crafter Опубліковано 24 Липня, 2012 в 20:23 #1 Опубліковано 24 Липня, 2012 в 20:23 Відсьогодні розпочав працювати сайт Visitlutsk.com. Веб-ресурс створили, щоб сформувати туристичний імідж Луцька та популяризувати історичний, мистецький і культурний потенціал обласного центру.Про це йшлося 24 липня під час презентації офіційного туристичного сайту Луцька.Начальник відділу туризму міської ради Наталя Бунда розповіла, що створення веб-ресурсу розпочалося 4 місяці тому. «В межах реалізації програми розвитку туризму на створення сайту було виділено 22 тисячі гривень», ‒ зауважила посадовець.Також вона пояснила, чому для сайт назвали Visitlutsk.com. Мовляв, розпочинати назву туристичного веб-ресурсу міста або регіону зі слова «Visit» ‒ світова практика. Таким чином, зі слів Бунди, туристам буде легко навіть здогадатися адресу веб-ресурсу.Окрім цього, чиновник повідомила, що сайт містить 9 рубрик: «Про Луцьк», «Новини», «Фоторепортажі», «Чим зайнятись», «Де зупинитись», «Де поїсти», «Афіша», «Екскурсії», «Інфо».«Сайт надаватиме повноцінну інформацію про проживання, харчування та дозвілля в Луцьку… Кожен охочий зможе замовити екскурсію завдяки контактам,розміщеним на сайті, або ж скористатися самостійними екскурсіями чи mp-3 екскурсоводом», ‒ каже посадовець.Поки сайт доступний трьома мовами. «За необхідності, запровадимо німецьку мову. Поки ж є українська, польська й англійська», ‒ відзначила Бунда.Натомість міський голова Луцька Микола Романюк запропонував додати й російськомовну версію. Мовляв, третина відвідувачів сайту Луцької міської ради – з Росії. «Тільки не треба з цього робити політики», ‒ додав він.VISITLUSK.COMДжерело: Волинські новини - http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku_prezentuvaly_portal_dlya_turystiv_foto/Як на мене то сайт повна х-йня! Та ще й за такі ГроШІ - 22 тисячі гривень. КУДА??????Незрозумілий підбір закладів харчування і т.д.Краще б за ці гроші постаили в центрі інформаційну будку де можна було б безкоштовно отримати якісь карти буклети і придбати суванір з логотипом луцька. - і комусь память і в бюджет пару копійок йде.а це шо називається сайтом - тупо зробили відкатик тисяч так на 10.
BuTaP Опубліковано 24 Липня, 2012 в 21:07 #2 Опубліковано 24 Липня, 2012 в 21:07 Як на мене то сайт повна ... Ознайомився, доволі непогана робота, акуратна. Про гроші. 4 місяці робили, навіть якшо сам - 5к зарплати, розумієш?) Нарід не спішив
crafter Опубліковано 25 Липня, 2012 в 05:15 Автор #4 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 05:15 Як на мене то сайт повна ... Ознайомився, доволі непогана робота, акуратна. Про гроші. 4 місяці робили, навіть якшо сам - 5к зарплати, розумієш?) Нарід не спішив робота сира. наповнення нульове. 4 місяці робити це смішно. і не робили вони його за такий час. 1-2міс і все. заплатили по факту створення, а не з\п.
datacopy Опубліковано 25 Липня, 2012 в 05:52 #5 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 05:52 Як на мене то сайт повна ... Ознайомився, доволі непогана робота, акуратна. Про гроші. 4 місяці робили, навіть якшо сам - 5к зарплати, розумієш?) Нарід не спішив І півметрову картинку на перід бабах.... акуратно! ))) сорри додивився - там їх 4!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))))) Особливо порадував рекордсмен - 1 040 908 байт!!!
