Перейти до змісту

CS Source Руский Спецназ


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне сабж, та чому вирішим написати.

Я не потужний геймер і тим паче не вмію грати в Контру, але це мені сподобалося..

Поясню чому.

Це якби HALFi-Life2 мережева (дезматч) тільки на картах Контри. (графіка, фізика іт.д.)

Ну або навпаки контра з графікою Халфи 2.

зараз постараюся зробити кілька скріншотів популярних карт.

крім того - Боти не такі вже й "дурні"..

кому цікаво - можу залити ввчечері

post-118-1185948335.jpgpost-118-1185948344.jpg

Тепер звичний всім Сорс фотки

post-118-1186035661.jpgpost-118-1186035746.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи цікаво! Але дивлячись по скрінам нічим не відрізняєтцо від простого СОРСА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ як сказати НІЧИМ????

коли стріляєш по воді йдуть бризки .

текстури на стінах та пірамідах.

побачите .

зараз спробую залити..

Швидкість на ФТП ледь 100Кб/сек :)

по прогнозам 2 години :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, Сорс він і в Африці Сорс :)

А от існує цікава "наработка" CSPromod -- перероблюють Сорс, щоб він був більш іграбельним по мережі, схожим на CS 1.6 , тІльки мабуть графу залишать

Ось і статейка: http://www.gameinside.ua/news.php?id=6555

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак - залив на силу Божу.

Лежить ТУТ

якщо не буде запускатися - то зроблю ISO`ху з диска та викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ як сказати НІЧИМ????

коли стріляєш по воді йдуть бризки .

gallery_7_30_2223.gif В сорсі так від самого початку було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ перш ніж заливатися від сміху - скачай, та подивися на ті зміни які там є, тільки не потрібно казат що ЗОВСІМ НІЧОГО не помінялося.

бо я щось не пам'ятаю щоб у звичайній Контрі таке було.

якщо є ( а я сьогодні перевірю) - тоді принесу свої вибачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качать не буду ібо в лом тратить час і трафік.

Навіть без скачки можу зказать що поміняли.

Нові моделькі гравців, можливо також зброї, і менюшка з хелсами та патронами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качать не буду ібо в лом тратить час і трафік.

Навіть без скачки можу зказать що поміняли.

Нові моделькі гравців, можливо також зброї, і менюшка з хелсами та патронами.

не .. силя пессимист апридилённа ... либо просто опытный оптимист ГЫ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно, крім того текстури накладені (не таке жовте все )

зараз викладу картинки для порівняння

Див. пост №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ як сказати НІЧИМ????

коли стріляєш по воді йдуть бризки .

gallery_7_30_2223.gif В сорсі так від самого початку було

Я навіть перевірив - ніяких бризг!!!

щоб не бути голослівним - записав демку, на якій чітко видно що на воді (як і на землі) після пострілу іскри та пил. кубиками.

water.zip

а це запис того що є в грі яка викладена на ЛМ. (фтп)

water1.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif

Zheny@ ти нуп ;) (Без образ)

Ти порівнюэш мод до сорса з простою кантрою 1,6

ЗІ Banzai Я такіх модів кожен місяць по пару штук маю і з певного часу взагалі перестав на них звертать увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля - я нічого не маю проти того що я NUB. це правда. (люблю в якості м'яса побігати ) ;)

я просто виклав те - що мені сподобалося..

ось і все.

а різниця дійсно є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки опытный силя оказалсо ;)

хотя не вижу большой проблемы что комуто хочется сменить вид прицела , тушку оппонента и звуки ... чё в етом такого? неплохобі еше текстурі обновить - ато уже 7-8 лет прошло с віхода контры а красота все старая ... квадратики .... тьху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комуто хочется сменить вид прицела , тушку оппонента и звуки ... чё в етом такого? неплохобі еше текстурі обновить - ато уже 7-8 лет прошло с віхода контры а красота все старая ... квадратики .... тьху

Щераз повторю:

Це модифікований КССорс а не тєкстуркі ітд до 1,6. Сорс сам по собі зявився дет в кінці 2004го на передовому на той момент двіжку так що про які квадратікі йде мова ? Тєкстуркі лишились всі такі як і були в сорсі.

