Перейти до змісту

Створення велокоманди для участі в ЛКУ


seregacher

Рекомендовані повідомлення

Є ідея щодо створення на теренах Волинської області велокоманди для участі в ЛКУ та інших змаганнях в дисципліні крос-кантрі. Тому, хочеться винести дану тему на обговорення велоспільноти, а також зрозуміти чи варто розпочинати дану справу. Та почути думку тих, хто колись брав участь в етапах ЛКУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Є ідея щодо створення на теренах Волинської області велокоманди для участі в ЛКУ та інших змаганнях в дисципліні крос-кантрі. Тому, хочеться винести дану тему на обговорення велоспільноти, а також зрозуміти чи варто розпочинати дану справу. Та почути думку тих, хто колись брав участь в етапах ЛКУ.

Самий найбільший досвід участі в ЛКУ є в Юри Тимцо, в минулому році проїхав всі 9 етапів, і зайняв 2 місце в категоріій ветеранів.

Але найпристижніша гонка це в Києві - любительський чемпіонат України в червні місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что означает, создать команду? Тренер, финансирование, помещение, оснащение? Или, как обычно, на голом энтузиазме и бессистемно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня, звичайно з фінансуванням, тренером і т.д і т.п. Але, для того, щоб все це розпочати я і підняв дану тему на обговорення. Тому дуже прошу висловлюйте свої думки та по можливості конструктивні ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересная идея. Кто будет тренером? На какой базе? Уже есть наработки?

Я бы с удовольствием тренировалась, за адекватную плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогично. с удовольствием подтянул бы уровень, ессно небесплатно. пусть даже для этого надо быть третьим заместителем седьмого запасного :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж підтримую ідею. у випадку нормальної організації та нормального часу тренування (не 10-та ранку та 17-та вечора) приєднаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно тренера я ще не думав. Питання, яке мене найбільше турбує це те, що ми, як майбутня команда, можемо запропонувати майбутньому спонсору, окрім:

1) розміщення емблеми на формі команди;

2) в назві команди наявність назви основного та технічного спонсорів;

3) згадування про спонсора на сайті команди, в особистих блогах членів команди, а також в он-лайн обговореннях, звітах на тематичних ресурсах країни і т.д.;

4) реклама в соціальних мережах, допомога в розвитку позитивного іміджу компанії-спонсора.

Можливо, комусь є ще щось додати, будь-ласка вносьте свої пропозиції.

Розраховую на вашу допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну если спонсором будет Cannondale, то я по всем четырем пунктам прохожу :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну.... эээ.... лично я - без понятия, вообще. Могу крутить, а еще лучше могу не крутить :)

Тут нужен менеджер толковый. А с нас че взять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і Лекс будем механіками...нам по 0.5 ставки, працюєм за їжу...

п.с. Лекс ти не проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готов поработать по специальности ника :) Шутка конечно. Думаю что за тренера стоит просится к тем кто сейчас тренирует Динамовцев. Ну конечно не так-же как молодежь. Моя мысль примерно такая - тренер ставит задачи, скажем раз в неделю, дает какие-то советы и наставления. Тренируемые выполняют задания. Так как люди сами к чему-то стремятся и хотят тренироваться, то должны сами все это выполнять. Скажем накат в день\неделю х\у км. Плюс советы по ОФП\плаванью в межсезонье. Так-же скорее всего для тренировок(наката) нужен будет шоссер. Опять-же если это будет команда, то она должна и ездить как команда. Кто их вас готов ездить на все гонки ЛКУ(как минимум)? Речь даже не в деньгах, а во времени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і Лекс будем механіками...нам по 0.5 ставки, працюєм за їжу...

за закуску, ты хотел сказать :smile3:

берите уж тогда и меня в механики.. а то кто ж байки чинить будет :smile3:

Скажем накат в день\неделю х\у км. Плюс советы по ОФП\плаванью в межсезонье.

меня, например, тренировка выносливости мало интересует. зато весьма интересует техника. одно дело, когда читаешь книжки, смотришь фильмы или соревнования и совсем другое, когда есть тренер, который скажет - ошибка вот тут, делай вот так, а эдак не делай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тут-то думаю как раз и особо не разгонишься. Все-таки МТБ довольно молодая дисциплина и те тренеры которые тренируют у нас максимум могут рассказать про велокросс. ИМХО конечно. Но возможно я сильно ошибаюсь. :_37:

ЗЫ По форме - нужно делать такой дизайн, который могли бы купить и не только участники команды. Но с Волынским\Луцким антуражем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від вас вже вінками (принаймі від декого) за кілометр тхне.... а ви тут "дємагогію" розвели про команду. )))))))

Понту створювати команду... якщо результат може показати тільки Таня.. і то.. якщо повезе. )))

Катайте в своє задоволення і не вийобуйтесь.., а то ще швидку допомогу прийдеться визити за собою... гонщєгів відкапувати. ))))))

З.І. Дада.. ми з Альпіністом маємо багатой досвід виживання в велопробігах..)))) Поділимось.. не дорого.))))))))))))))

