Перейти до змісту

Куплю бонуси Київстар "Домашній інтернет"


fred78

Рекомендовані повідомлення

Всім, хто відписався, дякую за співпрацю. Чекаю ще продавців бонусів. Не соромтесь, питайте, якщо щось не зрозуміло. Продовжую купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

де ж ти пропав?

ну і де моє поповнення?

Не нервуй, він обов'язково поповнить. В мене теж була затримка. Але поповнили і вибачилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Пані та панове! Справа в тому, що специфіка моєї роботи примушує мене більшість часу проводити за кордоном. Остання поїздка була тривалою.Вибачте що не встиг попередити продавців. Але я вже дома і постараюсь як найшвидше розрахуватися. Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонуси відправив - на рахунку пусто. Ауууууу!

та сама ситуація, 3 дні як перевів бонуси, на рахунку зась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані та панове! Справа в тому, що специфіка моєї роботи примушує мене більшість часу проводити за кордоном. Остання поїздка була тривалою.Вибачте що не встиг попередити продавців. Але я вже дома і постараюсь як найшвидше розрахуватися. Дякую за розуміння.

Пох....й специфіку твоєї роботи. Завдяки тобі - 80 грн. налу (поповнив свої два номера за нал), - 160 бонусів Київстар, які переведено на вказані тобою номери (4*40).

Так і пиши в слідуючій темі - РОЗРАХОВУЮСЬ НЕСПІШНО, СРАТИ НА КЛІЄНТА. При нинішньому розвитку систем зв!язку контролювати бізнесові справи можна з любої точки світу, чи там ШТОРА на інтернеті вісить? чи моб зв!язок обрізало.

Не раджу з fred78 мати справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа десь пропав наш fred78, ще в перших числах лютого закинув йому 200 бонусів а у відповідь тиша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна хоча б попереджати тут, якщо свалюєш десь закордон

Все це - відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдаа десь пропав наш fred78, ще в перших числах лютого закинув йому 200 бонусів а у відповідь тиша.

На жаль, і в мене така ж ситуація. "Підвисло" 200 бонусів з минулого місяця і так і висять.

Зараз от треба знову поповнювати рахунок на МТС номер і прийдеться за готівку це робити :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

він обов'язково поповнить. В мене теж була затримка. Але поповнили і вибачилися.

Не поповнень, ні вибачень.

Киздун ти. Як і фред.

Затримка кажеш була? Тест купи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він обов'язково поповнить. В мене теж була затримка. Але поповнили і вибачилися.

Не поповнень, ні вибачень.

Киздун ти. Як і фред.

Затримка кажеш була? Тест купи.

По якому праву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю сьогодні (25+25) бонусів за 12 грн привата або 20 перевідних грошей мтс (для мтс передоплата). оплата напротязі 8 годин після отримання коштів. в л.с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куплю сьогодні (25+25) бонусів за 12 грн привата або 20 перевідних грошей мтс (для мтс передоплата). оплата напротязі 8 годин після отримання коштів. в л.с

Fred78, це ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...