Перейти до змісту

Пропоную роботу в дежавній структурі


medv

Рекомендовані повідомлення

Потрібен співробітник в державну структуру за фахом, який повязаний з експлуатацією систем зв`язку, телекомунікацій або інформаційних систем. Вимоги - бажано чоловік, вік до 35 років, вища освіта за вказаним напрямком, служба в ЗС України або військова кафедра. Звертатися за тел. роб. 75-08-79, 099-32-59-100,Сергій Васильович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше за все. Держслужба - ЗП офіційна державно - тобто мінімалка. Може щось більше буде з Нового року. Хоча навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В держустановах про ЗП не питають.

:D ну да, там же не за зарплату працюють :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце дожилися... в державні структури заганяти доводиться :)

Ну не зовсім. Якщо не виставляють вимог космічних, то зазвичай ідуть молоді специ після вузу. І якщо толкові то пороблять пару років і ідуть. Тому дійсно толкових "спеців" ІТ, там дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така робота для старта краще не придумаєш, і не важливо скільки платять.

повірте спеців хватає скрізь, і не всі специ падкі на гроші. бувають обставини і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така робота для старта краще не придумаєш, і не важливо скільки платять.

повірте спеців хватає скрізь, і не всі специ падкі на гроші. бувають обставини і так далі.

Ага, точно:

- ну где это видано что б работник ГБДД взятку брал?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК УПРАВЛІННЯ МНС УКРАЇНИ В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

75-08-79

ЦЕНТР ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Начальник центру: Медведько Сергій Васильович

Старший інженер Борсук: Роман Вікторович

Начальник сектору інформаційних технологій та технічного обслуговування: Квас Владислав Васильович

Потрібен співробітник в державну структуру за фахом, який повязаний з експлуатацією систем зв`язку, телекомунікацій або інформаційних систем.

Більш ніж впевнений, що заробітна плата не залежить від рівня знань та умінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще актуально?

Так в оголошенні телефони є. Взавтра зранку передзвоните і будете знати чи актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така робота для старта краще не придумаєш, і не важливо скільки платять.

повірте спеців хватає скрізь, і не всі специ падкі на гроші. бувають обставини і так далі.

Працював під керівництвом Сергія Васильовича від 2003 по 2006 в управлінні МНС. Приходив зеленим пацаном. По цей час жодного дня не жалкую, що там працював. Колектив був чудовий, багаж знань поповнився суттєво. Крім того Сергій Васильович досить сильний як керівник - завжди стоїть за своїх людей горою, але й з них вимагає не менше. Життя заставило змінити місце життя, а так працював би там напевно по цей час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така робота для старта краще не придумаєш, і не важливо скільки платять.

повірте спеців хватає скрізь, і не всі специ падкі на гроші. бувають обставини і так далі.

Працював під керівництвом Сергія Васильовича від 2003 по 2006 в управлінні МНС. Приходив зеленим пацаном. По цей час жодного дня не жалкую, що там працював. Колектив був чудовий, багаж знань поповнився суттєво. Крім того Сергій Васильович досить сильний як керівник - завжди стоїть за своїх людей горою, але й з них вимагає не менше. Життя заставило змінити місце життя, а так працював би там напевно по цей час.

:) так солодко, як для першого повідомлення на Борді ;)

Сергій Васильович наказав попросив? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) так солодко, як для першого повідомлення на Борді ;) Сергій Васильович наказав попросив? ;)

Я не відношусь до людей, які люблять багато флудити на форумах і тільки набирати собі повідомлення. Яке значення має, що першим своїм постом на цьому форумі я написав те, що хотів написати? Правда завжди є правдою і казати її мене ніхто ніколи не просить, а тим більше не наказує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така робота для старта краще не придумаєш, і не важливо скільки платять.

повірте спеців хватає скрізь, і не всі специ падкі на гроші. бувають обставини і так далі.

Працював під керівництвом Сергія Васильовича від 2003 по 2006 в управлінні МНС. Приходив зеленим пацаном. По цей час жодного дня не жалкую, що там працював. Колектив був чудовий, багаж знань поповнився суттєво. Крім того Сергій Васильович досить сильний як керівник - завжди стоїть за своїх людей горою, але й з них вимагає не менше. Життя заставило змінити місце життя, а так працював би там напевно по цей час.

