Перейти до змісту

Спокійна музичка


Iron Death

Рекомендовані повідомлення

Все що стосується Року і Металу. Все спокійне що хто слухаете! Так як без спокійного ми не куда!

PS:Так як Я слухаю дуже швидку музичку всеж деколи хочеться послухати повільніше і спокійніше...

Розказуйте що для вас спокійна музичка які групи і які пісні вам спокійненькі і рослабляючі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ця ссилка мало шо мені каже можна і назву дать! Я на фатаком не падключений!

А сліпів пісні в мене всі є ...

Назву Пліз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это «Vermilion pt 2»

Слова :rolleyes:

She seemed dressed in all of me

Stretched across my shame

All the torment and the pain

Leaked through and covered me

I'd do anything to have her to myself

Just to have her for myself

Now I don't know what to do

I don't know what to do

When she makes me sad

She is everything to me

The unrequited dream

A song that no one sings

The unattainable

She's a myth that I have to believe in

All I need to make it real is one more reason

I don't know what to do

I don't know what to do

When she makes me sad

But I won't let this build up inside of me

I catch in my throat

Choke

Torn into pieces

I won't - no

I don't wanna be this

But I won't let this build up inside of me

She isn't real

I can't make her real

уже:Three Days Grace - I Hate Everything About You.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказуйте що для вас спокійна музичка які групи і які пісні вам спокійненькі і рослаблюючі!

Nightwish :rolleyes:

Ну може хтось викладе ссилкі і або просто розкаже!

В сетці лежить тут \\tuman\Multimedia\Музика\Nightwish

кліпи - \\tuman\Multimedia\Clips\Nightwish

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это «Vermilion pt 2»

уже:Three Days Grace - I Hate Everything About You.

Ну ця пісня в мене є! Нє не для мене ця пісня, не пре ! А вот Vermilion pt 1 в 100 рарів класніше ото пісня навіть трохи душевна :rolleyes:

2 Tum@n тут не взагальному група а група і пісня!

ЗІ: В мене спокійність трохи не така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tum@n тут не взагальному група а група і пісня!

Як хочу так і пишу. Мені багато що подобається з їх творчості, я ж не буду перечисляти всі пісні. Тим паче ти сам не написав жодної пісні/групи, що тобі подобається))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пиши як хочеш!

Я ще напишу ти не бійся... Но це далеко не Найтвіш :rolleyes:

Пантера вміє робити спокіййні точніше повільні такі качаючі гітарні пісні пісні ну наврядчи вам вони сподобаються так як там дісторшн гітар і Грув метал...

Цікаво хто чув Пантерину пісню This Love? О там якраз все супер!

PS: Спокійність класно виходить В Грув Металі, Симфо-Блек і Мелодік Дез Металі.

To All: я не шукаю музики просто цікаво шо хто слухає! В мене її вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мну спокойные песенки в альбоме Come What Ever May (2006) группы Stone Sour!!!!

ну а если конкретно песня Through Glass!!

З.Ы. это максимум че я могу послушать в машине когда еду с радаками!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пантера вміє робити спокіййні точніше повільні такі качаючі гітарні пісні пісні ну наврядчи вам вони сподобаються так як там дісторшн гітар і Грув метал...

Цікаво хто чув Пантерину пісню This Love? О там якраз все супер!

Cкажу чесно ,но не абыжайса , в стилях які не мають в собі ні каплі мелодичності не можуть бути хороші повільні пісні ,

про Пантеру і This Love ,слухав концерну версію, для початку послали до якоїсь матері і почили оживляти Кобейна і запахло гранжом. ,і десь по середині почались рітмічні збивки,про яку повільність там мова.

Якщо говорити про тему спокійної музику то це так називаємі балади,

Найбільше в цьому приуспіли групи хард і хеві направленості,найбільші специ по сльозточивості

Axel Rudi Pell -з альбомами 1993 Ballads,1999 The Ballads II.

ще навчились добре сльозу вибивать Foreigner

як для мене то найкраще вийшло в дядька Чорноmora - Anybody There i Maybe Next Time

лінкі ТУТ і ТУТ

ще колись говjрили про групу Omega і баладу -Дівчина з перламутровим волосям- вообще класика.

