Перейти до змісту

прайс лист ДАІ "онлайн" або нарушив - знай скільки це коштує(без пдв, ги-ги...)


uno55

Рекомендовані повідомлення

шановні бордівці!!!!!!!!!!! сьогодні до мене прийшла цікава мисль.....

оскількі ми всі любимо наших даішніків, то підтримайте цю темку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

викладаєм інфу просто - де? за що? і скільки?

я перший!!!!!!

в селі під луцьком... сині габарити... 100 грам українських домашніх пряників (сказали "дякую"- молока не треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На посту, що по дорозі на кордоні з Рівненською обл., з лишніми 30 км зверху (щось я спішив сильно і не дивився на знак 40) приємні "Щасливої дороги" на обмін 50 укр. ує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в нас люди перестануть давати їм гроші?хватить їх вже кормити!!!

ага, креще владу кормити?

порушувати треба менше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в нас люди перестануть давати їм гроші?хватить їх вже кормити!!!

Так виходить дешевше!

Минулої неділі,в селі(Горохівського району) зупинили мене на скутері.Скутер без регістрації,і категорії а1 в мене немає.Так як я з Луцька,(зі слів інспектора) протокол передадуть сюди,і тут впаяють штраф.Прочитавши сумми зараз шкодую що незаплатив(дав на лапу) зразу:

Стаття 121 частина 5 Кодекс України про адміністративні правопорушення

Управління не зареєстрованим (перереєстрованим) транспортним засобом, з підробленим номерним знаком, без номерного знака, або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає стандарту, з номерним знаком закріпленим в недозволеному місці.

Штраф ДАІ: 170-255 гривень.

Стаття 126 частина 1 Кодекс України про адміністративні правопорушення

Управління транспортним засобом водіями, які не мають посвідчення водія і талона до нього, реєстраційних документів, поліса ОСАГО, сертифіката “Зелена карта”, документів на вантаж.

Штраф ДАІ: 425-850 гривень.

в суммі виходить від 600 до 1100гр.От тепер сиджу,і думаю(сушу голову);

1. Не платити-але які можуть бути піся цого наслідкі?

2.Заплатити штраф,і продати нафіг той скутер,бо ше 2 рази і буде сумма яку я за нього заплатив.

От такі пироги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим тут хвалитися? вмієш порушувати ?- будь мужиком. заплати штраф.

вибачте але тема для лохов! самі ж кашляють посадовцям і службовцям на лапу а потім скаржаться що погано живеться низькі зарплати, корупція.

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил.

коли в нас люди перестануть давати їм гроші?хватить їх вже кормити!!!

Так виходить дешевше!

Минулої неділі,в селі(Горохівського району) зупинили мене на скутері.Скутер без регістрації,і категорії а1 в мене немає.Так як я з Луцька,(зі слів інспектора) протокол передадуть сюди,і тут впаяють штраф.Прочитавши сумми зараз шкодую що незаплатив(дав на лапу) зразу:

Стаття 121 частина 5 Кодекс України про адміністративні правопорушення

Управління не зареєстрованим (перереєстрованим) транспортним засобом, з підробленим номерним знаком, без номерного знака, або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає стандарту, з номерним знаком закріпленим в недозволеному місці.

Штраф ДАІ: 170-255 гривень.

Стаття 126 частина 1 Кодекс України про адміністративні правопорушення

Управління транспортним засобом водіями, які не мають посвідчення водія і талона до нього, реєстраційних документів, поліса ОСАГО, сертифіката “Зелена карта”, документів на вантаж.

Штраф ДАІ: 425-850 гривень.

в суммі виходить від 600 до 1100гр.От тепер сиджу,і думаю(сушу голову);

1. Не платити-але які можуть бути піся цого наслідкі?

2.Заплатити штраф,і продати нафіг той скутер,бо ше 2 рази і буде сумма яку я за нього заплатив.

От такі пироги!

в суд подай якщо встигнеш, як ні то доказуй судді шо був хворий і подавай пізніше.

