Перейти до змісту

Зарядити (перевірити) акумулятор


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, де можна здати на зарядку/перевірку акумулятор? Бажано в районі 40, 33 кв., або ж біля них.

"Сафрон" на Львівській троха далеченько.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

60А, Stayer. Довго стояв без роботи. Року ще немає.

Походу "сівший".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу "сівший".
По ходу яка напруга на клемах?

Якщо нижче 10В то велика вірогідність що його тільки на свинець здавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, мопед не мій, хочу здати спеціально обученим людям, для того щоб вони поставили діагноз: на машину і поїхав (а не пхати), чи на свинець.

Оскільки АКБ не стара, є шанси реанімувати. Питання - ДЕ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую себе:

2. Перевірка густини електроліту в АКБ, доливка води - на СТО на Електроапартній, 3 - 10 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую себе: Цитата 2. Перевірка густини електроліту в АКБ, доливка води - на СТО на Електроапартній, 3 - 10 грн.

А пошук то не видав єнтого.

СП. Поїду туди.

"Перевірка густини, доливка води". А чи заряджають? Dream, мо яку візитку давали, чи телефон відомо, як називається СТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ситуація наступна.

В банках плотность 1,0. Акум стартер крутить, машина навіть стояла вчорашню ніч - зранку без проблем завелася.

Перечитав декілька статей типу "як поміняти електроліт в акумуляторі". Розжуйтепорадьте ще Ви:

1. доливати електроліт чи повністю міняти?

2. чи робити процедуру пункту 1 самому ,чи до акумуляторщіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не маєш ареометра, зарядки, кислоти, дистилляту, то однозначно краще завезти спецу, я вожу в гаражі ДОСААФА на 40-му тиць, на прохідній спитаєш, 30 грн. і одна доба процедура.

Але якщо банка "пробита" або пластини "посипались" - то вози-не вози, толку - нуль. Перевірка - лампочка ват 5-15 і тестер. Якщо тримає 11 вольт заряжений під нагрузкою - можна реанімовувати. Заряжений має "покипіти" ще годинки 2, не тільки як ампери впадуть, ще хай пару годин простоїть, "відпочине", і тільки тоді - перевірка. Якщо перевірку не пройшов - тоді на злам однозначно. Якщо дизель - взагалі, не грайтеся, міняйте, або продайте за 200 грн. тому в кого бенз, якщо ще знайдеться такий "економіст".

Якщо закорочена банка напруга може бути норм, а от струм при зарядці буде завищений, аж запобіжники горітимуть. Лампочка-тестер впринципі закорочену банку покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не маєш ареометра, зарядки, кислоти, дистилляту,

Це все є.

І ще, 30 грн. - це просто зарядка акума чи заміна/доливка електроліту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережній за поворотом до ''федералів'' праворуч є магазин з поодажу акумуляторів. Я там свій перевіряв, там їх приймають також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
On 20.11.2012 at 13:25, sobchuk30k сказано:

вул.Електроапаратна зліва як їхати до колишнього БУМу.

On 20.11.2012 at 13:58, Dream сказано:

МПП "Кліпа". Певно й заряджають - не питав, бо сам заряджаю.

Щойно був у них з акумулятором. Перевірив майстер при мені. Заряд виявився нульовим. Сказав, що треба зарядити, розрядити до 30% і ще раз зарядити. Залишив. Ціна - 120 грн.

Номер телефону з посилання вище і графік роботи додав на Карти Google для зручності.

 

On 02.01.2015 at 17:02, woodwork сказано:

На Набережній за поворотом до ''федералів'' праворуч є магазин з поодажу акумуляторів. Я там свій перевіряв, там їх приймають також.

Товариш там купував акуум. Вмер зразу після гарантії. Приїхав до них без претензій, щоб спробували полікувати/відновити. Кажуть, що не має змісту, бо жити не буде, беріть знову новий. Все таки він наполіг, щоб полікували, хоча б не на довго. Їздить вже більше року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, MaestroA сказал:

...Товариш там купував акуум. Вмер зразу після гарантії. Приїхав до них без претензій, щоб спробували полікувати/відновити. Кажуть, що не має змісту, бо жити не буде, беріть знову новий. Все таки він наполіг, щоб полікували, хоча б не на довго. Їздить вже більше року.

Мабуть і я там ( Набережна, шаражка з іменем Ампер, хоча ареса заявлена як Офіцерська вул.) купляв акумулятор - через  два з половиною місяця розрядився... Я поїхав запитати ( також без претензій) щоб розібратися. В мене це не перший акум.

До того служили роками а не місяцями і все було добре (

Їхній " головний" до мене з претензіями - мовляв це ви всі придурки, їздити не вмієте, користуватися також... нефіг казати що акумулятор поганий. Мол - сам винен.

Гарантія то таке слово. Хочете розібратися то звертайтеся до словника, більше це слово значень не має.

Я попросив хоч перевірити його.  То працівник почав перевіряти " банки" і після другої " банки" їхній головний ( так думаю що хазяїн) сказав - все, більше не провіряй, і так все видно.

Зарядили за гроші, але знаю одне - я туди ніколи не поїду купляти акумулятор, і нікому не пораджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові акумулятори недозволяють заміну чи доливку електроліту, перевірити і зарядити можна в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, EleKtrik сказано:

перевірити і зарядити можна в нас

Де і скільки коштує? (Мені - на майбутнє.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут така штука.... потрібно акум зарядити.. 100А. забув магнітолу вимкнути, за дві доби іздох... Хто дасть в оренду (за гроші) зарядний пристрій ?

Не хочеться його волочити по місту... ну або послугу таку де надають?  щоб в районі 33 :)

Цитата

перевірка безкоштовна, зарядка-регенерація 50.

а де ви знаходитесь ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

AGM аккумулятори хтось заряджає? Начитався в інеті що їх потрібно заряджати в 2 етапи і мати спеціальний пристрій для зарядки amg аккумуляторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mcmike сказано:

AGM аккумулятори хтось заряджає? Начитався в інеті що їх потрібно заряджати в 2 етапи і мати спеціальний пристрій для зарядки amg аккумуляторів.

 

Я 12амперні заряджаю зарядкою для мотоциклів, +сама відключається при певному вольтажі.

 

Думаєте що в упсах якісь спеціальні зарядні? ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...