Перейти до змісту

zepa

Рекомендовані повідомлення

народ хто бував в Тростянці на ставочку як їхати на Маневичі (Колки) зліва... що там ловиться.... чи взагалі дають ловити.... і ціни які там? чекаю ваших відповідей!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато щуки, краще з човна. Також є великий карп, амур та товстолоб.

Чи можна ловити й скільки коштує не знаю, рибачив "за знайомством"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі казали,минулого року було 100 грн.На Новий 2012-ий рік куштував коропа на 2.700 спійманого там.Знаю,що став порізший.З берега 2-3 місця для рибалки.В основному з човна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, з берега практично не має що там робити. Декілька місць на дамбі, з іншого боку від дороги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо.Сам там не рибачив.Збираюся в Печихвости,з ночівлею.Звіт,в відповідній темі,з мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Був там. 30 грн коштує. Ловити з човна бажано. Кидав трохи спінінг на щуку, нічого не було. На дамбі скупатись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там. 30 грн коштує. Ловити з човна бажано. Кидав трохи спінінг на щуку, нічого не було. На дамбі скупатись можна.

на рахунок скупатись це інформація непогана, але хочеться точніше знати чи є там карась, карп, амур, товстолоб і на що ловиться??? чи з берега реально щось зловити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 1 рік потому...

Хто цього літа був в Тростянці?

А шо чути зара про зиму. Бувало ловилось і не почано. Хтось може був не жміть інформацію, всю не виловлять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Підказую.

Вартість - 100 грн., бажано брати не більше 5 кг риби, не більше 3 вудки з 1 гачком. Бажано не означає заборонено. Можна резинку і спіннінг.

Більше нічого не питав, не бачу потреби. Не люблю ловити щоб потім ще в рот хтось заглядав. Нах *нада*.

Власник Руслан, тел. 0991975087.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

я впевнений, що мою рибу ніхто не зловить. треба рибалити.

та да: тіко моя риба плаває не там, де я її пробую лапати - вона щось знає ілі борду читає :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підказую.

Вартість - 100 грн., бажано брати не більше 5 кг риби, не більше 3 вудки з 1 гачком. Бажано не означає заборонено. Можна резинку і спіннінг.

Більше нічого не питав, не бачу потреби. Не люблю ловити щоб потім ще в рот хтось заглядав. Нах *нада*.

Власник Руслан, тел. 0991975087.

Є інформація шо ціна за день 50 грн. Хто там був недавно, відпишіть як там зара справи. Чи шось можна зловити. Ну карася чи щуку. Хочеться в неділю рванути, якшо буде хоч якась підтвержена інфа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що я написав, я питав особисто при телефонній розмові. Краще перезвоніть і все буде ясно. Може й скинув, питав то давненько вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus,

якщо буде якась інфа, поділись будь-ласка, теж цікавить ця водойма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну карася чи щуку. Хочеться в неділю рванути, якшо буде хоч якась підтвержена інфа.

Дуже хотілось поїхати, вже купив прикормку та наживку, но ввечері взнав що тесть з колегами там рибалить. Після звінка ввечері вони зловили кілька карасів і одного карпика до кіло. Казав шо є кілька човнів но вони ловили щуку. Сторож прийшов вже коли стемніло за трьох договорились за 200 грн. Так шо інформація про 50 не підтвержена. Зранку було ще кілька корасів та дзеркальний карп. Тесть чув шо на днях зловили на горох карпа на 8 кіло. Я навіть трошки радий шо не поїхав мокнути в човні на просторах ставка, то вам не бистренько сховатись в машину від проливного дощу. А так ще хочеться відвідати водойму, но іншим разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на рибалці з суботи на неділю. Приїхав в 19.00 то на дамбі місця ще були. Дощ лив вночі, ну як з відра. Ловив на горох та кукурузу. Оснастки як на бойли, тільки наживка або 2 горошини, або 3 кукурузкі. Зловив 4 карпика, загальна вага 4.5 кг. Менший був 900 грам, більші 1.2 кг. Одного не вспів взяти в підсак зійшов. Ну і ще було кілька нереалізованих покльовок.

post-6067-0-07577300-1443342610_thumb.jp

post-6067-0-69167600-1443342652_thumb.jp

post-6067-0-17121800-1443342690_thumb.jp

post-6067-0-30152300-1443342727_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову був з суботи на неділю. Зловлено 2 карпика більший чуть менше 2 кг. і 3 щучкі і одну не дотянув та кілька погризяних живці. На спінінг щука мовчала. Все зловлено на кружкі.

post-6067-0-34151400-1444026819_thumb.jp

post-6067-0-63245400-1444026825_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу проїжджав цю водойму, стояло зо три авто.

Питання берег там дуже зарослий, без човна можна ловити?

Хазяїн за спін гроші бере?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus, а ти з дамби ловиш чи човна?

Вище написано все зловлено на кружкі. Значить з човна. А тесть ловив з дамби стояло 7 удок на карпа, но цього тижня удочкі мовчали, два нереалізованих клювання, і то вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...