Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Т2 тюнер 550 грн десь, ну і плюс антена хай 100 грн, а звичайно можна використати і ту що є. Т2 в такому виді як зараз нічим не краще за супутник.

що і треба було встановити, беру супутник))))))

590 грн супутникове обладнання з тюнером за 250 грн в комплекті решта "навар бариг" з Ринку соррі Базару :smile-zachot:

ставив за проханням співробітника тут ріг Січової та Гетьмана Сагайдачного антену та налаштовував показує відмінно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
що краще? Т2, супутникове чі iptv???
хороше запитання, однозначної відповіді на нього нажаль немає. ОДнозначно, що не Т2 в його сьогоднішньому виді. IPTV на сьогодні в зародковому стані, Нацрада не поспішає видавати ліцензії (видається дуже мало і крупні гравці до сих пір ліцензії не отримали). Також не відомо скільки буде коштувати контент і чи буде в змозі населення оплачувати його. 2012 рік не показав суттєвого росту споживання послуг платного телебачення в нашій державі.

Як на мене, то на сьогоднішній день альтернативи супутниковому телебаченню немає.

Як на мене то torrent-tv краще. Підключив ноут до плазми і насолоджуюсь. Єдиний мінус, що канали треба на ноуті перемикати. Зате вибір каналів широкий. У моїх колег тарілки таке не показують..

якщо плазма використовується як екран і є бездротова мишка, то прям на плазмі можна і переходити з одного каналу на інший (з допомогою мишки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно виникла проблема з кам-модулями на деяких моделях телевізорів --- хто стикався та як вирішили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив сьогодні просту антену за 75 грн, російську, дециметрову, без підсилювача і CAM-модуль T2 Strong... Телевізор 40".

Антена зовнішня, стоїть просто на підвіконнику. Якість класна.

Але однозначно гірша ніж з youtube дивитися роліки стандарту FullHD чи через нет ці канали http://torrent-tv.ru/hd_channels.php їх тут доречі аж ЦІЛИХ 18 штук і на халяву :-)

Показує якщо навіть антену на підлозі в квартирі ставив і кріпив до ножки табурета :-) Цілком задоволений.

Тільки чомусь CAM-модуль в телевізорі пишеться не Strong а Neotion, не знаю чому так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в когось китайські тюнери працюють? придбав на таобао за 160грн, зараз буду шаманити з бубном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в когось китайські тюнери працюють? придбав на таобао за 160грн, зараз буду шаманити з бубном...

п"ятий мультиплекс(региональні канали) пробуйте - там некодоване мовлення, а інші закодовані в Irdeto Cloacked . удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чомусь CAM-модуль в телевізорі пишеться не Strong а Neotion, не знаю чому так...

post-8105-0-77417500-1385745386_thumb.jpКомпания «NEOTION» - высокотехнологичная французская компания, квалифицирующаяся на разработке инновационных решений на рынке цифрового телевидения в секторе модулей условного доступа (CAM).

За время своей работы на рынке платного доступа к цифровому телевидению, компания NEOTION спроектировала и реализовала широчайший спектр процессоров, являющихся основой CAM-модулей стандарта DVB-CI и CI Plus.

а компанії "СТРОНГ" Інструкція та компанії "РОМСАТ" Інструкція, продають їх у нас

cam2.jpgcam1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vitali

а у них є принципова відмінність між собою ???

Бо з вашого посту це не зрозуміло, як і не зрозуміло чому один модуль ТВ бачить, як інший ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у них є принципова відмінність між собою ???

Бо з вашого посту це не зрозуміло, як і не зрозуміло чому один модуль ТВ бачить, як інший ...

озвучте марку телевізора та прошивку,

проблеми з підтримкою модулей у деяких телевізорів вирішувалися на софтовому рівні виробниками телевізорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в когось китайські тюнери працюють? придбав на таобао за 160грн, зараз буду шаманити з бубном...