Jack Опубліковано 25 Липня, 2012 в 06:01 #6 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 06:01 http://visitlutsk.com/ просто потрібно було відмити гроші
Antarius Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:36 #7 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:36 Як на мене то сайт повна х-йня! Та ще й за такі ГроШІ - 22 тисячі гривень. КУДА??????Незрозумілий підбір закладів харчування і т.д.Краще б за ці гроші постаили в центрі інформаційну будку де можна було б безкоштовно отримати якісь карти буклети і придбати суванір з логотипом луцька. - і комусь память і в бюджет пару копійок йде.а це шо називається сайтом - тупо зробили відкатик тисяч так на 10.1) Цена... вы посмотрите что творится у наших соседей россиян, там миллионы рублей выделяют на сайты по госзаказу. Откаты... куда же без них))2) Будка... а туристы которые хотят приехать в Луцк как узнают про эту самую будку без сайта?3) Сайт сырой?... ну да как и 90% свежих сайтов...З.Ы. никакого отношения к разработчикам не имею... вообще непонятно что за контора...)
Pavelix Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:42 #8 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:42 Афіша на сайті ваще АгОнЬ
Antarius Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:49 #9 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 07:49 Немного данных whois:Domain Name: VISITLUTSK.COMCreation Date: 02-Dec-2011Domain servers in listed order:ns1.sitegist.netns2.sitegist.netRegistrant:Khristina Bilik [email protected]79000, Lvov, Zbarazka, 8Lvov, 79000UKRAINE+380.322755720ну и кто такая Khristina Bilik [email protected] ?))
Arden Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:17 #10 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:17 4 місяці?)А хто робив, якщо не секрет?)
Antarius Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:20 #11 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:20 4 місяці?) А хто робив, якщо не секрет?) в футере есть ссылка на http://emagine.com.ua без понятия что за контора. Зайдите на "Про нас" http://emagine.com.ua/?page_id=74 - чуть-чуть пусто http://visitlviv.net/ по идее тоже их робота...
ValD Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:22 #12 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:22 Як на мене то сайт повна ... Ознайомився, доволі непогана робота, акуратна. Про гроші. 4 місяці робили, навіть якшо сам - 5к зарплати, розумієш?) Нарід не спішив І півметрову картинку на перід бабах.... акуратно! ))) сорри додивився - там їх 4!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))))) Особливо порадував рекордсмен - 1 040 908 байт!!! да-да... а особливо зручно переглядати такий сайт на екрані смартфона. і через gprs... я щойно на планшеті через WiFi (!) пробував заходити - так він дуже довго грузиться і тупить чи вони думають, що гості міста просто таки зобов’язані мати з собою повноцінний комп та швидкісний інет?
Antarius Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:25 #13 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:25 да-да... а особливо зручно переглядати такий сайт на екрані смартфона. і через gprs...я щойно на планшеті через WiFi (!) пробував заходити - так він дуже довго грузиться і тупитьчи вони думають, що гості міста просто таки зобов’язані мати з собою повноцінний комп та швидкісний інет?пробовал с айфона, терпимо, не самый тяжелый сайт, хотя мобильную версию нужно 100%.
Zevs_Isver Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:34 #14 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:34 да-да... а особливо зручно переглядати такий сайт на екрані смартфона. і через gprs... я щойно на планшеті через WiFi (!) пробував заходити - так він дуже довго грузиться і тупить чи вони думають, що гості міста просто таки зобов’язані мати з собою повноцінний комп та швидкісний інет? пробовал с айфона, терпимо, не самый тяжелый сайт, хотя мобильную версию нужно 100%. на андроиде тож норм p.s. заметил классную штучку, всерху слева флажки (вибор языка) а русс нет.... Луцк не ждёт интервентов гостей из России
Boromir Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:47 #15 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 08:47 12 тис. це точно максимум ціни розробки з нуля ( на базі CMS) такого порталу. А зважити на те що дизайну нуль, верстка та розробка використалась на 95 % з бувшого проекту. То ціну можна було реально зменшити ще.
