Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не вболіваю за макарон, але шось мені здалося, що у Мексиканського рефері до Уругваю є симпатії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суареса могут дисквалифицировать на два года

Форварду сборной Уругвая Луису Суаресу, который укусил итальянца Джорджо Кьеллини в сегодняшнем матче чемпионата мира, грозит длительная дисквалификация.

Как сообщает Daily Express, в регламенте ФИФА за укус соперника в качестве максимально возможного наказания предусмотрено отлучение от игры на два года.

Напомним, что в конце сезона 2012/13 Суарес был дисквалифицирован Футбольной Ассоциацией Англии на 10 матчей за укус защитника "Челси" Бранислава Ивановича.http://2014.ua-football.com/news/53a9c8d5.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, хто там із земляків європейців залишився, Франція,Німеччина,Голандія та Бельгія.

Мають тепер всіх латиносів покрошити.

А ще кажуть Суарес якогось італійця під час матчу вкусив боляче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, хто там із земляків європейців залишився, Франція,Німеччина,Голандія та Бельгія.

Мають тепер всіх латиносів покрошити.

А ще кажуть Суарес якогось італійця під час матчу вкусив боляче.

І ось забив гол котдівуарійцям на 95-й хвилині до однієї восьмої несподіванно вийшли греки. Можливо це початок епопія аля 2004-й?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

297301.jpg

Почти тысячу долларов выиграл у букмекерской конторы норвежский болельщик, который перед чемпионатом мира рискнул пятью долларами на то, то Луис Суарес на мундиале найдет для себя нового Бранислава Ивановича.

http://isport.ua/football/worldcup2014/news/297301.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий факт:

Суарес хотів вкусити К'єлліні ще в 2013 році

http://espreso.tv/news/2014/06/25/suares_khotiv_vkusyty_kyellini_sche_v_2013_roci_fotofakt

з.і. талановитий гравець, але з головою проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суарес суперталановитий гравець. Без такого футбол прісний та нецікавий. Тому дискваліфіковувати його шкода.

їЯкщо інші грають у захисних шоломах- то Суаресу можна одягти намордника.

Чи якогось наротника, ну хоч назубника.

Бо намордник якось для людей не звучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німеччина ще 100% не абезпечила собі право на виід в плей-офф, тим більше на цьому не передбачуваному чемпіонаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суарес якийсь неадекват, но як можна спеціально бігти і вкусити??? :0148: .... а взагалі симпатизує мені коста рика, головне щоб не зазвІздІлісь рЄбята.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, не повезло бабатунде(

схоже на перелом кисті руки, так ше й м'ячом, і після удару свого товарища о_О

Скорішого одужання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Це просто якийсь придурок" - Леоненко про коментатора, який заспівав про Путіна

Український футбольний експерт Віктор Леоненко висловився з приводу футбольного коментатора Андрія Столярчука. Нагадаємо, останній заспівав у ефірі пісню про Путіна відразу після того, як збірна Росії пропустила м'яча від Бельгії. Матч завершився перемогою бельгійської команди, 1:0.

"Я думаю, що це просто якийсь придурок. Я і багато інших не вітають того, що сталося. Тут написали, що коментував один, а співав інший, Віктор Вацко. Але Вацко відразу почав усіх обдзвонювати і спростував. Я навіть не знаю імені цього коментатора, мені це нецікаво", - сказав Леоненко.

"Зазвичай я просто вимикаю гучність і дивлюся сам по собі. А то вони починають якісь історії розповідати, що хтось когось обіграв у 2010-му. Та на хрін мені це треба знати?", - Вважає він.

При цьому Леоненко впевнений, що в будь-якій ситуації коментатор повинен залишатися нейтральною особою.

"Вважаю, що коментатор має коментувати. Війна чи не війна, але ти повинен залишатися професіоналом і навіть не показувати, за кого вболіваєш. У спорті не повинно бути політики", - підкреслив Леоненко. http://gazeta.ua/articles/sport/_ce-prosto-yakijs-pridurok-leonenko-pro-komentatora-yakij-zaspivav-pro-putina/566245

Я цього ушльопка ще більше почав зневажати. Експерт хрєнов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от мені цікаво знати і коли коментатор обізнаний і підготувався до матчу то тільки +++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гравець Волині на ЧС2014 зробив гольову передачу у матчі з Аргентиною! Оце у нас підбір виконавців!

В О Л И Н Я К И !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФИФА наказала Суареса 9-матчевой дисквалификацией и отлучением от футбола на 4 месяца

http://2014.ua-footb...s/53ac28ff.html

Як мала дитина, гризе майже все))

Также Суарес не сможет перейти перейти в другой клуб в течение четырех месяцев.

А сватають його в Барселону!!! Ну-ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім трішки залишається до початку матчу. Тривають останні настанови.

Побажання і від бордівчан.

Алжиробандерівці! Сьогодні за вас вболіває не просто вся Африка, але й увесь прогресивний світ!

Вперед! До перемоги!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...