Перейти до змісту

Висока вологість у хаті


Fala

Рекомендовані повідомлення

Осушитель воздуха. Ну, он лажовый по сравнению с более дорогими, другими моделями и фирмами. Но попробовать можно. Прибор накапливает в себя воду из воздуха и потом просто выливаете из него те пару литров, что он собрал и дальше пользуетесь. Размером с 3-литровый бутыль воды.

Кто попробует отпишитесь, как он. Тоже с утра окна запотевают. На ночь выключал котёл. Сегодня не выключил, окна чистые и сухие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Ех, мені б ваші проблеми. В мене сухо. Аж занадто. Буду купувати зволожувач.

А щодо вологості - то читай - сирості. Вирішується виключно утепленням зовнішньої стіни тільки не гіпсокартоном, а пінопластом чи мінватою. Від 2-х см товщини. І високої плотності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, мені б ваші проблеми. В мене сухо. Аж занадто. Буду купувати зволожувач.

А щодо вологості - то читай - сирості. Вирішується виключно утепленням зовнішньої стіни тільки не гіпсокартоном, а пінопластом чи мінватою. Від 2-х см товщини. І високої плотності.

Тобто замість опалення утеплити зовнішню стіну і при 14-16 градусів в кімнаті не буде конденсату на вікнах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене старий цегляний будинок 33-й кв. Товщина стіни - 50+см. Металопластикові вікна. У кухні навіть радіатора опалення немає:) В кухні не холодно і не жарко. Вікна не мокріють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене старий цегляний будинок 33-й кв. Товщина стіни - 50+см. Металопластикові вікна. У кухні навіть радіатора опалення немає :) В кухні не холодно і не жарко. Вікна не мокріють.

В чому секрет? яка площа кухні, яка температура на кухні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секретів немає. Є хороша вентиляція, товста стіна із цегли. Все.

Попереднє (радянське) вікно було таким диким, що із форточки сніг задував на підвіконня.

Площа 9м кв. Температура - жарко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секретів немає. Є хороша вентиляція, товста стіна із цегли. Все.

Попереднє (радянське) вікно було таким диким, що із форточки сніг задував на підвіконня.

хороша вентиляція - витяжка чи вентилятор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна вентиляція, як у всіх будинках, але при готуванні їжі задіюю ветилятор. Хоча без вентилятора - А4 папір тримається за рахунок тяги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін народ не полінуйтеся і почитайте відгуки про Церезітовський осушувач по вищенаведеному мною посиланню. Таблетка вартує 35 гривень а здатна конденсувати лише 2 літри. Скільки там людина втрачає вологи диханням за добу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки обіцяють ще тепло то напевно візьмусь за утеплення зовнішніх стін пінопластом

навики є не одну хату обклеїв, хатинка в мене не велика одна стіна від гаража десь приблизно 80 кв.

і стяну клеєм а причілки залишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча без вентилятора - А4 папір тримається за рахунок тяги.

Попробував я вчора. Папір здуло як вентилятором. В чому причина? Поки взяв заклеїв бумагу скочем. Доранку різниці не замітив. Опалення було цілу ніч на мінімумі. Конденсату при цьому немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча без вентилятора - А4 папір тримається за рахунок тяги.

Попробував я вчора. Папір здуло як вентилятором. В чому причина?

Ну я думаю пару причин:

1. у вас дом в прнципе в поле - а вчера ветер был....

2. разница давлений в доме и на улице с понижением температуры возростает - поэтому естественная вентиляция лучше работает зимой 9при сохранении условия заменяемости воздуха).

Если вы считаете что тяга уж очень велика. поставьте, к примеру решетку с регуляцией..но не думаю, что стоит заклеивать вентканал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Папір здуло як вентилятором

Про що це говорить? Про те, що витяжка працює навпаки - як приток повітря. От і відповідь. Думайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo, в вашей фразе "Папір здуло як вентилятором", что вы имели в виду....куда бумага улетела, в вентшахту или наоборот её от-туда выдуло????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вариантов много:

1. неправильно смурованый вент канал (может быть низким или не с той стороны по отношению к наше розе ветров), может задувать ветром - монтаж дефлектра и подйом канала обычно в таком случае спасает

2. включенна в другом каком-то канале дома механическая вентиляция 9вытяжка из туалета/ванной, вытяжка над плитой, котёл (только не парапетный), работающая газовая колонка

3. из-за ветра сквозьняк через неплотности в окнах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть три канала (наверное). В первый включен котел, со второго вроде не дует и третий этот, который выдувает и который я заклеил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может задувать ветром - монтаж дефлектра - как это?

http://www.google.co...Q9QEwAA&dur=401

или флюгера

flyuger.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде на дворі -15градусів, -20 градусів, от тоді і експериментуйте) Ніхто ж не каже, що конденсат робиться коли ще на дворі тільки 0, +2 градуси було. Плюс поставте гігрометр на вулицю, щоб вологість вимірювати. Тоді вам будуть спостереження і дослідження).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовуйте положення ручки вікна в положенні "мікровент" і конденсату на вікнах не буде. В мене добре топлять батареї то я собі можу дозволити і в -10 спати при мікровентиляції.

Так робимо, а ще баба зламала ручку. Все рівно мокріло.

Поки що замастили готовим гашеним вапном (паста) і новмим обоями заклеїли.

Осушувач поки не ставили. Все рівно квартира продається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а покупець і знати не буде))) от бізнес на рівному місці. Візьміть наберіть в розприскувач хлорки, розведіть трохи водою і по всій цвілі розприскуйте, на деякий час допомагає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...