Перейти до змісту

Обмін речей на послуги не знаю куди засунути цю тему


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Колись чув, що десь зробили таку річ, як обміняю речі на послуги. Приклад: віддав стару меблю людині якій вона потрібна для (дому, гаражу, дачі) а грошей або сік/пиво брати немає можлиост в людини але віддячити вона якось хоче і і колись може, як би то праильно прописати. А то хтось хоче продати меблі за послуги сантехніка, чи електрика . меніб хотілось до когось з "богів форума" достукатись і погоорити і обсудити наступню можливу тему. Якщо комусь цікаво, я сам це непридумав колись почув, що десь міняють речі на послуги. Якщо когось зацікавить будь-ласка звяжіться зі мною 0504381333 Олексій Будем розвивати.

або лишить свій телефон і я вам зателефоную. Пропоную обмін речей на послуги.

Шановні "боги борди" зяжіться або дайте свої номери передзвоню Вам, як на мене тема цікава. Приклад поміняю послугу з ремонту компа на журнальний столик "советський"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись чув, що десь зробили таку річ, як обміняю речі на послуги.
"Банк часу"

TB_cyrcle.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто хошет анекдот на єту тему пишите или звоните раскажу,,,,

Колись чув, що десь зробили таку річ, як обміняю речі на послуги.
"Банк часу"

TB_cyrcle.jpg

"Юмница" да банк времени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу зачать новую ветку у нас. Поддержите!!!!

Хороша идея???? давйте голосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається не варто вертатися до бартерних операцій. Є гроші - універсальний товар. Перехід на бартер відбувається під час гіперінфляції чи жахливого дефіциту готівки. Сподіваюся до цього в економіці не дійте.

Крім того пошук толкового сантехніка, бажаючого взяти ваш журнальний столик може тривати місяцями і роками (столик більшості зі сантехніків взагалі може бути непотрібний). Якщо з хтось з них прийме оплату столиком, то матиме клопіт з подальшим його продажем. Воно йому потрібно? А вам доведеться довго і нудно чекати сантехніка, а крани будуть протікати.

І ще: зачати можна дитину, а тему можна сформувати, розпочати.

Це моя думка, прошу не сприймати її як образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна тема !!! Наприклад ; "Подарую монітор 19" Самсунг дівчині , яка зробить мінєт" Круто ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично мне идея очень нравится. но, боюсь, тема быстро замусорится предложениями вроде того, что хочет inhelp со своим монитором :smile3: впрочем, тему я прикреплю и попробую чистить ее время от времени. правила очень простые :

1. любое предложение размещается единожды. никаких "ап" - за них буду наказывать ;

2. желательно к предложению давать срок его действия, скажем "сегодня" или "актуально неделю" ;

3. обязательно, если предложение недействительно, сообщить об этом в теме, указав ссылку на сообщение ;

сие будет дополняться по мере необходимости. удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично мне идея очень нравится. но, боюсь, тема быстро замусорится предложениями вроде того, что хочет inhelp со своим монитором :smile3: впрочем, тему я прикреплю и попробую чистить ее время от времени. правила очень простые :

1. любое предложение размещается единожды. никаких "ап" - за них буду наказывать ;

2. желательно к предложению давать срок его действия, скажем "сегодня" или "актуально неделю" ;

3. обязательно, если предложение недействительно, сообщить об этом в теме, указав ссылку на сообщение ;

сие будет дополняться по мере необходимости. удачи!

Я не хочу размещать обьявлений такого типа, просто высказал свое мнение и укзал пример )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...