п"ятий мультиплекс(региональні канали) пробуйте - там некодоване мовлення, а інші закодовані в Irdeto Cloacked . удачі!

пишу я тому китайцю що потрібно Irdeto Cloacked, він мені на англійському пише нема проблем, але тюнер буде без блока живлення та корпусу, я кажу ок...

саме так зловило інтер та ще якісь, і пише подзвоніть по номеру(киїівський номер), дзвоню кажу придбав тюнер непрацює, і кажу код з тюнера який придбав в ельдорадо, і вуаля запрацювало.

виходить можна обійти цю систему?

але є одне но, цей китаєць за тюнери в корпусі і з блоком хоче з доставкою 360грн, і мінімальна партія 500шт. і потрібні будуть ці коди як на сертифікованих тюнерах.

і ще одне, після вимкнення тюнера потрібно знову дзвонити та говорити реєстраційний код з ліцензійного.

ліцензійний працює прекрасно.

щось в цьому є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишу я тому китайцю що потрібно Irdeto Cloacked, він мені на англійському пише нема проблем, але тюнер буде без блока живлення та корпусу, я кажу ок...

дайте ссилку на нього(можна в лічку) - цікавить чи хтось ще з Украхни його купив?

саме так зловило інтер та ще якісь, і пише подзвоніть по номеру(киїівський номер), дзвоню кажу придбав тюнер непрацює, і кажу код з тюнера який придбав в ельдорадо, і вуаля запрацювало.

які ще канали крім Інтера показує, всі 32?

і ще одне, після вимкнення тюнера потрібно знову дзвонити та говорити реєстраційний код з ліцензійного.

ліцензійний працює прекрасно.

то в вас два тюнери - один ліцензійний офіційний, а другий той "китаєць"?

і ви користуєтесь одним кодом на дві коробочки одночасно?

виходить можна обійти цю систему?

цю систему кодування обійти не можливо! - просто робиться все як завжди через то саме...

ще, цей тюнер може оновлювати софт, є підтримка?

офіційні коробочки оновлюються самі через ефір, якщо є в тому необхідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні в одному з електромаркетів хотів для тещі в село придбати Т2-тюнер, але в магазині знайомий продавець повідав, що з 10 січня на цифрове ТБ буде встановлено плату через картки умовного доступу (вставляються в щілинку тюнера). Порився в інеті, нічого такого не знайшов, і на базарі ніхто такого не чув.

Може хтось з бордівчан щось знає, а то шкода зараз викинути 5 сотен, а потім теща (читати "мама") буде постійно турбувати: не показує, поповни, привези картку і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базовий пакет (32 канали) повинен бути завжди безкоштовним (Як мінімум, до прийняття відповідного закону, або підзаконного акту). Наразі такого закону (рішення, розпорядження, і т. д.),який би встановлював плату за користування Базовим пакетом цифрового телебачення Т2 прийнято не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ефірку аналогову вже хочуть відключати:

Аналоговое телевидение в 2014 году исчезнет из эфира

Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания констатирует в своем решении, что с целью распространения 32 телепрограмм для публичного приема без абонентской платы создана общенациональная сеть цифрового телевещания в стандарте DVB-Т2 (MPEG-4), состоящая из четырех цифровых многоканальных телесетей: МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5.

Теперь на очереди — принятие Национальным советом Украины по вопросам телевидения и радиовещания предложений от лицензиатов относительно отключения средств аналогового наземного телевещания (I квартал 2014 года), подготовка плана поэтапного отключения средств аналогового наземного телевещания с привлечением органов государственной власти (по согласию) на основании предоставленных лицензиатами предложений с учетом уровня обеспечения населения преобразователями цифрового сигнала (II, III кварталы 2014 года), высвобождение радиочастотного ресурса.

Полный переход от аналогового к цифровому формату телевещания на всей территории государства предлагается в 2015 году.

