Перейти до змісту

Де в Луцьку нормальні заправки на газ (пропан).?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Довго заправлявся на БРСМ, однак останнім часом газ перестав радувати взагалі. Намагаюсь уникати цих АЗС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

MANJAK11, я вам відправляв варіанти для голосувалки. Чому не прикріпите до теми?

не получилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРОМ 8,94 - якість гуано,

WOG 8,98 - якість радує.

Різниця всього нічого. Шо тут думати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моїй бібіці пох який газ, який не залью - на всіх одинаково їде і витрати ті самі. хіба що холостий хід може дещо відрізнятись, але витрати стабільно в діапазоні 10,5-11 мо місту на будь-якому газі.

як колись вже писав, заправляюсь на тій заправці, до якої ближче їхати, коли газ закінчується. але частіше виходить на БРСМ заправлятись, тому що їх більше і ближче до центра міста є їхні заправки. зі знижкою виходить майже та сама ціна, що і на Укрнафті.

якось так у мне, дивлюсь не так як у всіх :_40: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРОМ 8,94 - якість гуано,

WOG 8,98 - якість радує.

Різниця всього нічого. Шо тут думати?

А мене більш радує Укр нафта там по 8.60 і за 7 років я ще ніколи не нарікав на якість, на Вог також заправляюсь нарікань нема тільки ціна, ще заправляюсь на Аветрі та на Рівненській як з моста від автозавода також можна їздити. На мою думку саме більш нахльобують на вишківському переїзді та на брсемі. На тих двох заправках на повному баку недоїзд 50 км. Перевірено не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укр нафта там по 8.60

Де саме їх заправки (з газом)? Ще не пробував...

В луцьку є одна в рованцях на обїзднійтдорозі друга на ковельській за руною і третя заправка в с.жабка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цікаво було б почути думку бордівчан, що до поточної ситуації з якістю газу на АЗС Луцька.

Десь проскакувала інформація про "білоруський" газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляю на брсм в місяць десь від 1500-2000 літрів. Маючи знижку виходить непогана ціна. По якості Аветра мені краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я останній рік заправляюсь тільки на ВОГ. якість радує,хоча ціна не завжди радує.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

цікавить де можна зробити перевірку газового балону в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2016 at 16:17, лейтенант сказал:

цікавить де можна зробити перевірку газового балону в Луцьку?

що саме Ви хочете перевірити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Valerca сказал:

що саме Ви хочете перевірити??

Згідно правил обслуговування посуд під високим тиском, кожен 5 років балони повині перевірятися гідротестом.

Перевірка балону закінчилася, хочу перевірити для своєї безпеки. 

Де заправити без будь яких перевірок я знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купив балон пішов в робочий час на газороздатку при мені провірили замінили кран, набили на паспорті дату перевірки. заплатив 80 гривень і пішов заправляти на заправку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, PPArhangel сказал:

я купив балон пішов в робочий час на газороздатку при мені провірили замінили кран, набили на паспорті дату перевірки. заплатив 80 гривень і пішов заправляти на заправку. 

Газороздатка знаходиться на клима савури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, лейтенант сказал:

Згідно правил обслуговування посуд під високим тиском, кожен 5 років балони повині перевірятися гідротестом.

Перевірка балону закінчилася, хочу перевірити для своєї безпеки. 

Де заправити без будь яких перевірок я знаю.

перезвони до цих хлопців http://www.gazauto.lutsk.ua/servise.html, пишуть що опосвідчують балони

  •  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, лейтенант сказано:

Газороздатка знаходиться на клима савури?

Клима савури 21

 

Газова заправка.jpg

Газова станція обслуговування.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Найкращі враження про газ були на ОККО, однак в Волинській області мало де вони присутні.

Останні пів року заправляюсь переважно на WOG. Враження позитивні.

Для тесту заїжджав на БРСМ, Аветру і Газороздатку - здалося, що на WOG газ кращий (тим паче, що прийшла знижка по "Прайду" - 0,6 грн.).

 

P.S. Панове, діліться враженнями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Останным часом на вог (Відродження) щось газом переливають. Замість 37-38л помпують 41 (балон 43л). Хтось ще звертав увагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ага. Раніше почав тріщати мультиклапан- пістолет вибило,а зараз - тріщить і помпує))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене балон на 52л -20% має влазити 41,6л. Перший раз заправили в не пустий балон 40л, це біля двох неділь тому на пістолеті номер 10. А тиждень тому в не пустий балон 44,3л на пістолеті номер 9. Правда по розходу, поки що, сказати нічого не можу, ще не викатав другий балон. На першому  8,3л. Машина Деу Джентра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїздив я другий балон. в пустий бак на ВОГ  влізло 46,5л газу. Тут питання: чи могло влізти на 5 л більше газу, чим прописано в паспорті балону? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, JEK сказано:

 Тут питання: чи могло влізти на 5 л більше газу, чим прописано в паспорті балону? 

Тут можливо є відповідь: http://fraza.ua/analitics/12.07.12/144329/perehodja_s_benzina_na_gaz_vy_ekonomite_na_toplive_no_ne_na_moshennikah_kak_nas_obmanyvajut_na_gazovyh_zapravkah.html;)

 

І тут: http://ogaze.ru/article/pogovorim-o-vorovstve-na-gazovyh-zapravochnyh-stanciyah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Ось як я заправився на АЗС Аветра біля Кромеберга.

Шарик тріщав досить довго, а колонка помпувала.

Балон Stako 40л.

 

На запитання до касира, як таке може бути? (сама підтвердила що має влізти не більше 85%) прибиральниця стоявши збоку сказала, що у мене поплавок у балоні несправний...

avetra.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...