Перейти до змісту

Продовження тєми про самальот


Plum

Рекомендовані повідомлення

А раніше коли казали "біля самольота" чи "біля пушкі", "біля танка"

біля бібліотеки зустрічайтесь, або в ній безпосередньо... вона, сподіваюсь, довго ще простоїть

Чи вам обов'язково гігантські військові символи потрібні? Цікаво, як би це Фрейд охарактеризував?.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раніше коли казали "біля самольота" чи "біля пушкі", "біля танка"

біля бібліотеки зустрічайтесь, або в ній безпосередньо... вона, сподіваюсь, довго ще простоїть :)

якшо стрілу набивати на романтичне побачення, то краще таки біля літака чим, а давай біля бібліотеки. Я буду акуратно стрижений і в окулярах. :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, краще "я буду з пивом і сємками, в трєніках з лампасами і в кєпці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, краще "я буду з пивом і сємками, в трєніках з лампасами і в кєпці".

сємками поділишся, під бібліотекою поплюєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема базара, дєтка. Коли стрілкуємся? Ну, самальот-не-самальот, а один карабль з собой захвачу... :0088:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то без ачьків... на вєліку без ачьків мухі в очі лізуть. А нащьот неакуратно стриженого так ніхто ж не утачьняв, шо на голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то без ачьків... на вєліку без ачьків мухі в очі лізуть. А нащьот неакуратно стриженого так ніхто ж не утачьняв, шо на голові.

хотіла б побачити як би ти шукав дівчину в натовпі біля бібліотеки по стрижці на ній в неуточненому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я про підмишкі, а ти про шо?

дєвушка а покажіть ваші підмишкі, а то я тут дєвушку шукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вєщє-та ми про стрижку в поцона базарили... так шо я буду в майці, шоб підмишкі було видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, це надто прямолінійно. нада питать: дєвушка, я продюсор кіностудії імені Довженка, шукаю інтєрєсну красіву дєвушку на роль дєрєва або забора, закіньте, пожалуста, руки за голову і поглядітє в разні сторони. ну а сам в ето врем"я ідпахви дивишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я продюсор кіностудії імені Довженка

зараз в моді німецькі кіностудії. Представившись продюсером одної з них можна не тільки підмишкі перевірить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих, хто в нанку цей літак пасажирський і ніякого відношення до військового немає.

І з такими настоями, то ми взагалі скоро будемо кормити чужу армію, яка нам буде диктувати умови що і як робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з такими настоями, то ми взагалі скоро будемо кормити чужу армію, яка нам буде диктувати умови що і як робити.

а пушка, і танк, в стані музейного експонату здатні якось нас захистити від чужої армії?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля бібліотеки зустрічайтесь, або в ній безпосередньо...

Це вже удєл Гєтто. Я по бібліотекам відшастав, хватить, тепер тільки самальоти-караблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно багато хто в дитинстві уявляв що він скоро от так візьме собі і полетить ))

Ті, хто захищає його просто їм прикро що в замін нічого хорошого не дають, от і все. В замін очередна палатка, і ригайлівка.

В нашому місті нема нічого цікаво. Не у всіх містах стоїть літак, не у всіх містах є замок.

В нас що не роблять, то через жопу, то лавкі поставлять в парку такі що не зручно сидіти, то фонтан гавняний зроблять, то марштуркі гавняні закуплять які коптять так як в качегарці, то ще щось таке.

Всілякі цікаві "штуки" у дітей уяву формують, хто зна може хто проходив повз літака з дітлахів став пілотом літака, чи повз пушки пішов в армію, і так далі...

А музей то одне туди батьки не завжди заведуть, а от йдеш і бачиш це зовсім інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...