або нічого не роби. надійся шо дайці і виконавча не встигнуть передати документи в строки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим тут хвалитися? вмієш порушувати ?- будь мужиком. заплати штраф.

вибачте але тема для лохов! самі ж кашляють посадовцям і службовцям на лапу а потім скаржаться що погано живеться низькі зарплати, корупція.

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил.

Я нехвалюсь!Просто розказав шо сталось(це мене вперше затримали),різницю між 100- 200 і 600 1100гр. відчуваєш?

Можеш поділитися відмазками?Просто цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суммі виходить від 600 до 1100гр.От тепер сиджу,і думаю(сушу голову);

1. Не платити-але які можуть бути піся цого наслідкі?

2.Заплатити штраф,і продати нафіг той скутер,бо ше 2 рази і буде сумма яку я за нього заплатив.

От такі пироги!

А здати на категорію і зареєструвати скутер, так не дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим тут хвалитися? вмієш порушувати ?- будь мужиком. заплати штраф.

вибачте але тема для лохов! самі ж кашляють посадовцям і службовцям на лапу а потім скаржаться що погано живеться низькі зарплати, корупція.

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил.

Я нехвалюсь!Просто розказав шо сталось(це мене вперше затримали),різницю між 100- 200 і 600 1100гр. відчуваєш?

Можеш поділитися відмазками?Просто цікаво!

відмазки -це теж цікаво!!!

от наприклад Їхав сьогодні від варшавки по карпенка-карого до дубенської, а дядько як заєць з кущів, і аля ви перевищили, хоч всі знають що авто має стояти з вімкнутою мигалкою на видному місці, а я думаю всі знають як вони його никають біля вїзду в гаражі за деревами, а самі за кущиків і визирають, от і де правда...а з ним попробуй поспор... то і те шо не робив припишуть, хіба-що кум-брат-сват спасе...

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил. - на це скажу що з нашим законодавством і судом відмазуватись будеш декілька місяців і то шкурка може не стояти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нехвалюсь!Просто розказав шо сталось(це мене вперше затримали),різницю між 100- 200 і 600 1100гр. відчуваєш?

Можеш поділитися відмазками?Просто цікаво!

вам адресувалось те що нижче.

раджу для початку перечитати збірник памяток - найсвіжіший від квітня місяця. скоро буде оновлення.

www.ex.ua/vi ew/14271450

250 мб, відкривати алкогольом або демонтулс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з ним попробуй поспор... то і те шо не робив припишуть, хіба-що кум-брат-сват спасе...

ну з такою трусістю, то тебе зупинуть скажуть ваша машина в рошуку знаходиться і заберуть і нічого не вдієш.

Жаль звичайно що люди такі труси стали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим тут хвалитися? вмієш порушувати ?- будь мужиком. заплати штраф.

вибачте але тема для лохов! самі ж кашляють посадовцям і службовцям на лапу а потім скаржаться що погано живеться низькі зарплати, корупція.

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил.

Я нехвалюсь!Просто розказав шо сталось(це мене вперше затримали),різницю між 100- 200 і 600 1100гр. відчуваєш?

Можеш поділитися відмазками?Просто цікаво!

відмазки -це теж цікаво!!!

от наприклад Їхав сьогодні від варшавки по карпенка-карого до дубенської, а дядько як заєць з кущів, і аля ви перевищили, хоч всі знають що авто має стояти з вімкнутою мигалкою на видному місці, а я думаю всі знають як вони його никають біля вїзду в гаражі за деревами, а самі за кущиків і визирають, от і де правда...а з ним попробуй поспор... то і те шо не робив припишуть, хіба-що кум-брат-сват спасе...

з нашим законодавством можна відмазатись від 80% порушень правил. - на це скажу що з нашим законодавством і судом відмазуватись будеш декілька місяців і то шкурка може не стояти...

з фєном? і що він докаже?

з візиром? нехай покаже номер авто, і чи на фото чи відео тільки ваше авто.

якщо не будете виходити з машини і не будете давати їм в руки документи то все буде гаразд.

