Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Яка Площа вказана на http://lutsk.vol.sla...html#d74b71ac5b не 90 кв ,а 108 кв. Номер квартири 45. А в другому підїзді ще рік назад все було продано крім першого поверху, можливо хтось перепродає вже , якщо знайдете хто продає беріть незадумуючись, там є один плюс - весь підїзд переробив опалення на автономне .

не правда автономка тільки на одному стояку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lutsk.vol.slando.ua/obyavlenie/prodazh-kvartir-IDafYVB.html#364149ae36;promoted

8000 - 8500 грн старт продаж будинку на ветеранів 21 , який побудований на схилі біля річки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось хоче ризикнути купити квартиру на крутому схилі річки?? Дуже не раджу!

Маю інформацію, що будинок ЛСМ біля Срібних Лелек, який знаходиться значно дальше від схилу пустив серйозні тріщини в конструкції. Боюсь уявити що може статись із 10-ти поверховою гаргарою над самою Сапалаївкою.

"Архів" у приклад не приводьте - це зовсім інший тип і призначення будівлі.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший раз чую що на Іващенка тріщини.. Я розглядав цей варіант і навіть думав брати там квартиру. А може тріщини не від схилу річки а від "любителів ремонтів" яких не влаштовують запропоновані забудовником планування і хочеться щось свого , або просто молотком постукати по стінам ))

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось хоче ризикнути купити квартиру на крутому схилі річки?? Дуже не раджу!

Маю інформацію, що будинок ЛСМ біля Срібних Лелек, який знаходиться значно дальше від схилу пустив серйозні тріщини в конструкції. Боюсь уявити що може статись із 10-ти поверховою гаргарою над самою Сапалаївкою.

"Архів" у приклад не приводьте - це зовсім інший тип і призначення будівлі.

Розмови а-ля "мені в маршрутці бабуся розповідала" .

Чому з ним має щось статись тільки через те, що будинок недалеко від Сапалаївки. Там все добре запроектовано, і 2 монолітних пояси є, тому ваші розмови це переливання з пустого в порожнє.

зи. Тріщини в будинку за поліклінікою, в будинку на Іващенка все добре.

Змінено користувачем yucore
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі перший будинок, відразу за церквою, вул.Чорновола. Іващенка - це наступний.

Інформація від достовірних (причетних до будівництва) джерел. Не збираюсь нікому нічого доказувати, бо зацікавленості в антирекламі ніякої немаю, просто попереджую.

зи. Тріщини в будинку за поліклінікою, в будинку на Іващенка все добре.

оце якраз:

Розмови а-ля "мені в маршрутці бабуся розповідала"

Обидва вже здані та частково заселені. Поспілкуйтесь для порівняння з жителями 2-х будинів і тоді отримаєте саму достовірну інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де зараз сама дешевша ціна на новобудову за 1м.кв

Найдешевші новобудови напевно будинок біля аверса і на перехресті гордіюк-конякіна. Можливо ще десь є проблемні будинки де дешево продають.

Ну якось так: як запитали, так і відповіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає про вартість в ДБК по Федорова (будинок що зараз добудовується, з інд.опаленням)? Які там квартири (які площі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає про вартість в ДБК по Федорова (будинок що зараз добудовується, з інд.опаленням)? Які там квартири (які площі)?

8500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобався варіант з Житлобуд 2 на Єршова, обрали з сім'єю вартість за квадрат була 7500 зараз не знаю. Закінчується перша черга і вже розпочата друга. (місця ще були коли звертався). Будують швидко та якісно від термінів не відходять. Я обрав цей варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не реклама говорив від себе, хто думає, що реклама то його думка! У кожного різна мова трактування;)Одне можу сказати я їх реклами навіть ніколи не бачив випадково натрапив.

Змінено користувачем marko777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам будиночок на Набережній? Яка там ціна за кв, раптом хто в курсі?

Навчіться читати попередні повідомлення даної теми.

Там чітко вказано що ціна в даному будинку 7500.

Багато квартир вже розкуплено. Здача кінець 2014 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоему самий раз гроші в нерухомість на первинному вкладати, долар вже 14.20 міжбанк, а ціни на нерухомість не так сильно як долар піднялися...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже цікавився будинком, що будує Луцьксантехмонтаж на Набережній, якість, ціна квадрату.

як на мене, місце не дуже вдале - з однієї сторони Набережна, по якій завжди гасають авто - шум, і небезпечно для дітей, та і сирість буде однозначно, болото, також не внушають довіри мені сваї на яких він буде стояти.

Саме голоне, що вже багато квартир розкуплено, не дивлячись, що дехто погано відгукувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме голоне, що вже багато квартир розкуплено, не дивлячись, що дехто погано відгукувався...

Хіба колись щось стримувало жителів північного регіону області, котрі бажають жити у губернії? :)

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то так, але треба кругленьку суму викласти....ну хіба на ягодях та грибах можна заробити...:)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну хіба на ягодях та грибах можна заробити

сігаро, шабашки, ліс, земля-паї, спадщина...мульйон варіантів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну хіба на ягодях та грибах можна заробити

сігаро, шабашки, ліс, земля-паї, спадщина...мульйон варіантів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Люди, купляйте в ЛДБК, Житлобуд-2, ЛСТМ.

Збережіть собі нерви і гроші.

Якщо хочете десь викинути гроші - краще найміть людину - яка підскаже, де краще купити, як зекономити, як вирвати нормальну квартирку в новобудові.

Якщо треба - за певну комісію - можу помогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...