Перейти до змісту

З 20 листопада українці будуть змушені носити при собі паспорт


SysR

Рекомендовані повідомлення

і в чому парадокс, що ніхто не знає, як можна виявити підробку документів міліціонера, і ще й вони так тобі пкоазують швидко, що ніфіга не видно, а коли посиш чітко назвати ПІБ, і записуєш собі, то фирчати починають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то кажуть, не зарікайся. вистачить і 20 хв. хвилин, щоб розказати всі вірші за 8-й клас і всі формули по хімії за 10-й, а ти пишеш, 24 год. мало..

:0016:

Так що ж ти все на себе міряєш. Повір мені, для того щоб розколоти людей з кримінальним минулим інколи і тижня буває мало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв'язку з прийняттям нового КПК у громадян України може істотно ускладнитися життя. Юристи радять українцям починаючи з 20 листопада носити з собою паспорт, так як після прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу міліціонери можуть затримати їх на вулиці і «закрити» для «з'ясування особи» на 72 години....

типу раніше вони не могли затримати для "з'ясування" :)

Години може й збільшились (не знаю, як було), але те, що без паспорта мали право закрити, це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

september25, де я писав про себе? Про тебе мова була. Менше різних „Ментів“ дивись та ін. „Каменських“, а то твоє «повір мені» тільки на них ґрунтується, в чому ти сам вище зізнався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ні ... Да ні ... Не на телебаченні це грунтується, і не на фільмах ... (Між іншим Каменської я бачив рівно 10 хвилин :), ну ментів пару серій подивився і то ще з першого сезону) Ще раз скажу, повір мені, це з простого смертного вибити якісь показання можна за 10 хвилин, а коли потрапляєш на "закальонногво в боях товарісча" це може виявитися не таким простим завданням :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:))) пішитє Шурочка, пішитє... Уміляєтє... Як людина, яка досить таки тісно зіткнулась і з КПЗ і з СІЗО і з методами дізнання наших доблесних міліціянтів, можу сказати лише одне - якшо не знаєте про що говорите, то краще мовчіть... Не так кумедно виглядатимете.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили "мегановину" там, де новини насправді нема.

Максимальний термін 72 години для встановлення особи діяв і раніше.

Пруфлінк http://zakon2.rada.g...how/v010p710-11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись могли на 3 години, якщо немає документів. І на 3 доби могли для встановлення, якщо довше, то із висуненням звинувачень.

Поправте мене, юристи.

З рештою, це ж не паспортний режим! Як в Москві. Зимою простіше, куртка, в куртку в кишеню можна вкинути якусь "ксиву". А от літом як бути? Коли на тобі шорти, майка та телефон в жмені. !

чи від кількості уже зароблених сьогодні грошей

Я б сказав, від кількості вилучених телефонів. 1000% даю, що телефони будуть забирати. При чому будуть вибирати, в кого кращий! Тепер пантуватися телефонами буде не вигідно! Повернемося усі на Нокія 3310.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись могли на 3 години, якщо немає документів. І на 3 доби могли для встановлення, якщо довше, то із висуненням звинувачень.

Поправте мене, юристи.

З рештою, це ж не паспортний режим! Як в Москві. Зимою простіше, куртка, в куртку в кишеню можна вкинути якусь "ксиву". А от літом як бути? Коли на тобі шорти, майка та телефон в жмені. !

чи від кількості уже зароблених сьогодні грошей

Я б сказав, від кількості вилучених телефонів. 1000% даю, що телефони будуть забирати. При чому будуть вибирати, в кого кращий! Тепер пантуватися телефонами буде не вигідно! Повернемося усі на Нокія 3310.

Как вы все уже давно успели заметить у нас всё делается "не просто так". Сначала ужесточат, а потом предложат всем выход из положения. Ну например засунуть тебе под шкуру пилюлю с твоими паспортными данными и ходи летом хоть без трусов :) Правда сканер будет только 1 на всю Украину, для этого и нужно 72 часа - чтобы успеть его привезти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна посилання або просто номер статті стосовно паспорта і 72 годин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У статті 263 Кодексу ( 80732-10 ) передбачено, що

адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне

правопорушення, може тривати не більш як три години, а у

виняткових випадках, у зв'язку з особливою потребою законами

України може бути встановлено інші строки адміністративного

затримання (частина перша) ( 80732-10 )

Онако.

ну і

Стаття 263. Строки адміністративного затримання

Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більш як три години.

Осіб, які порушили прикордонний режим або режим у пунктах пропуску через державний кордон України, може бути затримано на строк до трьох годин для складення протоколу, а в необхідних випадках для встановлення особи і з'ясування обставин правопорушення - до трьох діб з повідомленням про це письмово прокурора протягом двадцяти чотирьох годин з моменту затримання.

Осіб, які порушили правила обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, може бути затримано на строк до трьох годин для складення протоколу, а в необхідних випадках для встановлення особи, проведення медичного огляду, з'ясування обставин придбання вилучених наркотичних засобів і психотропних речовин та їх дослідження - до трьох діб з повідомленням про це письмово прокурора протягом двадцяти чотирьох годин з моменту затримання.

Я так зрозумів, що якщо при мені є документ, яким я можу себе ідентифіквати, то максимум 3 години. А якщо немає документів, а я п'яний в хлам, або обкурений в дугу - тоді до 3-х діб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чукча у нас не читатель, да?

Тупий?

Тема про новий УПК, питання де в новому УПК вказано, щр без паспорта мають право затримувати на 72 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...