Перейти до змісту

Допомога зі збіркою комп'ютера


Рекомендовані повідомлення

те що він новий ще ні про що не говорить.теж саме я написав.більш адаптований для використання інтел хд графіки.а якщо є відеокарта то воно не потрібне,а нащо платити за те що не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

ну і шо в другі частині не так?розблокований множник,в порівняні з 3550.можна поняти ,якщо розгін не цікавий но нафіг той 2500к.тим більше

чого порівнювати 3550 і 2500k ????? для цього є 3550k з розблокованим множником.

по темі їдем далі. Для нового проца материнку теж якби напевно тра було б нову - на 77 чіпсеті. Чьо ви старий мотлох вовтузите.

сокет 2011 - то взагалі вигон. Тіпа мала бути топ платформа. Але Ivy нема для цього сокета ще. І як показала практика, новий i7 на Ivy за 300 баксів взуває (майже на всіх важких задачах) мєгакрутого на 200 баксів дорожчого на Sandy в сокеті 2011.

Хороший тестик на хоботі

Посєму в Інтела як завжди реклама рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і шо в другі частині не так?розблокований множник,в порівняні з 3550.можна поняти ,якщо розгін не цікавий но нафіг той 2500к.тим більше

чого порівнювати 3550 і 2500k ????? для цього є 3550k з розблокованим множником.

по темі їдем далі. Для нового проца материнку теж якби напевно тра було б нову - на 77 чіпсеті. Чьо ви старий мотлох вовтузите.

сокет 2011 - то взагалі вигон. Тіпа мала бути топ платформа. Але Ivy нема для цього сокета ще. І як показала практика, новий i7 на Ivy за 300 баксів взуває (майже на всіх важких задачах) мєгакрутого на 200 баксів дорожчого на Sandy в сокеті 2011.

Хороший тестик на хоботі

Посєму в Інтела як завжди реклама рулить.

потому,шо ціна їхня однаково.може 3570к?3570 коштує вже 2к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадився з друзями, буду купувати Intel Core i5-3570K. Тепер порадьте мамку для нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівняння нових чіпсетів на IXBT.

якщо береш проц з K, то готуйся відслинити за мамку на Z75 або Z77, бо лише на них доступний розгон проца і оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сама дешева навскідочку ASRock Z75 PRO3 (s1155, Intel Z75, PCI-Ex16) за 96 баксів на розетці

но я б зупинився на Asus P8Z77-V LX (s1155, Intel Z77, PCI-Ex16) за 122 вічнозелених на тій же розетці

ну і оперативку під цей проц бажано мінімум DDR3 1600

і шоби апчє по феншую то щоб XMP розуміла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадився з друзями, буду купувати Intel Core i5-3570K. Тепер порадьте мамку для нього.

мда... я тобі зразу сказав брати проца і5 3570к

мама під розгон Z77 - якраз під Ivy bridge. до 4.3 розженешся.

нетрать часу.

в мене друг того понеділка заказав проц і5 3550 (розгон його нецікавив)+маму+ 8Гб пам*яті,поставили на блок 500,відяха АТІ 6ХХХ серії і ше з тої п*ятниці вже бігає Батлфілд 3 - радості немає меж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зі скромнішими параметрами пробіг БаттФілд3 на повній потужності. :)

Хоча мамку також брав десь 100+ баксів на Z68 - якраз під свій 2500К.

Якщо (скоро) племінник-похресник буде апгрейдитися - то моє залізо перекочує до нього, а я перейду таки на Ivy Bridge :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо тепер буде така комплектація:

Проц - Intel Core i5-3570K

Материнка - Asus P8Z77-V LX

ОЗУ - Team DDR3-2133 8192MB Xtreem

Відео - Inno3D PCI-EX GeForce GTX560 ti 1024 DDR5 (256bit)

То який потрібен БЖ під таке щастя?

І дореці як ця оперативка, хтось тестив, чи є кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадився з друзями, буду купувати Intel Core i5-3570K. Тепер порадьте мамку для нього.

мда... я тобі зразу сказав брати проца і5 3570к

мама під розгон Z77 - якраз під Ivy bridge. до 4.3 розженешся.

нетрать часу.

в мене друг того понеділка заказав проц і5 3550 (розгон його нецікавив)+маму+ 8Гб пам*яті,поставили на блок 500,відяха АТІ 6ХХХ серії і ше з тої п*ятниці вже бігає Батлфілд 3 - радості немає меж!

500Вт БЖ витянув?! :sq_ye:

БЖ - від 650Ват і далі.

А щодо ОЗУ - хз. Дивися, щоб мамка тримала.

А брати я так розумію тільки Chieftec?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки. Є багато хороших БЖ. Є coolermaster / thermaltake і т.д. Можна взяти Модульний (потрібні кабелі просто втикається молексом в БЖ)

Ось для прикладу Чіфтек, доречі.

APS-650C.jpg

Таким чином ти зможеш зробити гарний кабель-менеджмент в корпусі. А О! Корпус! Бери грамотний корпус (можна із нижнім БЖ ). Щоб можна було поставити 120мм кулер на задню стінку та щоб відсік із вінчестерами також обдувався, бажано теж 120мм кулером.

Zalman Z9 / Z11 CoolerMaster Gladiator 600

18066d1324646389-consiglio-ssd-e-come-collegarlo-cm-gladiator12-600-070.jpg

Дуже добре видно, що і як повинно бути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та смислу нема,шо 1333 шо 2133,тільки в бенчах циферки будуть більше.оптимально якась 1600 ,крім того вона ще розженеться,а взагалі це не суттєво.маму бери нормальну,з нормальною системою живлення цпу і радіотарами на ній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, дякую. Вже все вибрав. Останнє питання: як зараз з Розеткою в Луцьку, тільки готівкою можливо розрахуватись? А то якось не дуже зручно готівкою платити.

Взагалі хотілось би кредит взяти, а то літо грошенят багато з'їло:) Але прийдеться якось викручуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ти до РОзетки вчепився?

Є ж ще Сокол, врешті решт є в Луцьку Медіамаркет - прийшов і забрав, ні за яку пересилку не переплачуєш!

Зайди в той же Рим2000 - випишуть рахунок, підеш в Банк оформиш по ньому кредит і матимеш щастя! І гарантію МІСЦЕВУ, а не якоїсь розетки, яка он податки не платить (майже) і хз, що з нею буде через рік. А Рим2000 ще як Ланждерон он років зо 10 працює нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ти до РОзетки вчепився?

Є ж ще Сокол, врешті решт є в Луцьку Медіамаркет - прийшов і забрав, ні за яку пересилку не переплачуєш!

Зайди в той же Рим2000 - випишуть рахунок, підеш в Банк оформиш по ньому кредит і матимеш щастя! І гарантію МІСЦЕВУ, а не якоїсь розетки, яка он податки не платить (майже) і хз, що з нею буде через рік. А Рим2000 ще як Ланждерон он років зо 10 працює нє?

Ніколи не цікавився. А де є цей Рим2000? Мені як раз кредит буде за щастя:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осьо

43005, г. Луцк

проспект Победы, 15, оф. 2

mail_f_lt.gif

+38 (0332) 77-29-21, 77-03-77, 23-02-75

Ага, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, а знаєш чого? В мене ти досі асоціюєшся із тою фірмою :lol:

запропонуй свої послуги - хто заважає!!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кредит велика переплата,мона в мобілаці взяти,нормальні ціни і ціна доставки не висока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є перший внесок, і сума самого кредиту НЕ велика - то можна й взяти. зараз є безвідсоткові - розбили суму і плати (Вчасно, інакше штрафи і пеня!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...