Перейти до змісту

МВС хоче саджати за розсилку спаму


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Новий парламент може прийняти закон, що прирівняє розсилку шкідливих повідомлень до статусу злочину.

Про це заявив начальник управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС Максим Литвинов, передають "Коментарі".

"Необхідно вносити поправки в Кримінальний кодекс. Тоді може зрушитися з мертвої точки питання спамерів. Є відповідний законопроект № 9575, який ми підтримували. Він зараз перебуває на стадії доопрацювання", - сказав Литвинов.

Відзначимо, що згаданий документ, розроблений регіоналом Володимиром Олійником, передбачає запровадження адміністративних штрафів у розмірі 17 - 34 тис гривень або позбавлення волі на строк до 3-х років.

Якщо спамерські дії заподіяли тяжкі наслідки, то порушникам загрожує 5-8 років в'язниці або більш суттєві штрафи - від 34 до 85 тис гривень.

Науково-експертне управління Верховної ради поки не підтримує позицію правоохоронців.

На думку його аналітиків, така дія, як розсилання спаму, ще не досягло того рівня суспільної небезпеки, який дав би підстави визнавати його злочином.

Як повідомлялося, згідно із даними дослідження "Лабораторії Касперського", майже 70% українців скаржаться на спам.

http://www.epravda.com.ua/news/2012/11/6/342592/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня. Хочуть знову урвати шмат халявних грошей з бюджету для мутної структури ще одних дармоїдів.

Хай би поки боролись з тими "кіберзлочинцями", які дійсно шкодять, а не просто набридають, тобто з тими, які обманом бабки з наївних збивають в інеті, вірусняки розсилають...

А то так і рекламщиків можна в тУрму, бо набридли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігня. Хочуть знову урвати шмат халявних грошей з бюджету для мутної структури ще одних дармоїдів.

Хай би поки боролись з тими "кіберзлочинцями", які дійсно шкодять, а не просто набридають, тобто з тими, які обманом бабки з наївних збивають в інеті, вірусняки розсилають...

А то так і рекламщиків можна в тУрму, бо набридли :)

Не знаю на рахунок тюрми, а от деяким рекламщикам так і хочеться по морді дати, бо коли мягко кажеш, що дані послуги не цікавлять, потім більш грубше даєш зрозуміти, а вони ніяк не розуміють і так і хочуть впарити свою продукцію, то це дійсно дістає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igariok, рекламщики займаються виготовленням реклами (у всіх її видах, в т.ч. і інтернет-реклами), але ніяк не впарюванням чогось-там.

Ви певно путаєте з торговими агентами.

jack74, підтримую, з такими злочинцями що розводять на бало потрібно в першу чергу боротись, спамери то так, баловство в порівнянні з ними. Тим більше що наші "доблєсниє міліціонєри з прокуратурою" обов’язково будуть під словом "спам" розуміти половину коментарів в неті.

І взагалі, користуйтесь спам-фільтрами, дуже допомагає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі якось підозріло ставлюсь до всього того, що МВС намагається або пропонує робити в цій галузі. Як слон в посудній лавці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекламщики займаються виготовленням реклами (у всіх її видах, в т.ч. і інтернет-реклами), але ніяк не впарюванням чогось-там.

почитай, як буде час, про рекламу і "рекламщиків", не верзи дурниць.

Підтримую МВС - спам конкретно дістав!!!

добре, ти підтримуєш те, що у випадку, коли з твого компьютера буде розсилатися спам, ти готовий сісти на 5-8 років? Молодець, ми виєжжаєм до вас. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитай, як буде час, про рекламу і "рекламщиків", не верзи дурниць.

А ти поясни розумнику, для тих хто в танку, тобто для мене :), що ти хотів сказати своїм розумним постом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже цікаве нововведення. Я тільки - ЗА! В мене за день на пошті в папку спам приходить 30-50 листів. а в вхідні близько 10.

АЛЕ...

в нашій державі як завжди роблять все через жопу. тобто прийняли закон - а як втілювати - поняття ніхто не має.

можна притягувати до відповідальності наприклад всіх хто запрошує в групи на фейсбук, а можна наприклад тільки за заявою особи (якій приходить спам). тут дуже багато ньюансів.

потрібно чітко визначити саме СКЛАД правопорушення, а також доказову базу при таких порушеннях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне. позбавлення волі це явно занадто. а адмінка на мою думку має бути від тисяч 5 а не 17.

спочатку хай ті пси один одного пересажають, а тоді за людей беруться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді правий. Вчепить якийсь середньостатистичний користувач компутера спамбота, мвс виявить що спам розсилка йшла з його комп"ютера, і що? Садити того, хто навіть поняття зеленого за те все не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окау, даю наводку: спам - це незапрошувана реклама, яка як на мене мало чим відрізняється від бігмордів при дорозі або телереклами. У спама є замовник(як Нємірофф або Чернігівське), виробник(кліпмейкер або художник/дизайнер) та розповсюджувач(власник бігборда, телеканал).

почитай, що таке ботнет, пошукай про статистику ботів вкантактє. За різними даними від 20 до 50% користувачів цієї соцмережі треба як мінімум штрафануть, а може й посадить. Можна навіть стверджувати, що з вірогідністю приблизно 10% саме з твого компа розсилався(-ється) спам. Україна на 9-му місці у світі по кількості спам-ботів. :)

Всьо-таки я блін як не бібліатєка, то на крайняк вікіпєдія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кордоном давно саджають спамерів. Закони видали.

І взагалі - не лазьте по сайтам де я є спам! Не підписуйтеся на "ліві" розсилки. Не вказуйте свого "мила" на кожному кроці. І матимете щастя.

Встановіть антивірус за 200 грн (2 вечори пива не поп'те і матимете 365 днів спокою!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...