Перейти до змісту

Чи безпечно нашим дітям у нашому місті?


Annyuta

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні о 14 годині в районі ЗОШ 22 до моєї одинадцятирічної доньки чіплявся мужчина років 35-40 з пропозицією прогулятися та освідченнями у коханні. Запитав, як її звати та номер мобільного телефону. Дитина намагалася знайти вихід з ситуації, і дякуючи Богу, неподалік проходив Беркут. Педофіл злякався і побіг до ательє, де і сховався. Збоченець зростом 170 -180, лисий, середньої статури. Прошу відгукнутись, можливо такі випадки траплялась і з іншими дітьми. Завжди спокійно відпускаю дітей у магазин та у школу, а сьогодні стало страшно, адже можливості постійно водити дитину за руку немає. Підкажіть, чи є зміст повідомляти про це правоохоронців чи це марна трата часу, адже ніяких свідків чи доказів у нас немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі випадки не поодинокі, на жаль...

Потрібно дітям проводити інструктажі про те, як поводитись у таких ситуаціях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки хотіла попередити про схожу ситуацію. П"ятниця, шкільний майданчик гімназії 21, близько 13.00, моя школярка з однокласницями і мамою однієї. Проходячи повз них, якийсь чоловік урод розстебнув верхній одяг, а під ним ...

Будьте пильними!!! Найстрашніше, що діти часто не усвідомлюють, що про такі речі обов"язково слід розказувати батькам. Дівчинка каже, я ніколи не розкажу про це мамі і ти не розповідай.

Світ, дійсно стає все страшнішим(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В міліцію слід заявити однозначно! Працюють - не працюють, на те у них є начальство. Є сигнал - будуть працювати, немає - не будуть. Тим більше, якщо це непоодинокі випадки. Бережіть себе і дітей, убезпечуйте як можете. Міліція - обов*язково. Складуть фоторобот, дадуть орієнтування. Це вже не жарти. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу і я ситуацію, яка трапилась два дні тому. Дитина у мене ходить в школу в другу зміну.Близько 11-ї години ранку, до нас додому постукали у двері. На запитання:-"Хто там?"- була відповідь,-"Перевіряємо тягу". Дитина навчена нікому сторонньому дверей не відчиняти. Сказав, що дорослих немає і він дверей не відчинить. На що отримав відповідь,-"Щасливо тобі задихнутись". Ось так. І це не якісь хворі (педофіли, маньяки), це ніби нормальні люди.

(Жодних попереджень про обхід співробітниками газової чи будь-якої іншої служби не було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

світ таким був завжди, проживаючи в свій час в гуртожитку,де більше ніж 80% жіночого роду, набачився достатньо тих,хто на цьому схиблений,головне, щоби діти знали,як правильно діяти в таких випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу і я ситуацію, яка трапилась два дні тому. Дитина у мене ходить в школу в другу зміну.Близько 11-ї години ранку, до нас додому постукали у двері. На запитання:-"Хто там?"- була відповідь,-"Перевіряємо тягу". Дитина навчена нікому сторонньому дверей не відчиняти. Сказав, що дорослих немає і він дверей не відчинить. На що отримав відповідь,-"Щасливо тобі задихнутись". Ось так. І це не якісь хворі (педофіли, маньяки), це ніби нормальні люди.

(Жодних попереджень про обхід співробітниками газової чи будь-якої іншої служби не було)

Так і моя дитина розповіла, що з вигляду цілком звичайний чоловік, не п"яний, пристойно вдягнений. Звернувся до неї так, ніби хотів про щось запитати, взяв за руку і почав нести цей "брєд" про любов і прогулянку, причому говорив дуже тихо, щоб перехожі не почули. Зазвичай ми ходимо на прогулянки разом або мала гуляє з подругами (все таки,коли не одна, безпечніше), а тут серед білого дня і практично біля школи і це при тому, що на вулиці було досить людно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу і я ситуацію, яка трапилась два дні тому. Дитина у мене ходить в школу в другу зміну.Близько 11-ї години ранку, до нас додому постукали у двері. На запитання:-"Хто там?"- була відповідь,-"Перевіряємо тягу". Дитина навчена нікому сторонньому дверей не відчиняти. Сказав, що дорослих немає і він дверей не відчинить. На що отримав відповідь,-"Щасливо тобі задихнутись". Ось так. І це не якісь хворі (педофіли, маньяки), це ніби нормальні люди.