Решение Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания от 11.12.2013 г. № 2338

а закодовану цифру ще зробити платним? - ...

:0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в одному з електромаркетів хотів для тещі в село придбати Т2-тюнер, але в магазині знайомий продавець повідав, що з 10 січня на цифрове ТБ буде встановлено плату через картки умовного доступу (вставляються в щілинку тюнера). Порився в інеті, нічого такого не знайшов, і на базарі ніхто такого не чув.

Може хтось з бордівчан щось знає, а то шкода зараз викинути 5 сотен, а потім теща (читати "мама") буде постійно турбувати: не показує, поповни, привези картку і т.п.

Думаю, звіздять, щоб продавати якийсь Віасат, від якого мають невеличкий відкат. Мене вже заіпали ідіоти, що бігають по під"їздах і розказують що з нового року все телебачення буде платним, і переконують підключатись до Віасату. При чому такий брєд плетуть, що аж страшно. Не знаю чи їх якийсь дибіл інструктує, чи вони самі, в силу відсутності елементарної освіти і словникового запасу, так передають інформацію в власній інтерпретації, але вже кілька цих задротів з папками були послані дуже далеко. )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть знаю в якому "електромаркеті" - "Ельдорадо"!

Сам чув сьогодні,як один з консультантів "вішав лапшу" якомусь дядькові,що Т2 стане платним та пропонував супутникове за 800 грн.

Розводять тих "затурканих" людей як тільки можна! Налаштування планшети чи смартфона-400 грн. :0156:

%D0%95%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%BE.jpg

Змінено користувачем Panek
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розводять тих "затурканих" людей як тільки можна! Налаштування планшети чи смартфона-400 грн. :0156:

600грн - поставити безкоштовні програми/іграшки з маркета!!!!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає чи є сигнал Т2 в Маяках?

Задеклароване покриття-95% території України,не думаю,що Маяки входять до 5% Змінено користувачем Panek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проживаю в районі балки 5 поверх,телевізор Samsung UE-39F5300 без CAM-модуля,антенна X-Digital DIN 236(Частотный диапазон: 87.5–230 МГц / 470-862 МГц) зловив з цифрових тільки МЕГА.

Поставив звичайну польську МЕГА неволить,зловив з цифрових АВЕРС,Вибір,Голдберрі,Нова Волинь,Слово Волині.

Хто знає яким способом добитися нормального прийому всіх цифрових каналів,тобто який варіант антенни можливо використати,супутникое і кабельне тв не пропонувати.Дякую.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проживаю в районі балки 5 поверх,телевізор Samsung UE-39F5300 без CAM-модуля,антенна X-Digital DIN 236(Частотный диапазон: 87.5–230 МГц / 470-862 МГц) зловив з цифрових тільки МЕГА.

Поставив звичайну польську МЕГА неволить,зловив з цифрових АВЕРС,Вибір,Голдберрі,Нова Волинь,Слово Волині.

Хто знає яким способом добитися нормального прийому всіх цифрових каналів,тобто який варіант антенни можливо використати,супутникое і кабельне тв не пропонувати.Дякую.

.

Щоб на польську антену приймати сигнал Т2 потрібно: поставити сильну плату-підсилювач (як варіант SWA-9999) з блоком живлення 12В, напрямок на с.Підгайці Луцького району (для різних регіонів напрямок різний, найближчий передатчик шукати тут і направити антену якомога точніше на нього). Перед антеною не повинно бути перешкод (багатоповерхівок і т.д.). При необхідності поміняти кабель (якщо старий).

Цифрові приймачі потребують сильного сигналу, і якщо на середньому сигналі аналогове погано але показує то цифрове говорить зразу "нет сигнала".

Телевізори з вмонтованим цифровим тюнером DVB-T2 без CAM-модуля ловлять ті ж самі 32 канали (при умові хорошого сигналу), але тільки 4-5 з них не закодовані. Для перегляду закодованих каналів потрібний модуль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...