Перейти до змісту

Лайки


keepo

Рекомендовані повідомлення

Оскільки планую перебиратись за місто, то думаю завести собаку... завжди хотів тримати лайку, почитав про них в неті, почав трохи орієнтуватись що і як.

цікаво чи є в луцьку власники лайок, хотілось би обговорити утримання цих тварин "вживу" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно є. І знаходиться десь неподалік від Луцька. На якомусь полігоні. В мене брат там недавно взяв собі місячного песика. Можу взнати точно де це є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є.

дуже змістовна відповідь :closedeyes:

Точно є. І знаходиться десь неподалік від Луцька. На якомусь полігоні. В мене брат там недавно взяв собі місячного песика. Можу взнати точно де це є.

взнай, будь-ласка. і якщо не секрет яка саме порода і вартість цуценяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була лайка більше років 10 (російсько-європейська)... Вже рік як немає... Але лайка - то специфічна собака. То не те що овчарка - лайка самостійна, має свій характер, слухається тоді, коли їй хочеться слухатись. Моя порада - подивись, поговори з кількома власниками лайок - і виріш тоді для себе, чи можеш\хочеш ти її заводити.

Хоча в нас Магда була просто супер! Незважаючи на всі її вибрики!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї знайомої вроді така порода ( я не сильний в цьому) і щенят має час від часу - пиши в приват я тобі взнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Своїй дівчині подарував ЗахідноСибірську лайку- Люксовий пес! не можу не похвалитись.

207-0714-1312-K-Zsib.jpg

t_206_1010_0720_k_zsib_198.jpg

Але як казали вище - Лайка це собака з характером, вона сама пособі, тому тре мати дуже багато терпіння щоб утримувати її.

Не знаю чи хто на осінь зводить собак і чи можна зара купити цуценя.

але вже привите, з хорошою родословкою, десь двохмісячне - 150 $.

Доросла піврічна - 300 $ так було минулого року.

Электронные интернет библиотеки онлайн, скачать книги и аудиокниги бесплатно

Не поганих щенят, чув продає хазяїн магазину "Дон Кіхот" - того шо в ЦУМі - зайди попитай, звати його Руслан (вроді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось натрапила в газеті на об'яву: "Продаю цуценят західно-сибірської лайки(вік 1 міс.) тел. 6-59-75".

Сподіваюся вона тобі знадобиться))) :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи хто на осінь зводить собак і чи можна зара купити цуценя

а з чим пов"язана невизначеність - ніде не зустрічав умов по сезонності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У мого друга є лайка, дівчинка... недавно були собаченята... але на жаль вже всіх роздав. Собака супер, дууууже розумна, але то я наскілки розумію від хазяйського виховання залежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мого друга є лайка, дівчинка... недавно були собаченята... але на жаль вже всіх роздав.

шкода. можна буде якось з твоїм другом поспілкуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода. можна буде якось з твоїм другом попілкуватись?

мона, я його попереджу і скину тобі аську (тільки він не завжди в ній сидить). Але наскільки я знаю ті цуценята були "зальотні", в нього лайка вже старенька :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи хто на осінь зводить собак і чи можна зара купити цуценя

а з чим пов"язана невизначеність - ніде не зустрічав умов по сезонності...

Ті люди в кого купляв казали так шо на осінь-зиму ніхто вязку не робить. Сам чогось не запитав чого.

А ти в Дон Кіхоті був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не був - ти мене налякав щодо купівлі на зиму от я і притормозив цей процес. Та і ще в роздумах чи купувати чистопородну звірину (документи, родовід... бла, бла, бла) чи взяти без цих понтів.

мона, я його попереджу і скину тобі аську (тільки він не завжди в ній сидить). Але наскільки я знаю ті цуценята були "зальотні", в нього лайка вже старенька

я не в плані отримати цуценя спілкуватись хотів, а в плані розпитати про утримання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди поцікався. Все можливо - може і була вязка на зиму.

А так то скоріше всього запропонують дорослу особину.

Якщо чисто для себе - ну там не возити на виставки не заробляти на вязці - то можна і без документів брати - головне щоб точно знав, що щеня це результат двох нормальних лайок а не двортер*єрів.

Навіть якщо на полювання брати - то теж можна без документів (просто зроблять карточку без проблем).

А якщо на собаці хочеш заробити - то тре папери з родоводом. Ну і звичайно орінтуйся на свій гаманець.

Папери для собаки - це не принцепово. Стільки бачив собак з нормальним родоводом - а вони не вигляду ні голосу не розміру не мають. Якщо цуценя толкове то пес буде і око радувати і будеш чути як всі цмакають і хвалять його голос хвіст і взагалі вигляд.

