Перейти до змісту

CS Source Руский Спецназ


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ha3ik якщо захочеш можу тобі і про відстань відхилення кожної слідуючої кулі в сорсі розповісти і про анімацію але думаю ти задовбеся перечитувать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сіля начитався блогів про різницю кс 1.6 і сорса - тепер нам порівнює і доказує...

смисл - якшо сіля ти розкажеш ці спори те шо ігри зрівняються в популярності але це ЗОВСІМ ІНШІ ІГРИ...

от не полінився і портатив свого часу - перечитав пару форумів...щоб таки зрозуміти смисл гри...

проблема сорса

1.високі вимоги до компа

2.сирий продукт на даний момент

3.двіжок інший - нової ери..

4.куча мєлкіх фіч - трупи які підриваються, бочки, стволи шо пістольом мона всю карту підстрілювати, косяки на карті які зумовлюють протидію руху....

5.стряльба більш рендомніша...

6.крисячі рухи гравців

7.всього по 1-й моделі за т і кт

8.гранати можуть тепер через цілу карту летіти..

9.стрільба рішає 90% гри при тімплеї...

....тобто якшо взяти на даний момент - гру випустили не в той час коли треба - зарано...

ХОТІЛИ ЗРУБАТИ БАБЛА - не получилось - от і кидаються далі фінанси у промоушн для дороблення і вдосконалення гри..

гра буде жити - і переплюне кс 1.6 - але з дуже великими жертвами)))

для профі - кс 1.6 - ібо зара все збалансовано

сорс для любителів - гра з дому - развлєкуха...незбалансована сира і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема сорса

1.високі вимоги до компа

2.сирий продукт на даний момент

3.двіжок інший - нової ери..

4.куча мєлкіх фіч - трупи які підриваються, бочки, стволи шо пістольом мона всю карту підстрілювати, косяки на карті які зумовлюють протидію руху....

5.стряльба більш рендомніша...

6.крисячі рухи гравців

7.всього по 1-й моделі за т і кт

8.гранати можуть тепер через цілу карту летіти..

9.стрільба рішає 90% гри при тімплеї...

1 Що є то є, порівняно з 1,6 вимогі високі, орінтуючись на сьогодення то помірні

2 Це було написано хз скільки часу тому а різні патчі до двіжка і конкретно кс виходили з того часу досить часто

3 Двіжок мона вписувать в плюси але ніяк не в мінуси (ниють профі яким порізали любі можливості для розприжок ітд)

4 Мєлкі диталі які не особо впливають на сам геймплей

5 Стрільба навпаки більш упорядочена (якщо сильно цікавитиме то і графікі можу нарить)

6 Чисто субєктивне ставлення (щоб було до чого придратись кароч)

7 Читай відповідь на закид №2. Вже більше року як за кожну сторону по 4 скіна

8 Хотів би я це побачити, скікі не грав (а граю частенько) такої фішки не бачив

9 Також чисто субєктивне враження, з усього що наблюдав баланс між тактикою і скілом стрільби лишився незмінним

ЗІ Про бабло в випадку гри взагалі нема про що говорить ібо вона окупила себе відразу після старту і всякі закиди що хотіли зрубить ітд ітп йдуть від людей які в індустрії взагалі нічого не шарять і не слідкували за продажами.

ЗЗІ 70% гамерів які кричать що сорс це гон грали його лише в бета версії на кривій піратці після чого і начали кідать такі заяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отсання фраза справедлива...

і про розприжку теж...

і про сам геймплей...

АЛЕ... висновок - РІЗНІ ІГРИ.

про гранати мав на увазі шо летять дуже лекго і далеко...

он в росії - стат серваків...100 людей на сорсі і жодного на кс 1.6 - КОРОЧЕ ТУХНЕ...рубається як може..

я за те шоби найшли можливо в промоді альтернативу...

або одні грають в сорс - інші кс 1.6 треті колофдюті - в принципі ціль ігор один...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...