Перейти до змісту

Вкрали велосипед, або як я обдєлався легким переляком


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ранком о 10-й годині від дверей магазину Велозна (на Старому ринку), буквально, на очах, було викрадено велосипед Cannondale Trail sl 3.

Особливих прикмет та фото викладати нема потреби, так як велосипед було знайдено по гарячому. Викрадача схопили та оформили куди слід.

Одразу була викликана міліція. Ще не встигли оформити всі протоколи, як повідомили, що велосипед знайдено.....

Кароч. Розбудив мене Лекс дзвінком зранку, і позвав кататись. Я якось після вчорашнього агрофітнесу був не тойво, і відмовився (як виявилось дарма). Але раз вже проснувся, то вирішив десь неспішно недалеко катнути. Поїв і поїхав кудись в сторону дубнівської. По дорозі вирішив заїхать на ВЗ сказать здрасті і прикинути собі нового глагола. Поки туди сюди потринділи, я згадав шо хтів ше купить масла для ланцюга. Поки вибирав між моторексом і якоюсь червоною х..ньою відвернувся від входу буквально на декілька хвилин. Купив масло, вихожу, і тут опа: пусто. Я зирк на таньку, мол "ти тож веліка не бачиш?", троха сі запанікував, але подумав шо то мабуть пацани пошутили, я туди - німа. І тут нарешті до мене дошло, шо пе..ц. Зразу ж проснувся, паніке накрило окончатєльно, бігом в магаз шота рішать. Якось на двох зкумекали, шо то камери є, і тре бігти дивитись, шо сталось і хоть в яку сторону поїхав вел. Потім прийшла світла думка позвонить в міліцію. Я, якшо чесно, якось скептично на те подивився, бо крім бмкса всі вели шо були вкрадені такимим і залишились. Потім ше пару хвилин згадували номер. Дозвонився, повідомив прикмети вела, і став чекати, хоча хтілось на шось сісти і їхать десь шукать, але цього разу мені самому не було на шо сідать. Через хвилин 20 приїхав наряд, за які я вже якось змирився з перекваліфікуванням в пішоходи, і поки писали протоколи, повідомили по раціїї, що затримали. Спочатку невірилось, але таки запевнили, що то точно він. Ну як камінь з душі. Повезли до "Спартака", ну і там побачив на сирій земельці свою "прелесть", і чувака в браслетах.кажуть гнали його з "тьощиного язика" і до зоопарка, а потім ше пішки по кущам. Кинув біля дамби вел, скинув кофту і в кущі. Чувак років 30, з условним, стоїть на обліку толі в нарко толі в психдиспансері. Біля горотдела його вже чекав батько. Я б сказав сімья не бідна, і на вещества йому і так хватило б, тому мотиви мені не зрозумілі. Батько звичайно ненавяжчиво так хотів вивідати в мене номер телефону. Видно не перший раз прикриває.

Так що, "міліція таки з народом".

Я ніколи не нехтував безпекою байка, але і в такій звичайній ситуації стався прокол. Вел майже весь час був в полі зору, за два метра від мене. Але обставини склались так, що грабіжник проходив повз саме в той момент, як я відвернувся до нього спиною, буквально за хвилину, він роздивився, що ніхто не дивиться, сів і поїхав.

Імпосібл із насінг, і мір безпеки ніколи не буде замало. Хай ця ситуація стане уроком для багатьох, хто надіється на когось. Ще під час того, як я давав покази, підїзжали до ВЗ люди і просто ставили десь там скраю велосипеди, надіючись не знаю на що. І навіть коли самі міліціонери зауваження робили, знизували плечима і дивувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна сказати, у велосипеда другий День народження! :) Пощастило, що вел отак по гарячим слідам знайшли, однак такої наглості ще не зустрічав, щоб прямо таки з під носа уганяли вел. :_09: Так що бережи свого Cannondale! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий за тебе та твій велосипед, у самого є велик, тому розумію, що дуже не приємно коли його отак крадуть, але на щостя в мене ще такого не траплялося)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось почастішали теми з заголовком вкрадено, допоможіть знайти, і тд...Здається ми вертаємось у старі 90?

п.с.. байк стараюсь заносити у те приміщення в яке заходжу), навіть якщо воно на 4 -5 поверсі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... історія впічятляє. Дуже радий за те, що байк повернувся до свого власника.

Сьогодні ж вас після обіду з Танею ще на Грибоєдова бачив, якраз з дачі їхав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось почастішали теми з заголовком вкрадено, допоможіть знайти, і тд...Здається ми вертаємось у старі 90?

