Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

kudrom, переживаєш за неї? :)

та спати не можу спокійно... це ж якщо не пройде, то Андрюші чим далі займатися? Футбол покинув, з політикою прольот, а він же багатодітний отєц тепер, як сім’ю годувати?? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрушу сім'я Суркісів завжди всиновить.

Тут питання як 300-400 млн (по попередніх розрахунках) будуть відробляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представник ЦВК знає, як врятуватися від фальсифікацій

Висока явка виборців 28 жовтня, під час парламентських виборів, може запобігти масовій фальсифікації результатів волевиявлення громадян.

Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, передає УНІАН.

"Треба ходити на вибори, а не сидіти вдома, перед телевізором або у Facebook", - заявив він.

"Суспільство має бути громадянське активне і свідоме, і розуміти, що в цій країні вони живуть, що в цій країні жити їм, їхнім дітям, їхнім онукам. Для цього треба ставитися відповідально. І, очевидно, друге - повинна бути солідарність між такими громадянсько активними людьми", – заявив Магера.

уп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маразм крепчал:

КОРОЛЕВСЬКА СУДИТЬСЯ З СОЦІОЛОГАМИ ЧЕРЕЗ РЕЙТИНГ

11 жовтня Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" подала до суду заяву проти Фонду "Демократичні ініціативи" та ТОВ "Київський міжнародний інститут соціології ЛТД".

У заяві Королевська вимагає спростування інформації щодо рейтингу партії, повідомляє прес-служба "України – Вперед!".

За словами представника політичної сили, юриста Олександри Павленко, партія не згодна з оприлюдненим відсотком громадян, які на думку цих організацій, готові підтримати партію на виборах.

"Ми вимагаємо від суду винести рішення щодо спростування такої інформації", - підкреслила вона.

Павленко додала, що партія хотіла б подивитись на анкети, за якими проводилось опитування, "спонукати суд до аналізу цих анкет, подивитись, чи дійсно ці анкети є достовірними".

Юрист наголосила, що у партії є підстави вважати, що оприлюднені данні є не тільки недостовірними, але й не відповідає дійсності сам факт проведення дослідження.

"А тому партія подала клопотання про вжиття відповідних заходів та заборонити Фонду "Демократичні ініціативи" і "КМІСУ" публікувати будь-які данні, які вони отримали з приводу партії "Україна – Вперед!"", - відзначила вона.

Павленко наголосила, що позов є нематеріальним – його "подано виключно задля спростування недостовірних даних".

Як відомо, за даними КМІС, "Україна – Вперед!" на виборах 28 жовтня може набрати 1,4% і не проходить у Верховну Раду.

Водночас у ЗМІ було опубліковано кілька "соцопитувань" сумнівних компаній, які показували, що партія Королевської проходить в парламент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Братіш Королевської підкачав.

Колишній чиновник уряду Москви Костянтин Королевський звинувачується у шахрайстві і перевищенні посадових повноважень при реалізації цільової програми "Народний гараж".

Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на СК РФ.

"Королевський звинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 159 КК РФ (шахрайство) та п. "в" ч. 3 ст. 286 КК РФ (перевищення посадових повноважень)", - йдеться в повідомленні.

Колега Королевського - ще один колишній перший заступник голови департаменту містобудівної політики уряду Москви ОлександрЛевченко звинувачується у скоєнні злочину, передбаченого п. "в" ч. 3 ст. 286 КК РФ (перевищення посадових повноважень).

За даними слідства, чиновники "організували узгодження та підписання актів прийому виконаних робіт за додатковими угодами, призначеними для будівництва гаражів-стоянок, розташованими за різними адресами Москви, що містять завідомо неправдиві відомості про нібито проведені замовником роботи".

"У результаті ЗАТ "Управління експериментальної забудови - паркінг" було незаконно перераховано бюджетні кошти у розмірі понад 90 млн рублів", - йдеться в прес-релізі.

