Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Цілком згоден з koi30. Чомусь коли росіяни відстоюють своє право говорити російською то їх називають патріотами, а коли українці борються за право говорити українською то вони відразу стають фашистами

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні

А при чому тут це? Або Ви не зрозуміли суті мого поста, або свідомо займаєтесь провокаціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?
Там вище в сує Гетто згадували... ;)

:D

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?

Хохли, нє?

Хохли – це лакеї. Не ображаються, коли їх принижують. Їм не відоме почуття самоповаги та не властиве почуття національної ідентичності. ©

З огляду на це визначення - ні. Жителі Східної України себе поважають й багато з них вважають себе українцями і патріотами :)

82 відсотки українців вважають себе патріотами... і лише 10 відсотків не вважають себе патріотами

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24682974.html

http://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/452148

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на це визначення - ні. Жителі Східної України себе поважають й багато з них вважають себе українцями і патріотами

По-перше: вважати себе патріотом і бути ним - "это две большие разници".

А по-друге:

Завод по производству презервативов нанимает два маркетинговых агентства, чтобы выяснить, презервативы какого размера надо выпускать, чтобы продажи были максимальны.

Спустя неделю приносит результаты первое агентство. По их мнению, следует сосредоточиться на выпуске презервативов длиной 28 сантиметров и диаметром 8 сантиметров.

Ещё через неделю приносит результаты второе агентство. Они говорят, что наиболее востребованными будут презервативы длиной 17.2-17.8 сантиметра и диаметром 4.6-4.9 сантиметра.

Директор завода удивляется:

—А почему исследование заняло вдвое больше времени? И почему у вас такое расхождение в результатах с вашими коллегами?

—Позвольте взглянуть... Хм... Да... Полагаю, причина в том, что они опрашивали, а мы - меряли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З огляду на це визначення - ні. Жителі Східної України себе поважають й багато з них вважають себе українцями і патріотами

По-перше: вважати себе патріотом і бути ним - "это две большие разници".

А по-друге:

Завод по производству презервативов нанимает два маркетинговых агентства, чтобы выяснить, презервативы какого размера надо выпускать, чтобы продажи были максимальны.

Спустя неделю приносит результаты первое агентство. По их мнению, следует сосредоточиться на выпуске презервативов длиной 28 сантиметров и диаметром 8 сантиметров.

Ещё через неделю приносит результаты второе агентство. Они говорят, что наиболее востребованными будут презервативы длиной 17.2-17.8 сантиметра и диаметром 4.6-4.9 сантиметра.

Директор завода удивляется:

—А почему исследование заняло вдвое больше времени? И почему у вас такое расхождение в результатах с вашими коллегами?

—Позвольте взглянуть... Хм... Да... Полагаю, причина в том, что они опрашивали, а мы - меряли.

Я розумію, що це лише соціологія. Вірити їй чи ні - кожен сам приймає рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошерна війна кандидатів, чиста, прозора і високоінтелектуальна.

post-9914-0-24175900-1348648980_thumb.jp

На вул.Винниченка цього плакату сьогодні після обіду вже не було, біля істфаку здається також.

Усі борди з таким зображенням вже заклеєні і усі власники бордів відмовляють Голєвій у розміщенні її нових бордів. За шо їй таке наказаніє?

Кілька годин назад власними очима ЗНОВУ (після заклейки) бачив такий самий борд на тому ж місці що і кілька днів назад - на площині яка дивиться "лицем" на меморіал, "спиною" до ТСОУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?

Хохли, нє?

Хохли – це лакеї. Не ображаються, коли їх принижують. Їм не відоме почуття самоповаги та не властиве почуття національної ідентичності. ©

Шота я тебе не зрозумів. Ти ж сам ніби російськомовний, зрештою як і я. До речі, слово "хохол" не вважаю приниженням ;)

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

Ти в тому "гетто" жив що такий розумний? Поживи тоді розпинайся хто за кого голосуватиме. Такі як ти напевно за Вітренко :0032: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

сам ти гетто...

так склалось "історично"....

що тут такого, термін він і є термін...

Ге́тто — районы крупных городов, где проживают этнические меньшинства, добровольно либо принудительно.....

Можна вжити ще термін ДЕМ.

Українізуватись вони не хочуть в тому районі, тому й гетто!

там російськомовні тільки пенсіонери. Спробуй сам їх українізувати.

Ти зайди в супермаркет Салют і послухай якою мовою спілкуються люди.

І вони точно не пенсіонери.

А як Ви назвете російськомовних українців, які просто хочуть говорити російською мовою в Україні, і які нічого не мають проти української мови?

Хохли, нє?

Хохли – це лакеї. Не ображаються, коли їх принижують. Їм не відоме почуття самоповаги та не властиве почуття національної ідентичності. ©

Шота я тебе не зрозумів. Ти ж сам ніби російськомовний, зрештою як і я. До речі, слово "хохол" не вважаю приниженням ;)

за ПР в Луцьку буде голосувати лише "російське гетто" (це район обласної лікарні).

Ти в тому "гетто" жив що такий розумний? Поживи тоді розпинайся хто за кого голосуватиме. Такі як ти напевно за Вітренко :0032: ?

Ні я просто спостережливий і знаю статистику. :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, кого цікавить мовне питання - в іншу тему. Тут говоримо про вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота я тебе не зрозумів. Ти ж сам ніби російськомовний, зрештою як і я. До речі, слово "хохол" не вважаю приниженням

Ні. В житті, як правило, спілкуюсь виключно українською. Хіба що, співрозмовник мене не розуміє, то перейти не проблема.

