012 - 16:57) писал: можу акуми качнути на максимум такою але якщо твоя зарядка їх заряджає погано то якби то не на довго Хочу собі таку придбати. Як враження? Варта своїх коштів? Йшла з 8 ма акамуляторами в комплекті? Перехідники та сумка були? Дуже цікаво. Дякую.

BC-1000 переплата за "повітря", адаптери копієчіні, сумка - ширпотрєб, 1А току для АА і ААА акумів - смерть.

Не варто тратитись на цей неефективно-дорогий балк-пек, краще взяти молодшу ВС-700 а на 50% різницю грошей - докупити Sanyo Eneloop.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іпать який розумний

думаєш я брав її із-за перехідників і сумочки ?

вона вартує 50 баксів (комплект) а молодша 30 (гола)

20 долярів на 8 акумів хорошої якості - нормально я вважаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1А току для АА і ААА акумів - смерть.

Та ну смерть, в мене стара уфошка жарила дюрасели 2450 током 1,4А півтора року і ніфіга з ними не сталось. Зараз маху юзаю, при 1А зарядки акуми даже не гріються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...