Перейти до змісту

Персональна галерея MADKOT


madkot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Продай фотоапарат і найди нормальну роботу, от і вся критика. Майже вісім років відкрита тема і ні одної толкової фотографії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінус мій - щось толкового від тебе я так і не прочитав в цій темі. І це не захист ТС, це моя така думка на твої не зрозумілі зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продай фотоапарат і найди нормальну роботу, от і вся критика. Майже вісім років відкрита тема і ні одної толкової фотографії.

щодо нормальної роботи - не переживай, вона у мене і без твоїх порад є. а фотографія то хоббі.

щодо толкової фотографії - це лише твоя особиста думка. а ти усвіті не один.

ну а щодо критики - те, що ти показав - це був грубий фотошоп фігури дівчини, а не критика. це те ж саме, що, наприклад, твій нік обізвати $koripul (без образ)- бо мені так захотілось, або взяти твою фігуру і порівняти із фігурою бодібілдера рівня чемпіонату країни - бо комусь так подобається.

хочеш покритикувати - будь ласка, але це має бути критика, а не жалкі спроби фотошопом підкорегувати фігуру дівчини, котра не потребує корекції.

якщо тобі до вподоби більш стрункіші - будь ласка. бери і фотографуй таких, для мене немає значення фігура - головне те, що у кадрі.

Дякую за увагу до моєї скромної творчості

p.s. дуже хочеться побачити приклади на твою думку толкових фото

p.s.2 ніхто не заставляє тебе дивитись мої фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись і вчись, як правильно обробляти фото, ставити світло і тримати в руках фотоаппарат - http://www.photosight.ru/users/142250/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись і вчись, як правильно обробляти фото, ставити світло і тримати в руках фотоаппарат - http://www.photosight.ru/users/142250/

а з чого ти взяв що це правильно?

які критерії правильності взяти за основу оцінки?

можеш свою думку озвучити а не відсилати на фотосайт?

тим більше, що на даному сайті дана фотографія була оцінена фотографами теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись створював вже тему

FAQ | Вопросы о критериях качества снимков

від себе просто добавлю - в мистецтві не варто оцінюти поняттями "правильно" чи "неправильно" - є те, що подобається, чи те, що не подобається. є роботи, які технічно досконалі, але пусті по змісту, а є роботи, котрі технічно слабкі, зате цікаві по змісту.

при критиці фото варто критикувати автора, але ніяк не допускається критика фігури моделі, що дозволив собі Scorpio - це неприпустимо і некоректно

ну і на останок - треба враховути індивідуальний задум автора фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не критикував фігуру моделі, а те як ти її подав.

справді?

- друже, ти вже визначись що саме ти хочеш, бо саме ТИ виклав фото, де корегував фігуру моделі, а значить завдав критиці її форми, котрі підправив фотошопом.

а якщо це не була критика - то як взагалі розуміти твої пости і "претензії"?

хочеться поговорити - будь ласка, але конструктивно і по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, ти не правий.

Я намагаюся критикувати Костіні роботи. Часом виходить, часом не дуже, часом не розумію задуму.

Щодо фігури, то ти знову ж таки не правий. Бо подається тіло - як є. Без фотошопу. Не "обрізане" шаблоном. Ми з автором теми вже сперечалися на рахунок моделей.

У Кості є серія фото, де моделі - звичайні дівчата / жінки. Без ультрамегасуперпупер форм і т.д. Просто - такі як є.

І кожна думка, кожен задум має право на існування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Vv4PF.th.jpg

ОТ якби ти їй волосся розчесав, щоб все гарно рівно - можна було б навзати ідеальною фоткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

Vv4PF.th.jpg

ОТ якби ти їй волосся розчесав, щоб все гарно рівно - можна було б навзати ідеальною фоткою.

дякую Женя, не врахував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_25:і сосочки чуть би, щоб як збуджені, а так фто супер! :_25:

блін, возбудітєлі :)

треба вас на зйомки у Луцьку якось запросити - будете контролювати висоту сосочків ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будете контролювати висоту сосочків

:_07: основний реквізит лінійка

а форма одягу асистента - костюм Адама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...