Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ось це один "козак" на бусіку мерседес віто чи щось типу того.

Виїхав я з бічної вулиці в Тростянці, а він вже стояв (як мені здалося) на узбіччі, після того як я його обігнав пристроївся позаду і світив мені дальнім в дзеркала. Причому коли я зкинв швидкість - він теж, я зупинивс - він теж. В сокиричах я знайшов освітлену ділянку дороги, спинився - він позаду, вийшов щоб запитати що з ним (видно ж що хворий) так у відповідь отримав "наєзд" що то я його сліпив а він мені так помстився...(хоча на відео чітко видно - при повороті на заборі слід від мого ближнього) після того він втиснув педальку десь до 120-140 (в ночі і в населеному пункті) і полетів в сторону Луцька.

Отакі класні водії в нас є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

БМВ 5ка чорна новіша 0105 номер - про правила взагалі не чув певне, і світлофори не розрізняє ніразу...

Як так можна? Всі ніхто а я пуп землі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМВ 5ка чорна новіша 0105 номер - про правила взагалі не чув певне, і світлофори не розрізняє ніразу... Як так можна? Всі ніхто а я пуп землі...

Растрелять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і світив мені дальнім в дзеркала.

Задні протитуманні фари не пробував включити??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на перехресті вулиць Шевченка та Ковельської, рухаючись в сторону моста по вулиці ковельській, якийсь шановний пан з банальним номером (не пам'ятаю початку) 7777 ВМ на білому джипаку катнув через перехрестя по зустрічній через суцільні та на червоне світло світлофора.

Прошу представників мобільних операторів поставити йому на телефон рінгтоном пісню "Мальчік гей".

З.І. Є відео на реєстраторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на перехресті вулиць Шевченка та Ковельської, рухаючись в сторону моста по вулиці ковельській, якийсь шановний пан з банальним номером (не пам'ятаю початку) 7777 ВМ на білому джипаку катнув через перехрестя по зустрічній через суцільні та на червоне світло світлофора.

Прошу представників мобільних операторів поставити йому на телефон рінгтоном пісню "Мальчік гей".

З.І. Є відео на реєстраторі.

відео в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМВ 5ка чорна новіша 0105 номер - про правила взагалі не чув певне, і світлофори не розрізняє ніразу...

Як так можна? Всі ніхто а я пуп землі...

глухий дальтонік, в нас це часте дорожньо-транспортне захворювання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.15 по 1.30 Там всі крім маршрутки та авто яке її обганяє, порушують правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.15 по 1.30 Там всі крім маршрутки та авто яке її обганяє, порушують правила.

Не обганяє, а випереджає, це доволі різні поняття.

Таврія і я чуть пізніше теж виперджають цю саму маршрутку, яка їде від сили 50км/год (що цілком нормально для маршрутки), тому порушення там немає, типу, їзда по лівій при вільній правій.

А два хероя на джипах просто "пупи землі", їм впадло почекати 10 секунд, щоб випередити маршрутку по черзі, їм треба ВЖЕ і не валить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Power users 4993 повідомлень 1446 Підтримали 467 Четко уважаем Надіслано Сьогодні, 13:29 PM vovaoks (12 July 2014 - 08:18) писал: відео в студію! https://www.youtube....eature=youtu.be

а номера часом не 7770?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Power users 4993 повідомлень 1446 Підтримали 467 Четко уважаем Надіслано Сьогодні, 13:29 PM vovaoks (12 July 2014 - 08:18) писал: відео в студію! https://www.youtube....eature=youtu.be

а номера часом не 7770?

Чотири сімки і в кінці ВМ чи МВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергові дорожні "херої".

хоча у Вашому відео мудаків вистачає, але бмв біле, наприклад хоч і порушило, але грамотно, так щоб нікому не заважати, аналогічно течик на червоне світло. за ті два джипа - почикати 10 секунд а потім за вами волочитись? в дощ я би не ризикнув, але в хорошу погоду за достатньої видимості обігнав би аналогічно

з Вашого відео зробив висновок що Ви той пуп землі який випереджає всіх по лівій смузі зі швидкістю 40 км за годину, при цьому ціх всіх може і не бути взагалі (відео з переходом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але бмв біле, наприклад хоч і порушило, але грамотно, так щоб нікому не заважати
Прям чуть-чуть вагітна ))))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вас послухати то ви по трасі 90 їздите

бл*?ть, знайшов з чим зрівняти, я 170-190 можу їхати поза населеними пунктами коли дорога дозволяє , але для мене проїзд на червоне світло світлофора - це нонсенс, і найнебезпечніший вид порушень в місті!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почикати 10 секунд а потім за вами волочитись?

я потім чемно прийняв би в праву смугу і пустив пупів землі, хай летять 100 по місту. але бидло є бидло, де ж там чекати 10 сек.

і швидкість там не 40 у мене біла, а біля 60. Куди по місту в зливу більше летіти?

і так, по трасі біля 100 їзжу, так жужа мало їсть і собі спокійно їдеш, а летіти 120-140 і в кінці виграти 5-10хв - у мене, слава богу, всі в дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. штраф по таким записам не дають. хібащо водій чесно скаже що винен і підпише протокол.

2. сьогодні від другої лікарні до тамтама єкспресс їхав у правому ряду, бо п"ять рагулів в рядочок волочились по лівій смузі 40, а на чолі цього параду був спрінтер, який під кінець щей підрізав мене об"їжжаючи пішохода. не впізнали себе в цьому випадку?

3. мені цікаво скільки з вас на тому перехресті де бмв на відео порушило перестраються в правий ряд і там розганяються? я таких авто бачив може з десяток. навіть останній кончений ваз буде пихтіти, чадіти, давитись, але в лівому ряду, вони не бидло?

складається враження що вас жаба давить, що якби дайці там стояли то водію бмв віддали би честь, а вас би викохали, всі пам"ятають як дайці там паслись регулярно і порушувати бояться. я ще пам"ятаю той час коли на тому перехресті повертали хто як хтів, і в два ряда, і в три.

4. СКЛ35, можливо би посунулись, а можливо спрацював би стадний інстинкт, мол всі ми їдемо у лівому ряду, ну посунусь я, а попередній не посунеться. цього ми вже не дізнаємось. як на мене - їдьте хоч по зустрічній, тільки не робіть піруетів по дорозі не подивившись у дзеркала.

5. Димон, я ПДР знаю тому у всіх аваріях у яких брав участь (4) - був невинен, один раз мені надоїло пів дня ухилятись від дібілів і я просто не став гальмувати, я по внутрушньому кільцю їхав. ви би також ПДР підучили, тільки його трактування під час ДТП а не сухі правила. а буквар осилив тільки до першої сторінки, вже пізно його вчити.

6. Антаріус, ну да, за містом порушувати можна інша справа у місті...

як намене найгірше порушення це коли на нерегульованому перехресті, та й на переході, один водій гальмує, а інший, у сусідньому ряду - ні. скільки пішоходів так прибило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні побачив відео, я в шоці -

http://www.youtube.com/watch?v=nK9pc2y2kAk

Яка країна - такі й люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...