Якщо справді вже хочеш заводити, то можу забронювати від свого пса цуценя, але будеш чекати до літа.

З.І. Не забуть зайти в дон кіхот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, заробляти на собаці точно не буду. та і на виставки не планую їздити. охотою не займаюсь...

поки орієнтуюсь на собаку без документів...

Якщо справді вже хочеш заводити, то можу забронювати від свого пса цуценя, але будеш чекати до літа.

переселятись буду десь через місяць-два, так що можу спокійно і почекати до літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди поцікався. Все можливо - може і була вязка на зиму.

А так то скоріше всього запропонують дорослу особину.

Якщо чисто для себе - ну там не возити на виставки не заробляти на вязці - то можна і без документів брати - головне щоб точно знав, що щеня це результат двох нормальних лайок а не двортер*єрів.

Навіть якщо на полювання брати - то теж можна без документів (просто зроблять карточку без проблем).

А якщо на собаці хочеш заробити - то тре папери з родоводом. Ну і звичайно орінтуйся на свій гаманець.

Папери для собаки - це не принцепово. Стільки бачив собак з нормальним родоводом - а вони не вигляду ні голосу не розміру не мають. Якщо цуценя толкове то пес буде і око радувати і будеш чути як всі цмакають і хвалять його голос хвіст і взагалі вигляд.

Якщо справді вже хочеш заводити, то можу забронювати від свого пса цуценя, але будеш чекати до літа.

З.І. Не забуть зайти в дон кіхот

1 вязку зазвичай роблять тоді,коли для цього готова самка і без різниці,літом це чи зимою

2 на скільки мені відомо,вивіз чистопородних лайок з Сибіру заборонений, так що скоріше всього всерівно в якомусь коліні є примісі

3 СПРАВЖНІХ чистопородних собак поганих не буває, на *брак* документів не виписують , але зважаючи на беспрєдєл в КСУ (Кінологічний Союз України) і тому подібних організаціях, в нас можна виписати родословну на любу *шавку* і записати що її прадідом був сам Петро перший

4якщо собаку не мав,візьми любу *дворнягу* на тиждень, помий її, погодуй,якщо витримаєш цей період то можна брати цуценя, тільки мати на увазі що з цуценям буде разів в 5 тяжче,особливо в квартирі

5 якщо собаку тримати на дворі у на цепу то мені здаєтся що краще взагалі взяти дворнягу зразу,бо люба породиста собака всерівно стане на цепу дворнягою

6 одних документів не достатньо для того ,щоб виросла красива і розумна собака, перш за все треба ПРАВИЛЬНО її годувати, вигулювати і виховувати,бажано дресирувати, самому чи щоб хтось це робив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одних документів не достатньо для того ,щоб виросла красива і розумна собака, перш за все треба ПРАВИЛЬНО її годувати, вигулювати і виховувати,бажано дресирувати, самому чи щоб хтось це робив

Ну так і я про те, що документи не головне.

переселятись буду десь через місяць-два, так що можу спокійно і почекати до літа.

Ну якщо по переїзду плануеш ремонт - то собака справді зара не дуже вписуеться.

а так натяк поняв :) - буду мати на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вивіз чистопородних лайок з Сибіру заборонений

ну тропічних тварин теж заборонено вивозити з країн проживання, не зважаючи на це можна купити в україні будь-якого екзота.

якщо собаку не мав,візьми любу *дворнягу* на тиждень, помий її, погодуй,якщо витримаєш цей період то можна брати цуценя.... особливо в квартирі

а якщо піднімав котенят і займаюсь акваріумістикою - тобто поняття про обов"язки перед братами наши меньшими усвідомлюю... просто якщо візьму двортер"єра, то потім його ж на вулицю не випущу, а двох тримати поки не планую. жити буду в власному будинку.

якщо собаку тримати на дворі і на цепу то мені здаєтся що краще взагалі взяти дворнягу зразу,бо люба породиста собака всерівно стане на цепу дворнягою

буде вольер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

to keepo

Ну як, вийшло знайти цуценя? Чи задоволений, як, де, у кого був придбаний? Теж надумав купляти цуценя лайки!. Серед всіх видів найбільш сподобався західно-сибірський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собаку не купив, поки не вистачає часу на те, щоб про неї піклуватись :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого знайомого є лайка. Цій собаці можна все пробачити за один її погляд :)

Але не проста це порода, потребує догляду і виховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...