Перейти до змісту

Допомога зі збіркою комп'ютера


Рекомендовані повідомлення

Zheny@, я ніколи не нав'язуюсь :)

термопасту ше :) .... а все починалося з "недорого" :) гигиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Zheny@, я ніколи не нав'язуюсь :)

термопасту ше :) .... а все починалося з "недорого" :) гигиги

Ну вирішив якщо і брати то надійне, потужне залізо. А бюджет завжди можна розширити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз є безвідсоткові - розбили суму і плати (Вчасно, інакше штрафи і пеня!).

а що ще хтось купляється на слово "безвідсоткові"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз є безвідсоткові - розбили суму і плати (Вчасно, інакше штрафи і пеня!).

а що ще хтось купляється на слово "безвідсоткові"? ;)

Ціни в магазинах типу Ельдорадо бачив? Так от я цікавився (не купував) ціну розбивають рівними частинами на термін до 36 місяців. Можна й менше.

Розумію, що туди й відсотки можуть бути включені уже. Але тоді хто купує за повну суму - також їх сплачуватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безплатного нічого нема,а то шо говорят перплата 0 і т.д сміхота,там виходить переплата половини якщо не цілого пк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тут є нюанс... і не один.

Товар в тому ж Ельдорадо на 20-30-50% дорожчий. Бо магазин платить за ваш кредит банку. Тобіш якщо ти олень і вибираєш між Ельдорадо і Фокстротом - то да :) вигідно.

Як варіант були безвідсоткові в Приваті на 6 місяців. Ми колись підписалися на цю фігню і відмовилися швидко.

Реально получається якщо ти десь, не дай Боже, щось не доплатив чи протермінував день - тобі пісєц, заплатиш за той товар зо два раза.

Хоча реально деколи проскакують позиції ну по дуже цікавим цінам в тих магазинах. Але на них переважно фіг дають безвідсотковий, бо магазину продавати в мінус якось нелогічно.

Саме тому я б зхилився до варіанту "нема". Бо таке "є" здоровій людині не по кишені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив не лізти в борги (кредит). На початку, можна поекономити на кількості ОЗУ та Корпусі. Взяти 2Гб (але поставити наперед х64 ОС). І корпус взяти Б/В. Гривень за 100 (є такі.)

500-700 грн можна зразу зекономити. Згодом - той же корпус піде за ті ж гроші. (ну майже). А на його місце стане хороший і грамотний.

Озу тупо докупиться (доставиться).

От і все.

Якщо брати 3570 - то і без відео (зовнішнього) можна обійтися кілька місяців перебитися на вмонтованому відео. Воно досить потужне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив не лізти в борги (кредит). На початку, можна поекономити на кількості ОЗУ та Корпусі. Взяти 2Гб (але поставити наперед х64 ОС). І корпус взяти Б/В. Гривень за 100 (є такі.)

500-700 грн можна зразу зекономити. Згодом - той же корпус піде за ті ж гроші. (ну майже). А на його місце стане хороший і грамотний.

Озу тупо докупиться (доставиться).

От і все.

Якщо брати 3570 - то і без відео (зовнішнього) можна обійтися кілька місяців перебитися на вмонтованому відео. Воно досить потужне.

На рахунок кредиту ще все обдумаеться, а вiдеокарта ще зi старого комп'ютера залишилась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивися Сюди:

а тепер сюди!

додай до першої ссилки пересилку 20-50 грн. А до другої лише проїзд на маршрутку (в кращому випадку, якщо не живеш поруч).

І відчуй різницю! От тобі і Роzzzетка... :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивися Сюди:

а тепер сюди!

додай до першої ссилки пересилку 20-50 грн. А до другої лише проїзд на маршрутку (в кращому випадку, якщо не живеш поруч).

І відчуй різницю! От тобі і Роzzzетка... :_20:

Та все вже зрозумiв:) Буду замовляти в рiдному Луцьку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є магазини,де дешевша доставка ніж на розетці,на розетці світ не закінчується

а чим в медіамаркеті відрізняється інтернет ціна від роздрібної?і якщо заказувати по які платит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим в медіамаркеті відрізняється інтернет ціна від роздрібної?і якщо заказувати по які платит?
от нахфіга задавати такі дебільні питання?

Просто бісить! Лінь по ссилці зайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой та ладно,два рази мишкою клацнув,рука думаю не відсохла.я прекрасно знаю ,що доставка 50грн,нащо меніі на це вказувати.хочеш сказати ,за реєстрацію знімають 200грн?а якщо без то +200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати, що можна зареєструватися - замовити і в той же день забрати (при наявності на складі)

І 50 грн доставки додай до і без того дорогої ціни на розетці - отримаєш реальну ціну. І буде 2120 грн а в магазині Медіамаркет по СОборності (не в інет-магазині) 2130 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...