Перейти до змісту

Допоможіть - піщить весь день Back-UPS Pro 1000 APC


Bambaclay

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку прийшов на офіс і він вже "піщить"

Власне не можу зрозуміти чому і як!!!

Він стоїть відключеним від будь-якого джерела живлення! "Голий", сам! Вже тиждень так стояв, от сьогодні почав(мож ще й на вихідних почав..:)) вже безперестанку піщить до цього часу!

Питання - як його відключити!

Коробочка в нього така нехіла, важить 18 кг. Всередину потрібно лізти?

Хелп, ато це такий винос мозга!

Фото "дєвайса" прикріплюю!

post-4045-0-06660200-1338891846_thumb.jp

post-4045-0-01532200-1338891864_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, певно, він включений... Батарея розрядилася (саморозряд), от він і кричить "гвалт"! :)

Я цю модель не юзав, не знаю...

Спробуй натиснути на велику кнопку і потримати трошки, може вирубиться.

А ні - то від'єднати батарею нафік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, певно, він включений... Батарея розрядилася (саморозряд), от він і кричить "гвалт"! :)

Я цю модель не юзав, не знаю...

Спробуй натиснути на велику кнопку і потримати трошки, може вирубиться.

А ні - то від'єднати батарею нафік

Думаєш я не пробував ті всі кнопочки що на ньому тримати?

Нічого не допомагає!

Як батарею відєднувати? Він якийсь не роз'ємний мені виглядає, суцільний...

При під'єднанні до джерела живлення "піщання" дещо змінює інтонацію...і...продовжує те саме!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина думаю акумулятор, кирдик йому певно, відключити певно можна софтово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як батарею відєднувати? Він якийсь не роз'ємний мені виглядає, суцільний...

При під'єднанні до джерела живлення "піщання" дещо змінює інтонацію...і...продовжує те саме!

у него тело железное, а морда пластиковая?

если смотреть на него спереди то сбоку на пластике должно быть 2 места под пальцы? есть

снимаеш морду,

дальше железная дверца на 2х болтах открываеш, вот тебе и акумы

если места под пальцы нет - то, наверное, снизу есть боты, откуручиваеш и сyимаеш верхний кожух вместе с мордой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина думаю акумулятор, кирдик йому певно, відключити певно можна софтово

Ти точно знаєш те що кажеш? Бо, як на мій здоровий глузд - софтово безперебійник відключити якось це не дуже логічно..! Хоча це було б добре!

Зевс, так, як ти й казав є по бокам для пальців отвори...але шось не хотілося б самому туди лізти...але прийдеться, відчуваю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо упс підтримує вимкнення звуку чому б і не спробувати? але це скоріш не вимкнеться тому що я впевнений що упс каже що не все гаразд з батареєю

А взагалі найкращий варіант - викрутка, руки... так що давай покроково все з фотографіями, ми тобі допоможемо... напевно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, так, як ти й казав є по бокам для пальців отвори...але шось не хотілося б самому туди лізти...але прийдеться, відчуваю!

я могу отключить, за 50 баксофф

открывай и делай как я писал,

а этих моделях акумы вообще меняются без выключения УПСа

якщо упс підтримує вимкнення звуку чому б і не спробувати? але це скоріш не вимкнеться тому що я впевнений що упс каже що не все

на до бы HWman`а забанить в тех.разделе...

2HWman много упсов разобрал? многим менял баратеи ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як бігти в магазин за новим аккум розбери і глянь схему, чи немає "дутих" конденсаторів?

post-547-0-32345900-1338910825_thumb.jpg

Також корисно поміряти напругу (від"єднаного!) аккума тестером - якщо замкнули банки напруга буде менше 10 в. - тоді однозначно міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як бігти в магазин за новим аккум розбери і глянь схему, чи немає "дутих" конденсаторів?

post-547-0-32345900-1338910825_thumb.jpg

Також корисно поміряти напругу (від"єднаного!) аккума тестером - якщо замкнули банки напруга буде менше 10 в. - тоді однозначно міняти.

:) людина не знає, як УПС розкрити, як акум відключити, а ти йому "глянь роздуті кондери" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо його (упса) посадити - підключити до споживача не вмикаючи в розетку. На мій хлопський розум розрядиться і заткнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо його (упса) посадити - підключити до споживача не вмикаючи в розетку. На мій хлопський розум розрядиться і заткнеться.