А писати російською в інтернеті це просто дурна звичка, як вкорінилась за 4 останні роки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slavalu, раз ти такий спостережливий і знаєш статистику, то не розписуйся за інших, наприклад - за мене, мою сім"ю, моїх знайомих та друзів "з району", сусідів і так далі. "Російскомовний Привокзальний голосує за ПР (чи комуністів)" - це старий як світ стереотип. Комуністично-проросійсько налаштоване ядро Привокзального якщо і було - то або вимерло за 20 останніх років, або змінило світогляд. Заядлих "СССР форевер" тут залишилося півтора чоловіки, і вони аж ніяк не асоціюються з прихильниками саме ПР, скоріше все-таки це прихильники КПУ.

Тому наступного разу, будь-ласка, підтверджуй свої твердження фактами, щоб пустодзвоном не бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slavalu, раз ти такий спостережливий і знаєш статистику, то не розписуйся за інших, наприклад - за мене, мою сім"ю, моїх знайомих та друзів "з району", сусідів і так далі. "Російскомовний Привокзальний голосує за ПР (чи комуністів)" - це старий як світ стереотип. Комуністично-проросійсько налаштоване ядро Привокзального якщо і було - то або вимерло за 20 останніх років, або змінило світогляд. Заядлих "СССР форевер" тут залишилося півтора чоловіки, і вони аж ніяк не асоціюються з прихильниками саме ПР, скоріше все-таки це прихильники КПУ.

Тому наступного разу, будь-ласка, підтверджуй свої твердження фактами, щоб пустодзвоном не бути.

Хотілося б вірити, що так усе змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно - сам з привокзального, з сім'ї віськовослужбовця, починав вчитися в російськомовній школі, продовжував в україномовній, вільно спілкуюся обома мовами, да, в нашому районі багато говорять російською, але це абсолютно не факт, що вони підтримують ПР, КПУ чи Соціалістів, просто звикли спілкуватися російською і так само негативно сприймають мовний закон. За себе скажу - після прийняття закону про засади мовної політики стараюся говорити виключно українською (хіба що клієнт занадто грошовитий, сорі, плани не відміняли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, та забийте! slavalu вочевидь "жертва" стереотипів: якщо говориш російською, то ти підтримуєш ПР/Путіна/Сталіна/відродження СРСР (необхідне підкреслити). Сам "мучиться", та ще й нас тролить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, та забийте! slavalu вочевидь "жертва" стереотипів: якщо говориш російською, то ти підтримуєш ПР/Путіна/Сталіна/відродження СРСР (необхідне підкреслити). Сам "мучиться", та ще й нас тролить.

Саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от цікаво чому опозиція нікого відомого по луцьку проти палиці не висунула? ;)

А Кравчук не оппозиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Кравчук не оппозиція?

Кравчук опозиция, но известность его сомнительна. Я например про него знаю только, что он был замешан в корупционных скандалах, что за два созыва в ВР он ничем кроме кнопкодавства не занимался, ну и знаю, что он штунда. Всё. За кого голосовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Кравчук не оппозиція?

Кравчук опозиция, но известность его сомнительна. Я например про него знаю только, что он был замешан в корупционных скандалах, что за два созыва в ВР он ничем кроме кнопкодавства не занимался, ну и знаю, что он штунда. Всё. За кого голосовать?

З твого аналізу дуже просто зробити висновок

Кравчук:

- сумнівна особистість

- корупціонер

- кнопкодав

- штунда

Палиця

- сумнівна особистість

- корупціонер

- кнопкодав

- єврей

- сумнівний опозиціонер

Кравчук - Палиця 4:5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрав свій свій голос в Кравчука і віддав "Не визначився". Якось не подобається, коли підсовують невідомо кого і кажуть "іншого вибору немає".

До виборів визначуся, поки що кілька людей, яких я поважаю, сказали, що Федосюк адекватний дядько. А може в результаті проголосую за Кравчука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчук - Палиця 4:5

Неа. Кравчук - Палиця 3:4. Что-то ты лишнего в минуса занёс.

То что один штунда, другой еврей - мне как-то всё равно. Это просто информация которой я владею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуйка підказує що наш округ просто продали. Звідси і така кльова рожа від ОО. Глянув на кандидата - читати хто він вже і не хочеться. А якщо прочитав - то пісєц, ще мутніше все навколо.

Але тоді якось взагалі до тої ОО виникає купа запитань типу

... навіщо продавати округ в якому ви якби впевнено виграєте і отримаєте 1 депутата ? ... для того щоб боротися в регіонах де шансів значно менше ?... де логіка ?

... настільки самовпевнені що виставляєте якусь куйню і вважаєте що піпл зхаває ? опозиція то позицією, але це ж тушка яка, на перше засідання тупо з цінником прийде.

ну і там ще пачка... і всі відштовхують від здавалося б логічного вибору ОО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуйка підказує що наш округ просто продали. Звідси і така кльова рожа від ОО. Глянув на кандидата - читати хто він вже і не хочеться. А якщо прочитав - то пісєц, ще мутніше все навколо.

Але тоді якось взагалі до тої ОО виникає купа запитань типу

... навіщо продавати округ в якому ви якби впевнено виграєте і отримаєте 1 депутата ? ... для того щоб боротися в регіонах де шансів значно менше ?... де логіка ?

... настільки самовпевнені що виставляєте якусь куйню і вважаєте що піпл зхаває ? опозиція то позицією, але це ж тушка яка, на перше засідання тупо з цінником прийде.

ну і там ще пачка... і всі відштовхують від здавалося б логічного вибору ОО

Схоже саме тому рейтинг Свободи на Волині виріс ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь слідкуючи за діями Свободи останніми роками, можу точно сказати що для мене - то якраз нелогічний варіант. Не знаю хто там ті рейтинги малює.

Свобода - то така собі КПУ тільки "зовнішні" ідеали різняться. А настправді і ті і другі лише в бабло вірують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...