Перейти до змісту

Запрошую в команду інтернетних людей


leviks

Рекомендовані повідомлення

Запрошую в команду інтернетних людей. Тих, кого пре від інтернету, сайтів, бізнесу в інеті і т.п.

Є кілька напрямків робіт, які навіть можна поєднувати

1) Product manager, Startup-leader

Робота з стартапами компанії.

Треба їх вести проекти, як свої власні. Широкий профіль для амбіційної людини.

Треба покращувати, вдосконалювати і розвивати наші власні проекти.

Юзабіліті, розкрутка, вдосконалення, маркетинг і т.п. і т.д.

Треба бути маніяком щодо якості. Перфекціоністом. Параноїком.

Приклад. Захожу я на любий сайт, в тому числі наш, і бачу як всьо плохо. Виникають думки про те, як можна було зробити таку макаку. І все хочеться переробити! І нема меж! :)

2) E-commerce leader

Маю намір відкрити і розвивати кілька інтернет-магазинів. Потрібен, той кого це пре. Треба організувати все від і до, розвинути і стати головним спєцом по інтернет-торгівлі

3) Project manager

Вести чужі інтернет-проекти, для замовників.

Комунікація з замовником, розподіл задач між учасниками. Класичний management.

Вільне володіння ангельською.

Робота не віддалена, а штатна. Колектив прикольний, класна атмосфера, мудаків нема, .

Прошу не турбувати:

- флегматиків і меланхоліків (тести можна купити в аптеці найти в інеті)

- тих, хто хоче сидіти на роботі взутим

- хто не знає, що таке “верстка полізла”, "стартап", "юзабіліті" і т.п і т.д.

- невдах

Прошу турбувати

- глибоких інтернетчиків, потенційних стартаперів, активних людей

- хто на питання “як часто постиш?”, відповідає - "практично щодня, вконтакті чи вейсбуці."

- хто читає книжки типу “Як досягти успіху”, натхненно пробує десь то все примінити.

Все легально. Як рішимо, або офіційно працевлаштую як працівника або підприємця і буде бізнес.

По фінансових питаннях будемо говорити очно, і вирішувати персонально.

Контакт через агєнта Аню, вона все організує - розкаже де і коли, влаштує зустріч, напоїть кавою.

тел. 066 170 74 18

skype: id.personal

email: [email protected]

До зустрічі! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не повірите - особисто я таких книжок не читав і не починав читати) а топікстартер, напевне, прочитавши одну з них вирішив запостити тємку)))

в топіспікера фірма з 50 людьми на роботі, думаю вам варто теж перечитати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реагую на скаргу.

LinerLutsk, читатиме форум найближчі 5 днів. Флуд потертий.

Я був у топікстартера на фірмі. Молоді люди які працюють в команді. І їх там справді під 50 чоловік. Невимушена гостинна атмосфера.

Людина робить гроші і має бажання дати заробити іншим. Можливо, манера викладення вакансій не зовсім звична. Але факт.

Ну і, якщо брати до уваги, що всі хто відписався (окрім забаненого і Фагота, фантома і Козьми, А, ну і НетСерпента) працівники однієї фірми. Чого стали флудити в теми БОСС-а - неясно. Захищаєте? Не варто так - є кнопка Скарга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, ну і за правилами розділу, вкажи орієгтовну ЗП. Вже раз все так гарно розписав :)

Розумію, хто як себе зарекомендує і працюватиме, так і буде мати, але все ж таки, люди повинні розраховувати на щось.

Це відісіє частково тих, кому це не по зубам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тих, хто хоче сидіти на роботі взутим

необхідність сидіти на роботі невзутим - багато що говорить про контору і керівництво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

необхідність сидіти на роботі невзутим - багато що говорить про контору і керівництво

І що тобі це говорить? Я, наприклад, сиджу в тапках і мені нормально, ноги відпочивають, якщо літнє взуття, то і не обовязково перезуватись, але в тапках зручніше.

ЗІ. Працюю не в IDevels..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, ну і за правилами розділу, вкажи орієгтовну ЗП. Вже раз все так гарно розписав :)

Покажи де написано таке ? Автоматом пiв роздiлу закривати можна (якби знайшов в правилах, що в роздiлi *Робота* в оголошеннях повинна вказуватись орiентовна з/п то вже б половина тем була б закрита

ЗЫ це я щоб *на путь iстiнний* вийти, так сказать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, ну і за правилами розділу, вкажи орієгтовну ЗП. Вже раз все так гарно розписав :)

Розумію, хто як себе зарекомендує і працюватиме, так і буде мати, але все ж таки, люди повинні розраховувати на щось.

Це відісіє частково тих, кому це не по зубам.

Дякую

На зауваження реагую.

Оцінка доходу.

Рівень №1 - 1500. Стипендія для цікавого кандидата. Навчання.Навчання.Навчання.

Рівень №2 - від 2 до 8 синхронно з "Рівень юного любителя" - "Рівень юного професіонала".

Рівень №3 - від 8 вверх. Професійний рівень. Відчув силу, кількість потуг перейшла в якість прийняття якісних рішень. В підпорядкуанні працюють люди з рівня №1 та №2.

Моя власна позиція.

Суть - я будую партнерські відносини.

Я розумію, що таке надійний і кваліфікований виконавець, і ціню людей..

Я розумію, що при неадекватній оплаті людина навчиться і втече. Не хочу щоб втікали.

Тому зазвичай моя позиція така - або ростемо синхронно професійно і по доходу, або розбігаємося, тому що баластом обростати не хочу - мені потрібні професійні люди.

Також я в людей інвестую. Я люблю спостерігати за професійним ростом, це приносить справжнє задоволення.

Є питання - пишіть, паблік чи приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leviks, ну і за правилами розділу, вкажи орієгтовну ЗП. Вже раз все так гарно розписав :)

Покажи де написано таке ? Автоматом пiв роздiлу закривати можна (якби знайшов в правилах, що в роздiлi *Робота* в оголошеннях повинна вказуватись орiентовна з/п то вже б половина тем була б закрита

ЗЫ це я щоб *на путь iстiнний* вийти, так сказать

Ну ти даєш. Ти ж там сам "поддержал" та "+" поставив. Пункт 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

необхідність сидіти на роботі невзутим - багато що говорить про контору і керівництво

сидіти взутим в офісному приміщенні - це совок. Ця ідея повторюється з теми в тему, можеш сидіти взутим в грязних чоботях, але щоб підтримувати чистоту і не заважати іншим - сиди в бахілах, ніхто слова не скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если в офисе "чужие не ходят" то это как "дом"

я дома хожу без обуви, а кто-то дома обязательно в тапочках ходит, что кому нравиться

p.s. но если в офисе настолько чисто что можно ходить без обуви - это плюс, имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флуд

сидіти взутим в офісному приміщенні - це совок

все одно, що

"сидіти в офісному приміщенні - це совок" або "клацати кнопки пальцями - це совок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти даєш. Ти ж там сам "поддержал" та "+" поставив. Пункт 3.

ну це я вважав за проект закону, так би кажучи. Тобто очiкував перенесення туди, де всi правила знаходятся, оскiльки цю тему туди не перенесли то я й забувся давно про неi, бо читаю борду через *Просмотр новых публикаций*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішов би на таку роботу і в такий колектив..

но напевно що не візьмуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що при неадекватній оплаті людина навчиться і втече. Не хочу щоб втікали.

Ну я ж тоді казав, що не тікаю, просто в 11 класі на роботу ходити якось не дуже зручно :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...