fenmix Опубліковано 25 Липня, 2012 в 09:15 #16 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 09:15 та вони все на вордпресі роблять, але якось по-інвалідському
ursa Опубліковано 25 Липня, 2012 в 10:59 #17 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 10:59 Как же вы достали Сделайте что-то лучше и продайте инфоцентру, вместо того, чтобы умничать. Станьте редакторами сайта. Предложите оригинальные статьи. Придумайте и реализуйте дизайн. Создайте неофициальную альтернативу, наконец
Boromir Опубліковано 25 Липня, 2012 в 12:56 #18 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 12:56 Как же вы достали Сделайте что-то лучше и продайте инфоцентру, вместо того, чтобы умничать. Станьте редакторами сайта. Предложите оригинальные статьи. Придумайте и реализуйте дизайн. Создайте неофициальную альтернативу, наконец А вас не дістали казнокради? Лише люди, які висловили свою думку? Ну не вартий він тих грошей, не вартий... Єдине НО, якщо матеріал увесь розроблявся виконавцем, але і ТО його ціна не може бути 10000 грн. Розумієш, або їх нагріли конкретно, або хтось зробив відкат.
difoto Опубліковано 25 Липня, 2012 в 14:49 #19 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 14:49 Сделайте что-то лучше и продайте инфоцентру, вместо того, чтобы умничать. а по-моему тут умничает тот, кого я цитирую.ЗЫ на всякий случай, если не умничает, не подскажешь, куда занести денежку, чтобы сделать дизайн для сайта миськрады? недорого!
ursa Опубліковано 25 Липня, 2012 в 17:39 #20 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 17:39 А вас не дістали казнокради? Лише люди, які висловили свою думку? Да мне как-то фиолетово на казну и к ней причастных - не мои это деньги, так чего из-за них париться? А вот отношение народа к тому, что делается для Луцка, достаёт. Сайт им хреновый. Пешеходный мост им трясётся. Проект ЦУМа им ужасен. От вида вокзала им рыгать хочется. И так далее, по любым изменениям Лучше бы радовались что вообще хоть что-то делается для города
SunSeth Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:15 #21 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:15 Да мне как-то фиолетово на казну и к ней причастных - не мои это деньги, так чего из-за них париться?податків не платиш??
Arden Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:21 #22 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:21 От вида вокзала им рыгать хочется.Ехал с товарищем (он живет в Ровно и бывает в Луцке раз в 2 месяца) возле Юванта.Так он сказал: "Что это за церковь строят, там же вокзал был? Куда вокзал перенесли..." :DDDDЯ валялся))
Boromir Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:34 #23 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 18:34 А вас не дістали казнокради? Лише люди, які висловили свою думку? Да мне как-то фиолетово на казну и к ней причастных - не мои это деньги, так чего из-за них париться? А вот отношение народа к тому, что делается для Луцка, достаёт. Сайт им хреновый. Пешеходный мост им трясётся. Проект ЦУМа им ужасен. От вида вокзала им рыгать хочется. И так далее, по любым изменениям Лучше бы радовались что вообще хоть что-то делается для города Звісно класно, якби не було так сумно... Ну раз Ви так за Луцьк, то чому на вашу думку не замовили даний проект у Луцьких фірм, по якості і по ціні отримали НАБАГАТО кращий результат... А замовили у якоїсь Львівської фірмочки з трьома!!! сайтами у портфоліо.
ursa Опубліковано 25 Липня, 2012 в 20:25 #24 Опубліковано 25 Липня, 2012 в 20:25 податків не платиш?? Налоги - это кал, утекающий безвозвратно в канализацию. Неужели, нажимая кнопку бачка, ты так же озабочен его (кала) судьбою?
Romek Опубліковано 26 Липня, 2012 в 10:11 #25 Опубліковано 26 Липня, 2012 в 10:11 А вас не дістали казнокради? Лише люди, які висловили свою думку? Да мне как-то фиолетово на казну и к ней причастных - не мои это деньги, так чего из-за них париться? А вот отношение народа к тому, что делается для Луцка, достаёт. Сайт им хреновый. Пешеходный мост им трясётся. Проект ЦУМа им ужасен. От вида вокзала им рыгать хочется. И так далее, по любым изменениям Лучше бы радовались что вообще хоть что-то делается для города А ось це вже цікаво. Що, кажете, там десь робиться для міста? Можна детальніше? Може я що пропустив?
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.