Дзвоніть 15-80 - скаржіться на працівників ЖКП/Волиньгазу. Імхо, легко вираховується. Інакше - похваліть дитину і не заважайте на слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу десь після 13:00 стою біля ЦУМу на зупинці, зауважую чоловіка з не дуже адекватним поглядом. Він кружляє тротуаром, підходить близько до дівчат, дуже близько, розглядає їх. Ясно, що від нього всі сахаються. Раптом біля мене з'являється дівчинка років 10. Стає близенько, ледь не притуляється. Я розмовляю по телефону, інстинктивно відступаю, дівчинка знову робить крок до мене. І тут я розумію, що вона налякана і розумію, хто її налякав. Питаю: " Ти того придурка злякалась?" Виявляється, він вже на цій зупинці не вперше, кілька днів тому хапав її за руки.

Не зважаючи на страх, дівчинка молодець - одразу звернулась до дорослих. Я постояла з нею, поки вона не сіла у свою маршрутку. Мені здається, в такій ситуації це одне з найкращих рішень. Що ще може зробити перелякана дитина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще може зробити перелякана дитина?

1. Голосно кричати!!! Вголос кричати про те, що відбувається. НЕ МОВЧАТИ!!!!! Кликати на допомогу!!! (Соррі за мій крик).

2. Звернутися до міліції (якщо є).

3. Приїхати додому, розповісти батькам.

4. Батькам - ЗВЕРНУТИСЯ В МІЛІЦІЮ З ЗАЯВОЮ. Обов*язково!!!

Події набувають масового характеру - в цій темі (період часу - з п*ятниці по неділю) уже ЧЕТВЕРТА ситуація. Мовчати - згубно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще може зробити перелякана дитина?

Голосно кричати!!!

Про це легко казати, будучи дорослим...

Стикалась з такими "дядями" і в дитинстві і в дорослому віці. Двічі в громадському транспорті.

Дитиною - мовчала і відходила між людей - страшно і соромно.

Дорослою - сказала мало не на весь автобус - відразу зник в невідомому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того ж дня телефонувала і в ЖКП 3 і на 15-80. Отримала вибачення керівництва за дії підлеглих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу десь після 13:00 стою біля ЦУМу на зупинці, зауважую чоловіка з не дуже адекватним поглядом.

А как он был одет? где то недели полторы назад ко мне на работу заходил один неадекват, что то ляпал невпопад, и взгляд был какой то волчий.

Телосложение достаточно мощное, высокий, одежда не совсем подходящая по сезону: плотное пальто, которое одевают уже ближе к зиме, натянута тёплая шапка типа "г@ндон" :), и обмотан широким вязанным белым кашне.

мутный короче типок, я на районе увидел его впервые (район кинотеатра Проминь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу десь після 13:00 стою біля ЦУМу на зупинці, зауважую чоловіка з не дуже адекватним поглядом.

А как он был одет? где то недели полторы назад ко мне на работу заходил один неадекват, что то ляпал невпопад, и взгляд был какой то волчий.

Телосложение достаточно мощное, высокий, одежда не совсем подходящая по сезону: плотное пальто, которое одевают уже ближе к зиме, натянута тёплая шапка типа "г@ндон" :), и обмотан широким вязанным белым кашне.

мутный короче типок, я на районе увидел его впервые (район кинотеатра Проминь)

Одного разу його бачив ще приблизно 2.5-3 роки тому в тому ж районі, а саме в дитячій бібліотеці, коли ще не було інтернету вдома. Схоже якийсь релігійний фанатик чи ще гірше сектант. Зайшов в приміщення і почав якусь фігню розказувати. Було не страшно, я б сказав, навіть, було смішно це слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брати травмата на гумі вистежувати, і мочити, піде і пневмат, шкода що немаю такої зброї, ато квеста з полюванням на уйобків влаштувавби полюбому.

А то на них нема проти дії,от вони і вилазять як упирі безстрашні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анука с этого места подробней. если ты видел его там,значит ты должен, стопудово видеть и меня :)

а я должен видеть того, кого ты видел.

я знаю о ком ты говоришь, этого бояться не нужно. как минимум там,где ты его тогда встретил. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж донька підростає, скоро піде в школу, один з варіантів це звичайно по можливості одному з батьків забирати дитину зі школи, якщо ж можливості немає, попросити дитину, щоб поверталася зі школи не одна а з однокласниками, ну і як говорилося вище, провести з дитиною бесіду.

Повипускали з дурки хворих от і маємо, а ще скільки таких прикривають рідні. Саме гірше, що таких ніхто не шукає і не зацікавлений, поки щось не станеться і не підніметься шуміха (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анука с этого места подробней. если ты видел его там,значит ты должен, стопудово видеть и меня :)

а я должен видеть того, кого ты видел.

