Перейти до змісту

30.06.2012 Міжнародний фестиваль джиперів "Хрінники JEEP Fest 2"


Recent

Рекомендовані повідомлення

Міжнародний фестиваль джиперів та байкерів "Хрінники JEEEEEP Fest" 30.06.2010

kwDBR96bCjQ.jpg

Міжнародний фестиваль джиперів, позашляховиків та квадроциклів на проходимість "Хрінники JEEEEEP Fest" у якому вже братимуть участь як професійні так і аматорські команди з різних регіонів України та близького зарубіжжя!

Складна траса, піщаний грунт, численні повороти, підйоми і великі калюжі, будуть перешкодою для учасників наших змагань.

Вони, не жаліючи своїх залізних коней, боротимуться зі всіх сил, щоб подарувати всім нам незабутні враження та запальний шквал емоцій.

Кожен бажаючий також може стати учасником змагань, для цього, всьогонавсього потрібно мати власний автомобіль, позашляховик, квадроцикл, та подати заявку на участь в змаганнях.

Заявки приймаються до початку змагань за телефоном +38(067)7888301

Глядачі та гості фестивалю зможуть цілком безкоштовно спосерігати за даним дійством, відчути драйв, силу та потужність автомобілів!

Кожен може стати спостерігачем за заїздами джипів і квадроциклів,

Також в цей день відбудеться музичний фестиваль "AQUA DJs PARADE 4"

Деталі за телефонами:

+38(067)7888301 Сергій

+38(096)3577997 Павло

+38(093)7228912 Ігор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о!!! Клас!!!

шо цьо таке, можна глянути одним оком

тут: http://board.lutsk.u...__fromsearch__1

і тут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был на прошлых ивентах, очень понравилось. Жаль чуть дата не удачная, там много выходных, много людей поедут на отдых, я тоже, придется пропустить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ітак. ПаЄЄЄхалІІІ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MxurOZT7gOw

Не жди меня, мама, хорошего сына.

Твой сын не такой как был вчера.

Меня засосала опасная трясина

и жизнь моя вечная игра...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на змаганнях...самі по собі змагання видовищні...навіть дуже...але є багато але

Мало того що змагання почались із затримкою в 1.5 год....так організації взагалі ноль!то трактор є но троса немає і немає чим машину витянути...то появився трос так трактор десь пропав...траса змінювалась під час змагань...як на мене це не допустимо.....незрозуміло хто Випустив того МС і хто дав йому вести змагання такого рівня...корім крику в мікрофон абсолютно нічого...як на мене то змагання провальні...не можна робити такі змагання на такому рівні як на мене....сорі,но просто негативні емоції аж переповнюють....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі гонки видовищні... Хоча за що здерли по 10 грн. я так і не зрозумів... За отого "хз" дядька який весь час кричав у мікрофон всякий "брєд" ?... :)

По організації, згоден з постом вище + додам що можна було хоч місця для сміття поставити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки з мийки. Цього разу мийка була 3,5 години.

Тепер п самим змаганням.

Перегони ці - аматорські. Організовані нами для вас. По 10 грн. брали. Так. Для того, щоб оплатити оренду звуку, оренду спец.техніки, збільшити призовий фонд для учасників.

Регламент перегонів - гарно відпочити, нікого не травмувати. І з повною купою позитиву повернутися кожному до-дому.

Тепер на рахунок "хто Випустив того МС і хто дав йому вести змагання???"

Я сам себе випустив. І сам дав вести змагання. Хочеш це обсудити - пиши в лічку.

Самі ж перегони я подивився лише сьогодні і то частково з того фото-відео, що на мому фотіку.

Ще є маса відгуків від глядачів. В основному вони в позитиві.

Ще більше вражень від самих учасників. Кожен з них виявив бажання прийняти участь в наступних таких перегонах.

Да. З расою ми трохи перестаралися. Але це добавило лише видовищності для глядачів.

Жоден з учасників наіть на мить не пожалкував про свою участь.

А результати в нас наступні:

З десяти екіпажів лише двоє добралися до фінішу без сторонньої допомоги.

Чотирьом наступним учасникам була надана допомога спец.техніки. Хочу ще зауважити, Що спец.техніка мала виконувати роль лише якоря, за який можна було б зацепитись лебідкою. А тут прийшлось тракторам працювати на повну. Мало того. По старті першого учасника було зрозуміло, що треба терміново шукати додаткові сили... І до Вашої уваги було терміново доставлено додатковий "невеличкий тракторець"...

