Перейти до змісту

Допомога зі збіркою комп'ютера


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Ось я вирішив зібрати собі і потрібна ваша порада.

Процесор: Intel Core i5-2550K 3.4GHz/6MB s1155 BOX або Intel Core i5-2500K 3.3GHz/6MB s1155 Unlocked .

Материнська плата: ASrock Z68M/USB3 (s1155, Intel Z68, PCI-E 2.0 x16)

ОЗУ: Team DDR3-2133 8192MB PC3-17000 (Kit of 2x4096) Xtreem.

В наявності:

Відеокарта: Inno3D PCI-Ex GeForce GTX560 Ti 1024MB GDDR5 (256bit).

Блок живлення: ATX QDion QD500 (24+4, 500Вт).

Цікавлять такі питання: чи потяне блок живлення таку комплектацію? Який з процесорів кращий? Який потрібен куллер? Незнаю чи встане це все в мій корпус.

P.S. чекаю ваших порад. Може щось порадите краще і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
чи потяне блок живлення таку комплектацію?

У мене таки блок, реальних 200 ват тягне(данні із показників упса, врахував ккд бж - 80%), повітря тепленьке, кулер трохи розкручується і шумить але не сильно, але це ж в навантажені.

В простої тихий нарікань нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потяне блок живлення таку комплектацію?

У мене таки блок, реальних 200 ват тягне(данні із показників упса, врахував ккд бж - 80%), повітря тепленьке, кулер трохи розкручується і шумить але не сильно, але це ж в навантажені.

В простої тихий нарікань нема.

Так витяне чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно глянув скільки жере відеокарта і проц... буде більше 350 ват + розгон нє-є-є тобі треба чесні 500 ват у цього чесні 350.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось нелогічно брати стару платформу Sandy Bridge якщо нова Ivy Bridge вартує тих же грошей.

про роль БЖ починаєш розуміти коли шото зпалиш. Нізя таку машину збирати на дешевому БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось нелогічно брати стару платформу Sandy Bridge якщо нова Ivy Bridge вартує тих же грошей.

про роль БЖ починаєш розуміти коли шото зпалиш. Нізя таку машину збирати на дешевому БЖ.

І яку ти можеш порадити нову платформу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для яких потреб ти його збираєш?

якщо збираєшся лабати мего ігри на висоті і розганяти процесор,то бери проц під розгон Intel Core i5-3570K + є нові мамкі від Gigabyte під Ivy bridge, які дуже класно цідходять під це діло.

тоді треба краще охолодження для проца, ну і звичайно блок то 100% треба брати надійніший і хочаб 650 W - в любому випадку.

якщо розгоном не будеш займатись - Intel Core i5-3550 і ASrock Z68M/USB3 - вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для яких потреб ти його збираєш?

якщо збираєшся лабати мего ігри на висоті і розганяти процесор,то бери проц під розгон Intel Core i5-3570K + є нові мамкі від Gigabyte під Ivy bridge, які дуже класно цідходять під це діло.

тоді треба краще охолодження для проца, ну і звичайно блок то 100% треба брати надійніший і хочаб 650 W - в любому випадку.

якщо розгоном не будеш займатись - Intel Core i5-3550 і ASrock Z68M/USB3 - вистачить

Збираю для ігор. Не знаю як краще зробити, так як ніколи розгоном не займався, але якщо треба буде для діла то буду вчитись. Підскажіть тоді недорогий БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блок питания Chieftec CTG-600-80P

Подробнее: http://hard.rozetka....00_80p/p130148/

Угу, дякую. З БЖ вияснили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иви и санди одне і теж саме м"ясо.тільки во 2500к розганяється

... змістовний пост. Особливо друга частина.

а стосовно першої - так, Ivy це той же Sandy але на новому техпроцесі. І напевно якби розглядався варіант апгрейда - то можна було б засумніватися чи варті мороки ті 5-10% приросту (і то не скрізь). Але ж береться новий комп. І купувати старе як мінімум... нелогічно.

і стосовно приставочки K і розгону. Або ТС вкладає багато бабла в охолодження, БЖ, корпус, материнку (я б на асроці не збирав таку машину впринципі, але не розвивайте цю тему, вона не цікава). Або нєфіг тратити лишні 40 баксів на проц, потенціалом якого ти ніколи не будеш користуватися. Тим більше часто в ТС звучить слово "дешевше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене схожа комплектація також 2500К (Який чудово розганяється із БІОС-а навіть зі Стоковим кулером, це якщо без фанатизму).

Z68 мамка, щоправда не від AsRock а від ASUS. ВІідяха простіша (без Ті) і БЖ від Chieftec 550Ват (вісить 3 вінта і ДВД) поки вистачає.

Ну, і бралося це все діло десь ще осінню минулою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иви и санди одне і теж саме м"ясо.тільки во 2500к розганяється

... змістовний пост. Особливо друга частина.

а стосовно першої - так, Ivy це той же Sandy але на новому техпроцесі. І напевно якби розглядався варіант апгрейда - то можна було б засумніватися чи варті мороки ті 5-10% приросту (і то не скрізь). Але ж береться новий комп. І купувати старе як мінімум... нелогічно.

ну і шо в другі частині не так?розблокований множник,в порівняні з 3550.можна поняти ,якщо розгін не цікавий но нафіг той 2500к.тим більше ціна 2500к=3550

не все нове краще старого. мабуть скоро знов інтел випустить якийсь 1154 сокет і те і друге буде вже ,як ви сказали,старим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

материнка http://hard.rozetka.com.ua/asrock_p67_pro/p158736/ дешевше і не обрізок,чи треба миниатх?

ну память 2133 думаю вам не потрібна,хватить 1333 або ж 1600,а на зекономленні гроші взяти бж чифтек серии цфт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по яких функціях з68 цікавіше п67,по тому ,що можна використовувати дискретне відео і встройку?так там треба чип вирту,ссд кешування?хмхм,не понятно чи є толк від нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...