Я не говорю що погано що залив чи що не варто качать любітєлям побігать пару дєньків пострілять ботів в нових скінах, просто не так вже багато змін він і вносить як описувалось спочатку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за роз'яснення для мене вся Контра однакова. :)

ЦЕ ПРОСТО МАЛИЙ (ПЛЕМІННИК) ПРИНІС і став грати. я глянув - прикольно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початківця любителя - кс 1.6 і сорс буде відрізнятись лише тим шо різні модельки та графа....бугага....

для профі - а це гравець чуть вище середнього скіла - може сказати шо це просто кардинально різні ігри...

саме тому затіяли розробку промода для залучення все таки гравців про з кс 1.6 до сорса - ібо треба гроші відбивати і залучати серйозних гравців - а не хз кого...це своєрідний компроміс...

те що квадратики в 1.6 і комусь це захарилось - то це просто любителі...драйв не в квадратиках - так само як і футболі - все одноманітне вже 100 років - але всі його люблять за емоції драйв - шоу...так само і з 1.6 - там є все - ібо двіжок анріала ше досі будуть згадувати - а зара що...рівняйте кваку 4 - брєд брєдом проти 3-ї....ну але гроші рішають все....хтось же має купувати компи по 1000 у.о....

спрогнозую - що кс 1.6 ми граємо останній рік - і не біше - адже його задавлять прикриють...забикують.... але це історія - він протримався по моєму вже 3 роки без особюливих змін - а це досягенння - порівняйте лише халф 1 - і халф 2 - де біше азарту і драйву??? канєха халф 1 - СОРС ФУФНЯ.....дельта форс необгризений........краще грати колофдюті ніж крисячий КС....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апять 25 :)

Сорс рульна штука, те що він не по нраву спільноті 1,6 це зовсім інше питання ібо він не копіює його а йде по власному шляху. Це різні ігри в яких спільний принцип але різна реалізація (Мені сорсовська до вподоби більше хоча вона не ідеальна :) )

ібо двіжок анріала ше досі будуть згадувати

В 1,6 перероблений двіжок 1ї квакі юзається вощето

Нащот про мода зкажу що мапмейкери там вощето хромають, я бачив на сорсі куда біш вдалі реінкарнації мап 1,6, а так пожевем побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдіверто кажучи я б так і сказав що то одна й та ж гра але гарно зроблена.

І Я справді вирішив що це 1.6 тільки з гарною графікою і т.д.

Пробачте якщо когось образив з професіоналів.

але на мою думку - варто пограти і вирішити для себе що тобі більш до вподоби.

ІМХО - ми сталкера намагаємося грати зі всіма ввімкненими параметрами,

а тут від старенького двигуна боїмося відмовитися (я не сказав що це погано - це рульно - значить він ще ого-го.) тому нове треба сприймати нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту силя - да понял о чем речь идет .. тока и к оригинальному сорсу тоже притензии имеюцца ....

а на счет профессионализьма в гамезах - то про себя не могу сказать что ньюб ... далеко не ньюб .. хм но разницы особой между кантером из первой и второй халфы невижу апсалютна..... заинтрегован :sm110: - откройте глаза плиз ....

лично я почему не гамаю сорс ? - да потому как пиратки его были весьма глючные а система на то время его не тянула в полной мере ... осадок остался (да и не любитель я настраивать-оптимизировать гамезы из консоли - непрет просто) - судя по всему именно иззаетого он и не получил такой популярности в народе - девелоперы слишком хотели бабла срубить

имхо "разница" в геймплее тута ниприч0м :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сорсі трохі інший спрей (стрільба чергою) інші флеши + дофіга маленьких обєктів які іноді відволікають увагу від основного.

Старікам в лом переучуватись і привикать до цих змін. Приплюсуй не малі системні вимогі і ось тобі відповідь чого половина гравців кричить що сорс лажа, друга половина кричить лише тому що так крикнула перша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво чим все закінчиться...

Сілія! Все про соурс росказав що знаєш?

Жека! Сенкс! Мені сподобалось! Але від соурса цей прикол дечим точно відрізняється!

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...