Повірте мені на слово - лише його оренда обійшлась для організаторів в кругленьку суму.

А ще в нас була пожежна машина, два звичайних трактори...

Але навіть ті чотири учасники, що не вклались контрольний час, а боролись они до самого кінця. Не залишились без уваги організаторів.

Кожен з них отримав грошову винагороду "на ремонт та полірування бамперу".

Самі ж переможці перегонів отримати крім кубків та медалей - достону грошову підтримку на подальшу модернізацію своєї техніки. А це значить, що в майбутньому вони зможуть нам показати ще більш видовищні піруети.

Мені єдине шкода. Що по закінченню перегонів лише одиниці залишились на нагородженні та жоден з глядачів не вияви бажання зробити хоч маленький вклад в фінансову підтримку даного дійства.

А ці десять гривень, про які ви говорите як за здирництво бралися вибірково і лише з дорослих осіб.

Для всіх дітей - це свято було безкоштовним.

Поки в мене все. Я на Фан.зону дивитись футбол.

Іспанія - чемпіон!!!!

Україна - вперед!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі гонки видовищні... Хоча за що здерли по 10 грн. я так і не зрозумів... За отого "хз" дядька який весь час кричав у мікрофон всякий "брєд" ?... :)

По організації, згоден з постом вище + додам що можна було хоч місця для сміття поставити...

Я більше ніколи не буду робити ані квест, ані змагання, ані Велодень - чувак, ти допоміг у невербальний спосіб висловити мої думки, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви бачили це!!!!!??????????????

Какая боль!!!

Какая боль!!!

Испания - италия

ЧетЫЫЫрЕЕЕЕ - ноль!!!

:0155: :0155: :0155: :0155:

ПиСи:

krava теперь точно - не кричатель.. :0161:

krava теперь минимум на недельку - писатель. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера на Грушевского видел хаммер.Вид у него такой, будто из ада выехал. Весь в грязи и болоте по самую верхушку.Это из ваших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера на Грушевского видел хаммер.Вид у него такой, будто из ада выехал. Весь в грязи и болоте по самую верхушку.Это из ваших?

Это - мой, рАААдной:

e415d7299d18.jpg

7e680533f8cb.jpg

7eae70b72c63.jpg

7dd436f9e51c.jpg

0126a7dc6f8b.jpg

f6f2f5d8fc28.jpg

26b9e5590125.jpg

То я на мийку їхав. Було цьо в районі з третьої до четвертої години дня.

Тільки з мийки. Цього разу мийка була 3,5 години.

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava.оце торкнуло тебе, глор нещасний

Менеджер офіційних фан-зон Євро-2012 Томас Глор задоволений чистотою і порядком фан-зони!!!

«Я був у всіх містах, бачив всі офіційні фан-зони, тож можу з упевненістю сказати, що усі вони організовані на високому рівні, — сказав він. — Проте, порівнюючи, вважаю, що фан-зона у Києві є найчистішою і, мабуть, найкраще організованою».

До речі, 15 червня київська фан-зона побила свій перший рекорд: протягом дня на Хрещатику побувало близько 120 тисяч вболівальників.

І ми там теж були. Дивилися обидва матчі цього дня:

Україна - Франція та Англія - Швеція

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю що то був Крава :)

КомандорчІк. Тут і думать не тра. Цьо однозначно був я.

Шкода, що ти не попав в Хріники та не бачив все цьо в жІву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А есть видео с того феста ? Смотрю фотки, и так машинку жалко.. :huh:

Відео буде пізніше. Слідкуйте за темою.

Хоча відео лише частково Вам передасть всю палітру цього дійства.

Такі речі треба спостерігати вживу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а яка трійка призерів?

Моделі машин цікавлять.

І особливо цікавить результат цих хлопців з Млинова на ГАЗ-69:

33295-25b.jpg

Пригадую, як у 2009-му вони круто виграли на "Світязі" змагання в рамках фестивалю "Буран". Практично жодної зупинки на трасі. Перемогли з величезним відривом від решти учасників.

9439-3b.jpg

P.S. Цьогорічна новина про фест у Хрінниках на "ВН":

http://www.volynnews.com/news/auto/u_khrinnykakh_hanyaly_na_dzhypakh_foto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на "Інтері" о 7:30 в блоці спортивних новин був відеорепортаж про наші змагання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На останньому фото номер вже ледь тримається , хоч на першому висить ще досить міцно . Не шукали в багнюці ? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...