Перейти до змісту

Кому знов не ймется ?


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

[AMXBANS] You have been banned by admin BeeR | [PRIDE]-Px from this server.

[AMXBANS] 1 week, 6 days, 22 hours, 13 minutes and 29 seconds remaining.

[AMXBANS] Reason: Aimbot.

[AMXBANS] Your nick: [ANTI-NooB] ShnyrOK

Люди здайте мені його,задушу голими руками, канає тільки відмазка,якщо він докаже що адмін був неправий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот тебе и не читер.... также ник Калбаса, нельзя на других серваках поиграть, потому что везде уже они сос своими читами побывали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УХАХА :(

В жизні не повірю що маняк чітив. Серйозні люди такою байдой не страдають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді вже раз на те пішло залізь на їхній форум і пошукай тему де я дуже сильно возмущався ,що мене не за що забанили,тим більше лише за один постріл через стіну ((( Правда мої докази нічого не дали ((( Тому я й дав можливість людині виправдатись тому що знаю що покарання може бути несправедливе

сам знайшов http://cs.iptcom.net/forum/viewtopic.php?id=423

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто мене дуже давно розбанили,але справа в тому що я домашник і на даний момент наш ір там забанений на два тижні (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а я не поняв якшо чесно за шо бан? За те що ти стрельнув пару раз через стенку?! ))) якшо так, то мені вечний банан на ВБІОС ЛУЦЬК ))) маразм якийсь...Хотя насторожує...я на ЛМ-ах десь місяці 3, мені вже раз говорили шо похоже на чіт, от тікі як довести протилежне - хз))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так а я не поняв якшо чесно за шо бан? За те що ти стрельнув пару раз через стенку?! ))) якшо так, то мені вечний банан на ВБІОС ЛУЦЬК ))) маразм якийсь...Хотя насторожує...я на ЛМ-ах десь місяці 3, мені вже раз говорили шо похоже на чіт, от тікі як довести протилежне - хз))

справа не в тому, поскільки ір у всіх домашників однаковій то хтоб не зайшов під любим ніком то банять по ір , соответственно більш ніхто з домашників зайти не може,тут мова не про мене,мене там банили незаслужено з пів року а то і більше назад,потім там ніби політика помінялась і зараз треба дійсно злосно чітити щоб тебе забанили,зараз йде мова про якогось урода ,який нещодавно зайшов і начітив ,що наш айпішник знов забанили, перед цим ще був якийсь мудак під ніком Fl0 ((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав це на одному з вбіосів...сорі, неуважний)

Фло гоцає на луцькому сервері, правда хз чи той самий )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как ответчик(Shnyrok) объяснит то что на сервере хот поинт он тоже забанен, и не на одном а сразу на двух их серверах ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да пора вже морду бити ((( а якщо дійсно *шнурок* по віку то в куток поставити діб так на десять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...