Перейти до змісту

Лесь Подерв"янський у Луцьку


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Не зовсім культурна, не зовсім масова, але подія. Ндибав афішку, може кому буде цікаво

__new_01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пн-Вт... обикновєнний фошизм - кидай всьо і голодний, не ковтнувши пива, з роботи лети на виставу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я переплутавши місяці (затуркана, що тут скажеш :_07: ) поперлася туди купувати квитки ще на початку жовтня. Прогулялась самотньо кінотеатром.

Було відчуття кінця світу: так якось дико порожньо, каси пусті, висіли лише реклама на концерт Лорачки, що вже відбувся.

Теж взяв сумнів щодо місця проведення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було діло колись, в кого з друзів був купутор , збирались слухали, навіть на пам"ять вивчали по декілька монологів.

Навіть :smoke: не треба було. Научно-позноватєльно було і так :_07: .

ПС. А вживу послухати, ото незабутні враження були б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 - Сни Васіліси Єгоровни та 13 - Павлік Морозов .

Квитки від 80грн (балкон) і далі.

Звертатися до адміністратора драмтеатру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене насторожує напис "..ПОДЯ І КРОТ... Презентують..." Чи не буде так що саме ці подя і крот будуть інсценувати Леся? А сам Лесь і сном духом про ці виступи не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть так і є... не дочитав, недодивився....

Вистава Леся Подерев`янського «Сни Васіліси Єгоровни» від театру «Подя і Крот» (в ролях Микола Вересень, Світлана Вольнова, Андрій Середа, Олена Рєпіна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс..знвоу пробіг слушок, що місце події переноситься... Хто буде в центрі завтра і може уточнити в адміна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесли в "Просвіту" і тільки 13-го «Сни Васіліси Єгоровни».

Ложа по 80 грн., лишилось мало, решта 100, 120, 140 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесли в "Просвіту" і тільки 13-го «Сни Васіліси Єгоровни».

наше життя, навіть те, як організовують цю подію, невичерпне джерело для п'єс Л.П.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесли в "Просвіту" і тільки 13-го «Сни Васіліси Єгоровни».

Ложа по 80 грн., лишилось мало, решта 100, 120, 140 грн.

Є й дорожчі :) Я сьогодні брала в 10 ряд по 130 грн. Дешевших було мало, з дорожчих бачила по 150 і 220. Купувала в касі "Просвіти".Ось тут є фото з вистави у Львові http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?podervyanskiy_pokazav_u_lvovi_vistavu_sni_vasilisi_yegorovni&objectId=1269983

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що я можу вам сказати, шановне панство...

А те,що можу, так за те забанять, ібо чудниє маі враження від цього епічєского звіздєца, що сьогодні відбувався у Просвіті, не просіяти від нецензурних слів і за цілий тиждень.

А вся еліта! Всі зірочки нашого славетного міста прийшли як на добрийвечір. Містєцтво думали узріть.

А здря.

Кому цікаво - читайте в Мордокнігє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...