п.с.. байк стараюсь заносити у те приміщення в яке заходжу), навіть якщо воно на 4 -5 поверсі)

Міліціянти казали те саме про сплекс активності велосипедних крадіжок. Видно деякі лічності просікли тему.

а в тій ситуації, рахуй шо байк майже біля мене стояв, от те майже і зіграло на руку злодію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... історія впічятляє. Дуже радий за те, що байк повернувся до свого власника.

Сьогодні ж вас після обіду з Танею ще на Грибоєдова бачив, якраз з дачі їхав)

Ага, Мартенз ходил показания давал, а я за "вещдоком" смотрела, чтоб снова не ушел (так и остался весь в порошке после дактилоскопии). Там же папашка упыря подкатил. Ласковый и любезный. Назвал своего сынка нежно "оболтусом", интонация, как, вроде бы, пошалил малец. Телефончик просил. С виду очень приличный, солидный дядечка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імпосібл із насінг :jeer: ваще убіло))))))))) А на рахунок вела-замочкі існують в тій самій ВЗ, якщо є то Ваше невніманіє уж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо такі не обдєлався а отдєлався - ну і це радує :)

Ну спочатку трохи обдєлався, а потім вже таки отдєлався :_08:

Імпосібл із насінг :jeer: ваще убіло))))))))) А на рахунок вела-замочкі існують в тій самій ВЗ, якщо є то Ваше невніманіє уж...

Ну знаєте, скоро доведеться, щойно зупинившись і злізши з велосипеда, пристібати його до себе довгим шнурком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імпосібл із насінг :jeer: ваще убіло))))))))) А на рахунок вела-замочкі існують в тій самій ВЗ, якщо є то Ваше невніманіє уж...

5MCBqHdP4S4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всьо такі не обдєлався а отдєлався - ну і це радує :)

Ну спочатку трохи обдєлався, а потім вже таки отдєлався :_08:

Імпосібл із насінг :jeer: ваще убіло))))))))) А на рахунок вела-замочкі існують в тій самій ВЗ, якщо є то Ваше невніманіє уж...

Ну знаєте, скоро доведеться, щойно зупинившись і злізши з велосипеда, пристібати його до себе довгим шнурком.

Було б авто-теж не закрили б? А так "Береженого Бог береже"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от в ЦИВІЛІЗОВАНИХ країнах і авто не закривають, і кабріолети лишають на ніч під будинком. А в нас був період затишку біля 2007-2010 року, коли і автомобілі не крали, і магнітолки з них, а зараз всі беруть приклад з президента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б авто-теж не закрили б? А так "Береженого Бог береже"!!!

Я свою думку з цього приводу сказав у останньому абзаці, та й суть тут не в тому шо я епічно зафейлив, а в тому що я порадувався, що в нас все-таки право-охоронні органи працюють, і день в мене закінчився набагато краще ніж міг.

П.С. Та могли й просто як писали в сусідньому топіку, просто по голові дати. І питання у відповідь, у вас гаманець на шнурку прив'язаний, чи як ви себе убезпечуєте від карманників на ринках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнали злодія менти на велах? Бачив вчора двох веломіліціянтів на ашанах в обід біля Вопаку на Л.Українки.

Шкода що відмажуть мразь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна сказати, у велосипеда другий День народження! :)

Я б сказав, що третій. Другий був, коли раму по гарантії поміняли. )

Я вчора під час цієї події саме був в Діфото і про всі деталі взнавав від нього майже в онлайні.

Радий, що все благополучно закінчилось.

Таки все йде до того, що будемо купувати такі шнурочки з ручкою як для пікінеса, шоб навіть як за два метра відійдеш від ровера, все одно тримать його в руці. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнали злодія менти на велах? Бачив вчора двох веломіліціянтів на ашанах в обід біля Вопаку на Л.Українки.

Шкода що відмажуть мразь.

Не, "Пасифик" не успели, позже подкатили. Засекли вора с бобика, вродь, а там еще два "пепсика" присоединились. Их там вчера море было.

Может и отмажут, но не надолго. Чувак отпетый, возможно, с отклонениями по психике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все правильно оформлять то таки мають закрити, бо він вже має умовне, та сума збитків тягне на кримінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був в новому центрі інформації, краєм вуха хтось жалівся що в будівельників теж сперли на днях вел.

нехороша якась тенденція йде…

топікстартера вітаю з легким переляком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все правильно оформлять то таки мають закрити, бо він вже має умовне, та сума збитків тягне на кримінал.

то все до одного місця. бабло перемагає зло. якщо папік підсуєтиться, синуля й надалі буде шататись містом в пошуках пригод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...