Перейти до змісту

шукаю роботу


-PATRIOT84-

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу, або підприємця котрий влаштує мене у себе на виробництві по спеціальності та інвалідності (2гр. робоча)

P.s.зайнятість може бути на не повну ставку та на дому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь шукали прибиральницю-інваліда.

По-моєму, "Кромберг енд Шуберт". Реклама в ліфті висить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ви в своєму розумі? До чого тут прибиральниця-інвалід. Порадив би на дому попробувати копірайтером на віддалену роботу - будеш за ПК сидіти цілий день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashka05, так в своєму. Читав повідомлення ТС - чи лише останнє слово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashka05, так в своєму. Читав повідомлення ТС - чи лише останнє слово?

Для молодого хлопця, наприклад мене або тебе, думаю, це було б щонайменш неприємно, якби радили працювати прибиральницею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у випадку, якщо на дому - тоді і справді копірайтером непоганий варіант. Але треба вміти зв'язувати слова докупи і бажано знати російську мову письмову... Хоча заробіток там підходить (перші кілька місяців) скоріше на додаткову роботу, ніж на основну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashka05, тему про прибиральницю бачили?

Там просто потрібно оформити на роботу інваліда. Можна і не працювати. Думаю, якихось кілька грн можна мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Да цей хлопець сам не знає що хоче реально, пропонував йому роботу, навіть думам допомогти з монітором якось, бо сидить ще досі за "пушкою".

Пропонував йому розкручувати групу в в контактах, і так далі в плані інтернету, реально хотілось допомогти людині, а він ні в какую, думає що всі його наіпуть, тільки на питання чому так думаєш коли крім свого часу нічого не втрачаєгш внятної відповіді так і не отримав від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...