Omega

Лінки всі тільки завнішні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пантера вміє робити спокіййні точніше повільні такі качаючі гітарні пісні пісні ну наврядчи вам вони сподобаються так як там дісторшн гітар і Грув метал...

Цікаво хто чув Пантерину пісню This Love? О там якраз все супер!

Cкажу чесно ,но не абыжайса , в стилях які не мають в собі ні каплі мелодичності не можуть бути хороші повільні пісні ,

про Пантеру і This Love ,слухав концерну версію, для початку послали до якоїсь матері і почили оживляти Кобейна і запахло гранжом. ,і десь по середині почались рітмічні збивки,про яку повільність там мова.

Я не обіжаюсь але ти трохи не те слухав! Пантерові концертні звписи завжди бистріші де вони стараються показати більше дісторшина і швидкості! А ця пісня 65 процентів спокійна і ту є хоть моменти які я так поняв тобі не сподобаються но ця пісня не швидка і спокійна хоть і мае здержаний ритм всередині і підкінець. Пісня необовьязково мае бути мелодичною чи акустичною що її можна було віднести до спокійних! В мене свої параметри спокійності. А солякі як на мене там мелодичні!

Вот прослужай цю пісню в оригіналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть акустики я не люблю але ця пісня мені сподобалась дуже!

Пісня безсмертної групи Death з останнього їхнього альбому зветься пісня "Voice Of The Soul". Ні голосу ні ударних тільки акустика і соло! Це вершина спокійності супер пісня як на мене сумна! За пісню зачот ;) Шулдімеру великий! Якість поганенька зменшив шоб можна було залить бо в інетіі довго шукати!

Пісня ваще супер, майстерність соло і акустики вражае і поглинає душу, назва повністю відповідае пісні просто треба почути цю піню під назвою "Голос Душі" .

PS:Rock совєтую послухать і цікаво які твої коментарі!

Death_Voice_Of_The_Soul.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не обіжаюсь але ти трохи не те слухав! Пантерові концертні звписи завжди бистріші де вони стараються показати більше дісторшина і швидкості! А ця пісня 65 процентів спокійна і ту є хоть моменти які я так поняв тобі не сподобаються но ця пісня не швидка і спокійна хоть і мае здержаний ритм всередині і підкінець. Пісня необовьязково мае бути мелодичною чи акустичною що її можна було віднести до спокійних! В мене свої параметри спокійності. А солякі як на мене там мелодичні!

Вот прослужай цю пісню в оригіналі

Під такий критерій майже вся DOOM музика підпадає,

просто в нас різні підходи да музики , даже по наших ніках видно :)

ще одна хороша спокійна пісня ,двох монстрів Леммі і Оззі I ain't no nice guy

дуже якісну мелодійну музику робили Uriah Heep

PS.Якби не знав що то Death то ніколи би не повірив би , пісня дійсна класна ,все ждав коли вони в пісні зірвуться на скажений ритм. особливо з початку коли рипнули пару жосткіх акорда , ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Stone Sour ;), Crossfade(доволі непогана річ), Flowing Tears(ну, якщо готику мона назвать спокійною...), Mechanical Poet(ну... це дуже рідко), Metallica(є трохи спокійного), Morian(завдяки нашим форумчанам!) Ну, мабуть і все!

А, забув! Безперечно - Sentenced!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Machine Head - Burning Red. Для мене це найкращий мєдляк у світі в стилі металла

from this day

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS.Якби не знав що то Death то ніколи би не повірив би , пісня дійсна класна ,все ждав коли вони в пісні зірвуться на скажений ритм. особливо з початку коли рипнули пару жосткіх акорда , ;)

Це сама спокійна пісня Death такий собі нонсенс але класний! Не знаю а ДУМ чогось мені непішов і мало я його чув так як перевагу швидкості надаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Guns n Roses - Don't cry...ммм :)

а для мене Guns n Roses - Knockin' On Heaven's Door- ще більший post-533-1183846304.gif :)

согласна!Очень хорошая песня! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...