а як плєсать під їхню дудку то ясно що будуть розводити на бабкі.

от я їх там ніколи не мав змоги сфотографувати(( одного разу побачив їх там, включив правий поворот як ніби хотів заїхати до гаражів і підпер їх під бампер, при тому що моє авто виходить що стояло на половину проїжджої частини карпенка карого.

зажав сигнал включив аварійку посеред дороги. той підійшов і каже "шо ти робиш, їздити не навчився?". у відповідь кажу "йобвашумать ви створили аварійну ситуацію і порушили пункт 15.9, зараз зупиню людей свідків і напишу скаргу в прокуратуру" за 10 сек їх як вітром здуло.

0631018851, як зупинять краще подзвоніть хоть допоможу усно, тільки не башляйте. не треба опускатись до їхнього рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так народ, хватить балагану!!!!!!!!! або пишем по суті, або "герої" в першу чергу!!! проходим мимо!!!

[

crafter якщо правда - то зачьот!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суммі виходить від 600 до 1100гр.От тепер сиджу,і думаю(сушу голову);

1. Не платити-але які можуть бути піся цого наслідкі?

2.Заплатити штраф,і продати нафіг той скутер,бо ше 2 рази і буде сумма яку я за нього заплатив.

От такі пироги!

А здати на категорію і зареєструвати скутер, так не дешевше?

Дешевше.Але!

Точно незнаю але приблизно так;

1500 права.

800 регістрація

+страховка (мінімальна)

Якби,їздив кожен день,то да,а так проїдусь 1-2рази в тиждень,в суботу по селі,іто не цілий рік!То ну його!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше.Але!

Точно незнаю але приблизно так;

1500 права.

800 регістрація

+страховка (мінімальна)

Якби,їздив кожен день,то да,а так проїдусь 1-2рази в тиждень,в суботу по селі,іто не цілий рік!То ну його!

А помойму права А1 коштують 350грн і реєстрація скутера десь так само, Итого 700грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше.Але!

Точно незнаю але приблизно так;

1500 права.

800 регістрація

+страховка (мінімальна)

Якби,їздив кожен день,то да,а так проїдусь 1-2рази в тиждень,в суботу по селі,іто не цілий рік!То ну його!

А помойму права А1 коштують 350грн і реєстрація скутера десь так само, Итого 700грн.

о_О Будь-ласка, можна більш детальніше !?

Чи це просто(помойму)?

Напишіть мені в п.п.де по таких цінах,можна оформити всі необхідні документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а "МЕНТОЗАВРИ" в цьому топіку будуть коменти давати........................................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом в гайців мода ловити на проїзд нерегульованого переходу.Тобто вони ловлять момент коли пішохід ступає на зебру одночасно з перетином зебри автівкою.

І починають компасувати мозгі,що водій порушив правила.Якщо немає регістратора,то протокол забезпечено,а в суді доказати щось неможливо.Судді все до лампочки.суддя не розгядає аргументи і докази водія і не звертає на них ніякої уваги.Судився з ними сам кілька разів виграв тільки один суд по Візіру,інші суди програв,хоча гайці були неправі.Тому й виходить,що дать 50грн виходить швидше і дешевше.

Хоча вже мабуть платити не буду,все рівно прийшла бумага про заборону продажу рухомого майна до 2016 року(втіхаря без моєї участі рівненські дайці провели протокол)

Є в гайців й інші сценарії штрафів за проїзд переходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно їх там не бачив на к.карого..

В неділю пів дня паслися там з "феном"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво а "МЕНТОЗАВРИ" в цьому топіку будуть коменти давати........................................

Будуть, вони м'яко і не нав'язливо агітуватимуть за вирішення питання на місці...

А то суди там, заяви, права-закони, правила вчити - нє, заплатив і їдеш задоволений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно їх там не бачив на к.карого..

В неділю пів дня паслися там з "феном"

жалко що неїхав там в неділю..так став б і було б видно як вони працюють на камеру...стояли б там хвилин 5 максимум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...