я знаю о ком ты говоришь, этого бояться не нужно. как минимум там,где ты его тогда встретил. :)

ха... так я бачив його там кілька років тому і то один раз, а ти "где то недели полторы назад" :) Та я його і не боюсь. Кажу ж, він нас тоді тільки трошки розвеселив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а про того педофіла, який чіплявся до дівчат, я ще чув коли вчився в школі. Вчителі попереджали про нього. Щоправда, тоді він вештався біля меморіалу. Можливо міліція його спіймала й потім відпустила, от він і змінив район. Таким чином, в нашій країні особливо надіятись на правоохоронців не приходиться, краще вчіть своїх дітей самозахисту. Й слід пояснити дитині, не треба мовчати про такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Розбещення 9-ти річної просто на лікарняному ліжку в обласної інфекційної лікарні.

... дядько спочатку гладив по колінах, розкрив ковдру. Почав лізти під нижню білизну до моєї дитини.

У Луцьку - скандал. До 9-річної дівчинки в лікарні чіплявся 50-річний чоловік, сусід в палаті. Це сталося вночі. Дівча, хворе на ангіну, прокинулося, бо на неї ліз чоловік. Мала настільки злякалася, що всю ніч простояла в коридорі. Натомість, медики й сам звинувачений - усе заперечують. Правди шукали «Вікна».

Діані 9 років. Вона навчається у 4-му класі. Два тижні тому вона захворіла на ангіну і потрапила до лікарні. Та звичайна госпіталізація ледь не закінчилася бідою. Медики чомусь поклали дівчину у палату з чоловіком. А той, розповідає Діана, вночі почав брутально до неї чіплятися. Дівчина стала плакати і благати не чіпати її. Відступився чоловік лише після того, як дівчина почала кричати.

Діана Звєрєва, школярка:

Потім він пішов спати, я вийшла на коридор, щоб подивитися, чи є лікарі, щоб розказати, а їх не було.

Від такого стресу Діана ніч не спала і в коридорі чекала на медсестер. На ранок вона розповіла про нічне жахіття медперсоналові. І її терміново перевели до іншої палати.

Опівдні її прийшла провідати матір. І застала доньку у пригніченому стані. Коли пані Валерія з вуст дитини почула про залицяння дорослого чоловіка, каже, волосся дибки стало.

Валерія Звєрєва, мати:

В мене був шок, єсли чесно. Каже проснулася від того, що відчула, що дядько спочатку гладив по колінах, розкрив ковдру. Почав лізти під нижню білизну до моєї дитини.

Медики зізнаються - у палату із дорослим чоловік поселили 9-річну дівчинку, бо інших вільних місць не було. У її слова про залицяння, виправдовуються, одразу не повірили. Тому й ані матір, ані правоохоронців не повідомили.

Наталія Маркова, завідуюча обласної інфекційної лікарні:

Звичайно треба було би напевне можливо прореагувати, не можливо, а треба було б зреагувати на її слова, але в даній ситуації так якось склалися обставини, що навіть ніхто не міг запідозрити, що це правда.

А дядько після бурхливої ночі втік. Як з’ясувалося, йому 50 років. Він батько 4-х дітей. І в лікарні лежав разом зі своїм наймолодшим одномісячним сином. У немовляти було запалення легенів. Та цей діагноз татуся не зупинив. Він на ранок зібрав речі, забрав немовля і дременув додому.

Наталія Маркова, завідуюча обласної інфекційної лікарні:

Він виписаний був просто по факту, що він забрав дитину і залишив стаціонар.

Мати Діани написала заяву в міліцію. Чоловіка швидко знайшли вдома і затримали. Правоохоронцям він розповів, що події тієї ночі пам’ятає частково, але точно впевнений із Діаною хотів лише поговорити.

Юрій Нурідіков, підозрюваний:

Был выпивший, добре выпивший был. Она спала, я ее давай тормошить, вот. А она не вставала, я давай вот так за ноги ее. А шоб ее лізти на нее то я не ліз, ето шо говорять, то ето брехня.

Олександр Шпота, начальник відділу Луцької обласної прокуратури:

Наразі відносно особи не обирався жоден запобіжний захід, оскільки не має достатніх даних для повідомлення йому про підозру. Він перебуває вдома.

Усі обставини тієї ночі з'ясовує слідство. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом розбещення неповнолітньої. Утім, наголошують, окрім слів дівчинки інших доказів проти чоловіка не мають.

Джерело http://vikna.stb.ua/...13/5/22/130901/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...