У червні 2006 р. в рамках цільової програми будівництва гаражів-стоянок у столиці департаментом було укладено держконтракт з ЗАТ.

"Підписаний він був Левченком, Королевський же раніше був одним із засновників цієї фірми. За цим контрактом мали бути виконані роботи з виявлення та аналізу обтяжень земельних ділянок, призначених для будівництва гаражів-стоянок, з підготовкою пропозицій щодо механізму їх звільнення та економічного обґрунтування включення об'єктів до адресної програми", - йдеться в повідомленні.

Згідно з зазначеним контрактом, роботи мали бути виконані в строк до 25 грудня 2006 р. і вони були виконані в повному обсязі.

"Однак Левченко та Королевський, знаючи про виділення додаткових бюджетних коштів на виконання програми "Народний гараж", незаконно продовжили термін виконання за контрактом до грудня 2007 р.", - йдеться в документі.

За даними слідства, в якості субпідрядника до виконання робіт з ініціативи чиновників було залучено ТОВ "МИГС", "а в держконтракт внесені зміни, відповідно до яких вартість робіт стала залежати від умов і ціни, встановлених безпосереднім виконавцем робіт".

"Таким чином, загальна вартість робіт штучно була збільшена більш ніж на 90 млн рублів. Насправді вона становила 30 млн рублів", - йдеться в повідомленні.

У СК зазначили, що тривалий період розслідування був пов'язаний з проведенням декількох десятків різних експертиз, "а також з необхідністю направлення запитів про правову допомогу до республік Україна, Греція і Кіпр".

Директор ТОВ "МИГС" Олег Власенко переховується від слідства - його оголошено у федеральний розшук.

Як відомо, Костянтин Королевський є братом лідера партії "Україна вперед" Наталії Королевської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що сказати любі друзі, хоч скептично відношусь до свободи, але за Івано-Франківськ респект !

Також сьогодні у Донецька на площі Леніна (логові звіра) - Яценюк віджигав - респект !

Ці новини вселяють в мене якийсь спокійний оптимізм.

Також не можна не відмітити, що проект королевською фактично провалений, що не може не радувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Полтавщині з виборчої дільниці вкрали

веб- камери ... ноутбук і модем...

а вы тута социологическими выкрутасами страдаете. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Полтавщині з виборчої дільниці вкрали

веб- камери ... ноутбук і модем...

а вы тута социологическими выкрутасами страдаете. :D

А це що? Заклик до дій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Полтавщині з виборчої дільниці вкрали

веб- камери ... ноутбук і модем...

а вы тута социологическими выкрутасами страдаете. :D

А це що? Заклик до дій?

та ні, традиційний тролінг :) я думав, всі вже до цього звикли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом ... опитування.

photo_34379.jpg

Ще.

ДОПИСАНО:

Видаляти вже не буду, але тепер буду знати, що тебе за кожен твій повтор чиїхось постів треба мінусувати)

Хоча в мене ще й є посилання на інші приколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Кварц то уже тю -тю из полит. переГОНов :)

" ...і закликав лучан, які планували

голосувати за нього, віддати свій голос за Ігоря

Палицю"

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чего то притихли все...некого тролить даже... :(

я буду голосовать за Ющенко!!! ибо он один против Кремля!!

так и написал на бордах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чего то притихли все...некого тролить даже... :(
то не притихли, то тебе ігнорують. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё меня игнорировать то? :) через несколько лет, на этом же форуме, в этой же ветке я буду говорить то же самое, в отличие от других.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернув сьогодні увагу на бігборд Партії Регіонів. Кажуть, що на Волині побудовано 600 км нових доріг. Як для нашого регіону кілометраж непоганий. Але хто-небудь знає де ці нові дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю на пальцях. Питання адресоване прихильникам Партії реіонів, які можливо бувають на сайті. Ну або тим хто знає, що дійсно було побудовано в нашій області за кілька останніх років. Всі інші можуть розслабитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...