Перейти до змісту

Пошук послуги пошиття ремонт гаманця


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Вони в вас з крокодилячої шкіри чи що? Що заважає викинути його у смітник і купити новий з шкіри молодого дермантина?

Несіть до "сапожніків", інші кравці навряд чи за таке візьмуться, навіть якщо шкіра - їхня спеціалізація, за роботу вийде дорожче чим той гаманець коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в вас з крокодилячої шкіри чи що? Що заважає викинути його у смітник і купити новий з шкіри молодого дермантина?

Несіть до "сапожніків", інші кравці навряд чи за таке візьмуться, навіть якщо шкіра - їхня спеціалізація, за роботу вийде дорожче чим той гаманець коштує.

маэться пошив нового під свої вподобання. я наприклад хочу дуже тонкий розміром наприклад в зігнуту купюру 500грн. і 1-2 відділи на картки. без емблем і т.д. де такий найти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в вас з крокодилячої шкіри чи що? Що заважає викинути його у смітник і купити новий з шкіри молодого дермантина?

Несіть до "сапожніків", інші кравці навряд чи за таке візьмуться, навіть якщо шкіра - їхня спеціалізація, за роботу вийде дорожче чим той гаманець коштує.

маэться пошив нового під свої вподобання. я наприклад хочу дуже тонкий розміром наприклад в зігнуту купюру 500грн. і 1-2 відділи на картки. без емблем і т.д. де такий найти?

Колись у відділі італійської шкіри у Цумі на 2 поверсі були, куди зара Юра переїхав- не у курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в вас з крокодилячої шкіри чи що? Що заважає викинути його у смітник і купити новий з шкіри молодого дермантина?

Несіть до "сапожніків", інші кравці навряд чи за таке візьмуться, навіть якщо шкіра - їхня спеціалізація, за роботу вийде дорожче чим той гаманець коштує.

Ваня Уллянов, ну от скажи, для чого тикати своїх 5 коп. всюди, де не просять?Таким чином набрав 4 762 повідомлень? не дивно...

Розумніший за всіх? Ну ніхто прям не знав, що ж робити, всі тільки й чекали, коли ти зявишся і навчиш "жизні". ,

Ну раз ти навіть не розумієш, про що люди запитують, то й не тикай ті 5 коп., не позорся.

Той, на який ти тицьнув посилання, по-перше, 40 баксів, а по-друге, він не такий.

Такий гаманець, про який мова, майже неможливо знайти. Я свій вже затаскав, але заміни не знахожу. Колись я випадково побачив схожий в ЦУМі, але не встиг, він згорів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваня Уллянов, ну от скажи, для чого тикати своїх 5 коп. всюди, де не просять?Таким чином набрав 4 762 повідомлень? не дивно...

На себе спочатку поглянь зі сторони чия б корова мукала, сімдесят четвертий жек ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ремонт сумок і виробів із шкіри в контейнері на Варшавці по вул Кравчука. Орієнтир - там близько кури-гріль "У Жені", трохи далі супутникові тарілки і пульти прямо на тротуарі. Сам здавав туди сумку поміняти замок, із їх замком вийшло 30 грн. Якістю задоволений, швів чи чогось, щоб нагадувало про заміну замка не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...