З.І.І. А да.. чуть не забув... нам би ще третього.)))) Вовчик підійде..)))))

ЩОДО ТИМЦА.

Це людина, яка виконала майстра спорту своїм потом і кровю... з тих хто тут відписався.. ЖОДЕН не займався велоспортом і їм рівнятися на нього, всерівно, що я зараз буду освоювати орієнтування рівняючись на Альпініста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свое время не повезло, не занимались. А хочется. Именно, под присмотром специалиста, а не как-нибудь. Ведь любительскую команду собирают. И не на халяву. Готовы платить.

пс: А венки можно вместо медалей раздавать в некоторых категориях. Я не откажусь от холявных венков. Когда-нибудь, палюбом, пригодятся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю что за тренера стоит просится к тем кто сейчас тренирует Динамовцев.

Спостерігаю за тренувальним процесом юних динамівців... Тренери працює три: Валентина Матвійчук-Жолнач, Давид Ковальов та Віктор Сергійович Ковальов (доречі, заслужений тренер України). 3 учасниці Олімпійський ігор - це його заслуга. А це якнайкраще доказує, що тренувати він вміє

Він, звичайно, безвідказна людина, але чи треба ви йому? Він зайнятий від спортом вищих досягнень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От про тебе Танюша я й казав...

Іншим накатувати базу і чекати поки 40 стукне... коли по ветеранах їздити звможемо.

Якого спеціаліста Тань.... ?

Для початку задам тобі питання.. Коли ти була останній раз в фіз диспансері здала аналізи і що тобі там сказали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорослих навчити ой як тяжко. Кожен вже щось вміє і має певні переконання

Тренувальний процес має починатись у кабінетах відділення спортивної медицини, потім йдуть лекції та загальна фізична підготовка. І лише тоді їзда на велосипеді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум.., а як максимум спецхарчування і спецрозпорядок дня... СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ тобто.

ІМХО.. для мене цей топік прикол, якщо хтось ще не зрозумів. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренувальний процес має починатись у кабінетах відділення спортивної медицини, потім йдуть лекції та загальна фізична підготовка. І лише тоді їзда на велосипеді

Вот, чего бы я и хотела. Я именно так себе и представляю тренировки под руководством специалиста.

Последний раз диспанцеризацию проходила, относительно, недавно. Кататься мне не запретили :)

Вобщем, не, так не. Пойду на фитнес. :)

Як мінімум.., а як максимум спецхарчування і спецрозпорядок дня... СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ тобто.

Думаю, у любителей не так уж все сурово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум.., а як максимум спецхарчування і спецрозпорядок дня... СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ тобто.

Думаю, у любителей не так уж все сурово

Для любителів це:

- повноцінне харчування

- сон 7-8 год на добу

- відмова від алкоголю та сигарет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренувальний процес має починатись у кабінетах відділення спортивної медицини, потім йдуть лекції та загальна фізична підготовка. І лише тоді їзда на велосипеді

Вот, чего бы я и хотела. Я именно так себе и представляю тренировки под руководством специалиста.

Последний раз диспанцеризацию проходила, относительно, недавно. Кататься мне не запретили :)

Вобщем, не, так не. Пойду на фитнес. :)

Як мінімум.., а як максимум спецхарчування і спецрозпорядок дня... СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ тобто.

ІМХО.. для мене цей топік прикол, якщо хтось ще не зрозумів. ))))

Думаю, у любителей не так уж все сурово

Кататься мне не запретили )

Ключові слова Танюша. Коли я проходив диспансер мені побажали удачі в гонці.. кажу мол.. що то не гонка..а пробіг.. а мені лікар каже "для тебе гонка".

Запамятав на довго.. Угробити здоровя, як 2 пальці.. а потім його відновити, особливо серцево-судинну систему, а тим більше в нашому віці.. ох як тяжко, а при неправильному тренувальному процесі й неможливо.

І ще.. не забуваємо про травми .. лікування, реабілітацію... хто це буде оплачувати?

Народ.. давайте краще поїдемо на Косогір, в неділю, картоплі похаваєм...)))) Вже те, що не буємо на покатушках.. є великим, для мене особисто прогресом.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...