Перейти до змісту

Рівень розумового розвитку користувачів форуму...


[quark]

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, як вас, але мене вже задовбало читати слова типу "відкукі", "моделькі", "лінкі" і т.п.

То дуже нагадує мені грамотні написи на стінах типу "казли", "лахі" та інші. Стає зрозуміло, хто всі ці стіни обгаджує...

Нароооод! Не будьте тупими гопніками! Пишіть грамотно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну "суржик", яким спілкується більшість, ще якось терпіти можна... але от коли довкола чуєш відбірні 3хповерхові матюки, то тоді вушка справді по-трошки починають в’янути :D і аж на стіни хочеться лізти... :beer: я іноді навіть не зовсім розумію зміст сказаного, бо в реченні всього одне нормальне слово на людській мові, а все інше - мат, і то який...! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может выложить тэст на проверку IQ при регистрации на форуме.

проходить будут лишь те, у кого бал не ниже 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеешься пройти? не выйдет. выставляем проходной балл IQ в 150 и ниипёт :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

співчуваю єдиній дівчині на форумі. Запишись на курси "матосприйняття і їх розуміння" :D шутка

а взагалі таке повинно наказуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надеешься пройти? не выйдет. выставляем проходной балл IQ в 150 и ниипёт :D

<{POST_SNAPBACK}>

надеюсь.

это ведь не запрещено.

ты думаешь 150 посилишь? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я! а де можна, а стоп в школі в шостому класі у мене було десь 70 з чимось мабуть.

Може хто підкаже де такий тест є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там фишка в том, что чем чаще проходишь тэст тем меньше бал выходит.

плюс ко всему они разные.

оригинал я еше не видел, попадались только создания наших умельцев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких тестов есть до чёрта, но классическим считается вроде тест Айзенка - думаю зная название найти будет несложно. например навскидку нашелся вот такой:

http://www.softodrom.ru/files/IQtest_2_1.zip

я сейчас 150 точно не потяну, устарел :D но немного потренировавшись -- запросто. ессно умнее я от этого не стану, мозг просто приспособится к решению однотипных задач.

из действительно мозгодробильных тестов советую попробовать например вот этот:

http://www.fforum.ru/index.php?showtopic=11618

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, прошел и сам из интереса... как и ожидалось, результат никудышний. после вчерашнего и сегодняшнего :D голова как опилками набита © Винни-пух :D и логические задачи даются с огромным скрипом. собсно картинка с результатом:

mytest1.gif

ps. сорри что файл на ремотном сервере -- что не работает аттач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, 25, 107 - внизу писало те що й у Шкодера, найбільша проблема була з підбром слів (так як російську забув конкретно) ніяк не міг в голові знайти переклад, все крутилось на язиці а не зміг. Насміялись з жінкою канкретно врезультаті десь 4 тести так і не зміг розгадати - :-(, і напевно була одна помилка з цифрами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот в этом-то проблема. тест Айзенка в идеале должен быть на родном языке тестируемого, так как половина тестов на эрудицию и словарный запас предполагают хорошее знания языка...

а надпись внизу говорит о том, что на некоторые тесты просто не было ответа (не хватило времени). я например два теста сразу скипнул решив что не решу :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dima555k, 19, 115, написано было тоже.

и действительно, максимальная проблема была с подбором слов.

что уже только не придумывал...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IQ.jpg

142. І то при тому, що я розмовляв паралельно з двлма чуваками і слухав музику... Коротше - не напрягаясь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...