Перейти до змісту

М"ясорубка


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

Крутили-крутили, і вирішили придбати електро.

Ознайомились з деякими відгуками на різних сайтах, як завжди, при виборі якоїсь побутової техніки в роздумах. Цікавить саме в кого із Бордівчан/знайомих і яка модель у використанні, +си та -си?

Основні вимоги: суто м"ясорубка, бажано насадка на кобаску). Бюджет 500-600/700 грн., потужність 1000 Вт і більше.

Варіанти не підходящі під мої параметри також розглядаються.Поділіться/порадьте. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нужна вона тобі

Котлети, пельмені - часте блюдо. Вирішено вже - потрібна.

комбайн простоює більше

суто м"ясорубка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, електром'ясорубка - суперкласна річ, і лишньою, повірте мені, вона не буде точно. Купуйте і не вагайтесь. У нас Мулінекс, куплена років п'ять назад. Вже й ціну, на жаль, не згадаю. Насадки докуплювались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знайома недавно замовляла на "Розетці" - також дуже задоволена :g15: Завтра розпитаю яку саме, і відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі взяв Zelmer 986. Привезені з Польщі, тому ціна приємна - біля 800 грн було літом, гарантія присутня. Плавний старт, куча насадок і решіток. інтенсивно використовується вже третій місяць - ніяк мінусів. Продавець на базарі знайомий, тому слухав його поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував Zelmer Diana 886.84 (Польська) в інеті - дешевше ніж на базарі на 100 грн :). Хороша машина за свої гроші, правда по потужності не підходить ТС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, електром'ясорубка - суперкласна річ, і лишньою, повірте мені, вона не буде точно. Купуйте і не вагайтесь.

+100 Маю Зельмер (м"ясорубка/тертка, є насадка для ковбаси) з 2007року (тому її модель, думаю, не актуальна))) ). Не просто задоволена, а дуууже задоволена.

У нас Мулінекс

Мулінекс у моєї мами. Щодо м"ясорубки вродь претензій немає (крім того, що вона менша - що гірше), але насадка на тертки там гірша, не фіксується. Шумна.

Знайшла таке порівняння. В мене і в мами моделі не такі, як показано. Відео - реклама, звичайно, але згідна з ним.

http://www.youtube.com/watch?v=W4TQGI3jwPs

Глянула відео і згадала, що в Мулінексі, що в маминому, що в тому, який показаний - при терті все розлітається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zelmer - нормальна техніка. Цілком справляється з заявленими функціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо вибирати із Zelmer. Для хорошого апарата можна і бюджет збільшити буде. Не кожний рік таке купується.

Всім ще раз дякую за допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись в неті м'ясорубку. Не дивуйся різниці цін в 200-300 грн на однаковий товар, все залежить від того, як товар попадає в Україну :) - офіційно чи не дуже. Якість не міняється, гарантійний талон я отримав.

Ось для прикладу ціни на ту що обрав я - ТИЦЬ , діапазон 625 - 968грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На весілля подарувалу цю

Panasonic MK-G1800P

Я нпевно не купив би за такі гроші. Але рубає все на світі зі швидкістю звука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати ZELMER 886.84

Потужність 1500вт, в комплектації овочерізка, насадка для ковбасок чи сосисок, 2 перфорованих диски для шарфа (діаметри 4мм і 8мм). Багато плюсів у роботі та будові, ну і інші форумчани теж ж радять зелмер.

В мене можна придбати за 628 гривень, якщо що. На порядок дешевше, ніж в розетці і т.д. :)

В наявності є і більш дорожчі моделі від зелмеру та молінексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Zelmer всеж файна м’ясорубка, а з насадками, та ще й для дерунів, то просто незамінна річ.

Підкажіть но, може хто знає, хто в Луцьку є авторизованим сервісом по Zelmer?

Треба одну детальку знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перемоги, пыд мостом біля магазину "СвітлоЛюкс" є ремонт Samsung - коли купував собі Zelmer, то продавець казав що там гарантійний ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Zelmer всеж файна м’ясорубка

майже два місяці фарш не купуємо!

ПС. Про роботу двигуна можу 100% підтвердити - тихо працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж подумую над придбанням електо м'ясорубки, але з переглянутих моделей мене не влаштовує діаметр "прийомного" отвору. Якісь вони всі маленькі, Хотілося б почути відгуки власників чи не доводиться різати м'ясо на невеликі шматки(в порівнянні з ручною), щоб потім закинути в м'ясорубку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Можу запропонувати ZELMER 886.84

Потужність 1500вт, в комплектації овочерізка, насадка для ковбасок чи сосисок, 2 перфорованих диски для шарфа (діаметри 4мм і 8мм). Багато плюсів у роботі та будові, ну і інші форумчани теж ж радять зелмер.

В мене можна придбати за 628 гривень, якщо що. На порядок дешевше, ніж в розетці і т.д. :)

В наявності є і більш дорожчі моделі від зелмеру та молінексу.

Пропозиція ще дійсна? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відразу купував Zelmer з повним набором насадок - обійшлось в 1160 грн. в є-техніці по вул. Соборності навпроти Там-Таму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Плюсуюсь к Zelmer - отличные мясорубки. У меня модель с полной комплектацией, насадками для приготовления колбас и паштетов, шинковкой- полный фарш вообщем))) Покупала за 1020 грн

myasorubka-zelmer-88684-diana_1091960_27092785.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fanatka, з малюнку видно, що це не повна комплектація. Я купував за 1200грн (ледь знайшов повну комплектацію в січні 2013 за таку ціну в Луцьку.. і на складах в Києві була на той момент відсутня). Там ще має бути насадка для виготовлення соку з ягід, помідорів, а також млинок обов'язково, який окремо якщо купувати буде коштувати під 300 грн.

Багато продавців самі не в курсі яка з них іде повної комплектації.. тому будьте уважні при покупці. Наскільки пам'ятаю повна комплектація це Zelmer 986.86.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...