:) ну ти даєш :) Він же УПС! типу "розумний", а не просто акумулятор :)

Схема УПСа не дає розрядитися батареї нижче дозволеного рівня і відмикає споживачів в момент падіння напруги акумулятора до критичної відмітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема УПСа не дає розрядитися батареї нижче дозволеного рівня і відмикає споживачів в момент падіння напруги акумулятора до критичної відмітки

А далі прододовжує пищати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема УПСа не дає розрядитися батареї нижче дозволеного рівня і відмикає споживачів в момент падіння напруги акумулятора до критичної відмітки

А далі прододовжує пищати?

ну звичайно! :) Це ж КРИТИЧНИЙ стан, от він і верещить "ЗАРЯДИ МЕНЕ!!!!!" :)

А на пищалку багато струму не потрібно... На тому акумуляторі пищати вона буде вічність

----------------

до речі, ТС десь зник... невже УПС його переміг?.. :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж КРИТИЧНИЙ стан

А хіба критичний стан не закінчується тоді коли був автоматикою від"єднаний споживач? Користувачу ж бо і так зрозуміло що упс сів. Нащо далі пищати? Нє, ну я не знаю, з сівшими упсами мав справу мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А хіба критичний стан не закінчується тоді коли був автоматикою від"єднаний споживач? Користувачу ж бо і так зрозуміло що упс сів. Нащо далі пищати? ...

"А хіба критичний стан не закінчується тоді коли був автоматикою від"єднаний споживач?" А що, коли від'єднали споживача - акумулятор відразу став зарядженим? Чи, певно, він і далі знаходиться на межі "глибокого розряду" і потребує зарядки ;) Оце і є "критичний стан" - акумулятор розряджений, а не "під'єднані чи непід'єднані споживачі"...

"Користувачу ж бо і так зрозуміло що упс сів." По чому? Це якщо користувач - ти вдома, і сидиш біля компа. А якщо ти ходив по пиво... А якщо комп, наприклад, сервер... Чи робоча станція без постійного користувача... Тоді як?

"Нащо далі пищати?" думаю, запитання відпало ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, тоді може писк припиниться якщо його підзарядити? І так щотижня підзаряджати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, тоді може писк припиниться якщо його підзарядити? І так щотижня підзаряджати...

а сож лушще продать,

раз без дела стоит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, тоді може писк припиниться якщо його підзарядити? І так щотижня підзаряджати...

БЛІН! все геніальне - просте! І ніхто такого просто варіанту не запропонував! ЙОГО ТРЕБА БУЛО ПРОСТО ПІД'ЄДНАТИ ДО РОЗЕТКИ! :)

---------------

;) реальний приклад "мозгового штурму" :)

(я без іронії)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує що проблема не тільки в акумуляторах, саме з такою моделлю справи не мав, але інші АРС ведуть себе трохи не так, при несправних батареях вони не пищать постійно, сигнал подається тільки певній час після тестування і потім пропадає, натомість залишається горіти індикатор несправності батареї, також сигнал може періодично подаватись під час роботи. При справних але розряджених акумуляторах при наявності мережевого живлення БПЖ також не пищать, а тихо собі заряджають акумулятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic, так, здається ти правий! Напевно то щось з кнопочкою "вкл./викл" сталося, бо якийсь хід у неї не той був що й завжди! Вона якось не повністю нажималась! Я вже й потім випитав - її нажали так троха сильненько 3 рази, і після того цей монстр почав верещати!:) То мій директор включав так мій комп!:)) він не побачив що він відключений від упса був!

Розібрав так як і казав мені Зевс! Але то одне...я, як розкрутив його(десь до 5 год.вечора верещав він :0155: ) то там не сильно й просто було з тим всім розібратись! Як і казав Джек - там схем, проводочків...коротше я задів рукою один з них і - о чудо! Коротше я справився з ним! :_08:

Може й дійсно продати його... Там, і може й не в батареях справа, бо він, відносно не довго працював! Просто може ми з ним не розібрались! Бо він в мене стояв під моїм компом, а потім почав раза 2-3 в день відключати(перегружатись) його! От я й відключив від гріха подалі!

Всім дякую за допомогу! Ай лав Борда - тут завжди допоможуть! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...