Перейти до змісту

Квартал 95 у Луцьку


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Згідно розкладу в афіші на сайті http://www.kvartal95.com/ru/shedule в Луцьк 6 листопада приїжджає з концертним туром Квартал 95 :):):)

Але чомусь, на відмінну від інших міст, не вказано де буде концерт. Можливо планувався в "Промені" - але з його перепродажем можливо ситуація невідома.

Давно вже чекаю коли вони до нас завітають і думаю, що на їх концерт варто піти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я була на виступі кварталу в Рівному,роки 2 тому

як не дивно,але супер вражень не було і можна було квитки брати не на перші ряди

можливо через те,що половину сценок бачили раніше по телевізору

і по TV це виглядало цікавіше

можливо через те,що в Києві ще й зірка одна-друга заспіває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводилось десь чути що багато відомих гумористів та артистів розмовного жанру забороняють проводити будь-які зйомки їх концертів та виступів. А ідеї про показ цих концертів по ТВ чуть не доводить їх до передінфактного стану. Пояснюється все просто: коли люди чують якийсь жарт з екрану телевізора, то вони перестають відповідно реагувати на концерті, ну і відповідно їх важче розворушити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще КВН студентський, ще й дешевше, квартал давно вже себе вижив.

квн вижив себе ще раніше за квартал ) На все свій час. Ну а так ясно що цей квартал то шлак (об'єктивно по гумору).

прожектоперісхілтон - просто боги гумору на фоні кварталу... Це навіть не беручи до увагу українофобію і т.п і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що задні ряди 150-200 грн

середні 200-300 грн

а передні 300-350 грн

Але це тільки моя думка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що задні ряди 150-200 грн

середні 200-300 грн

а передні 300-350 грн

Але це тільки моя думка...

ми ще 2 роки тому виклали 1200 грн за 3 квиточки в перших рядах

думаю,ціни будуть вищі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми ще 2 роки тому виклали 1200 грн за 3 квиточки в перших рядах

думаю,ціни будуть вищі

Не факт. З того часу 95 квартал встиг ізрядно приїстися. Не думаю що його приїзд в Луцьк викличе такий вже великий ажіотаж ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роки 2-3 тому були вони і в Луцьку , квитки були не дешеві (я платив 500 за 2 ) . Якість концерту доволі низька , смішного мало ,артисти не допрацьовували , особисто в мене склалось враження про дещо зверхнє ставлення до публіки ,типу " Пєрєд етімі провінциаламі і так сайдьот". Більше не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той, що далі там, за Боголюбами :) Зеленський купить собі "кусочок" землі. Гектарів зо 20 :) І там і побудує собі свій 95-й квартал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні в касу театру. Пише, що балкон 200, перші ряди 600-500-400-300...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я на 95 квартал навіть безкоштовно не піду. Купка українофобів з рівнем гумору як в Петросяна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принаймні чесно людина зізналась.

Чому дурити себе і казати, що мол такий був ржак, що аж живіт зводило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому дурити себе і казати, що мол такий був ржак, що аж живіт зводило...

Тільки ТС тихенько мовчить ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив хуйня повна

Так отож! На Юльку, Юща і Черновецького гавкати звичайно безпечніше. А "сім'ю" краще в зад цілувати.

Я коли чую голос Зеленського, то терміново шукаю пульт, щоб перемкнути тв на будь-що. Неприємний тип. І в рамках "Кварталу-95" і як кіноактор - повний абзац, піратська копія Безрукова. У всіх фільмах, де він знімається - скрізь в головних ролях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не знаю... Ходили двоє моїх знайомих один каже нормально, а другий каже "ржака обоссака" пів ночі живіт болів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...