:) так солодко, як для першого повідомлення на Борді ;)

Сергій Васильович наказав попросив? ;)

Вообще-то я тоже там когда-то работал, и все что человек написал правда, так что если не знаешь - лучше жуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... так что если не знаешь - лучше жуй.

я вже якось сам визначу, що мені "лучше".

А не знаю ЩО? Я хіба щось стверджував?

:) так солодко, як для першого повідомлення на Борді ;) Сергій Васильович наказав попросив? ;)

Я не відношусь до людей, які люблять багато флудити на форумах і тільки набирати собі повідомлення. Яке значення має, що першим своїм постом на цьому форумі я написав те, що хотів написати? Правда завжди є правдою і казати її мене ніхто ніколи не просить, а тим більше не наказує.

Просто виглядає воно як неправда :) от і все. Погляд збоку, так би мовити ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене геть може бути правдою. Чому як тільки 'зявляється позитивний відгук про роботодавця то його відразу треба обгадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не відношусь до людей, які люблять багато флудити на форумах і тільки набирати собі повідомлення. Яке значення має, що першим своїм постом на цьому форумі я написав те, що хотів написати? Правда завжди є правдою і казати її мене ніхто ніколи не просить, а тим більше не наказує.

Як оффтоп - вас звати Саша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене геть може бути правдою. Чому як тільки 'зявляється позитивний відгук про роботодавця то його відразу треба обгадити?

ну от ДЕ ти побачив, що хтось когось гадив???

Я, наприклад, просто вказав, що це повідомлення схоже на заказуху. Я хіба винен, що складається таке враження? Людина спеціально реєструється на форумі, щоб написати "рекомендаційного листа", пише тільки одне це повідомлення... То це як виглядає? Чи може це тільки мені одному так здається?

А як на мене геть може бути правдою. Чому як тільки 'зявляється позитивний відгук про роботодавця то його відразу треба обгадити?

ну от ДЕ ти побачив, щоб хтось когось гадив???

І хіба хтось казав, що то неправда???

Я, наприклад, просто вказав, що це повідомлення схоже на заказуху. Я хіба винен, що складається таке враження? Людина спеціально реєструється на форумі, щоб написати "рекомендаційного листа", пише тільки одне це повідомлення... А до того, певно, просто була читачем і писати не виникало потреби... ;) То це як виглядає? Чи може це тільки мені одному так здається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти відразу так написав

це повідомлення схоже на заказуху.

в нейтральному тоні, то б твій пост спонукав би задуматися. А може дійсно це "заказуха"? Але те як ти це зробив викликало відразу. (Не ображайся, я нічого проти тебе не маю. Просто розповідаю про свої враження.) Особисто в мене пост ТС таких підозр як у тебе не викликав. Хто його знає. Можливо це й так. Не всі ж керівники - довбо... (хай модератори вибачать мій французький). Можливо людина написала його з найкращих "побуждений". Можливо він дійсно з іншого міста, а там починав свою карєру і в нього все там добре складалося, і робота. і відносини в колективі, і начальство було толкове. І в нього залишилися приємні враження про час проведений в цій установі. Ось і все ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По порядку:

Як оффтоп - вас звати Саша?

Ні, мене звати Діма і Ви мене дуже добре знаєте, ПА (інститут 2000-2005, БД, семінар "Методи сортування масивів", дві дипломні роботи).

Людина спеціально реєструється на форумі, щоб написати "рекомендаційного листа"

Дата реєстрації вказана в моєму профілі. Порівняйте з датою написання посту.

Можливо він дійсно з іншого міста, а там починав свою карєру і в нього все там добре складалося, і робота. і відносини в колективі, і начальство було толкове. І в нього залишилися приємні враження про час проведений в цій установі.

Прямо в точку. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Ні, мене звати Діма і Ви мене дуже добре знаєте ....

Ідентифікація успішна. :_08:

Значить так, стверджую, що ця людина каже правду і має прекрасну уяву про місце роботи (сам до "пожарки" жодного стосунку не маю). Так що, якщо хто сумнівається в поганих людських якостях безпосереднього колективу і начальника, то той явно помиляється. ІМХО причина "вільного місця" - "державна" зарплата. Для "матьорого" професіонала, звісно, не місце, а от для людини до тридцяти без сім'ї - саме воно.

Все вищевказане - жорстке та тверде ІМХО. Висновки за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...