Перейти до змісту

Допоможіть з вибором спінінга


Tom

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую те чим сам ловлю: konger equs rapier 225, тест 2-12 для окуня, голавля і невеликої щуки саме те, правда із мінусів специфічний катушкотримач, який поставили задля зменшення ваги спініга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спининг TIGER CROSS MAX 2,70м - Класична спінінгова палка, з хорошими великими кільцями,склад матеріалу уголь ІМ6, хльостка , блище до швидкого строю,незалежно від низького показника вугля дуже міцна та гнучка ( перевірено світязем, та кількістю виловлених сіток та зацепів на дорожку ) Хороший катушкотримач, пробкова ручка... " Вбивця хижаків" Має на рукоятці металевий обважнювач для збалансування палкі. Поєднання ціна-якість ( це про неї) Я її обожнюю Кращої в світі не знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Вирішив собі прикупити нового спінніга, орієнтація джиг.

Ловити буду в основному на Стиру. Хочеться взяти якусь хорошу палочку, але бюджет обмежений 1000грн за палку.

От проглядаю форуми і тести, поки надивися собі Favorite Breeze

От тільки з тестом і довжиною ніяк не можу визначитись, поки дивлюсь в сторону 2,3м з тестом 4-24гр, от тільки чи достатньо цього буде для Стиру особливо в період великої води?

До 10г. впринципі діапазон перекриває існуючий спініг, хоча при 10г він вже провалюється і ловити стає не дуже комфортно, тому хотілося б щоб новий вже на цій вазі вже нормально працював, хоча в ідеалі було б добре щоб і з 7г вже міг нормально працювати.

Може хтось стикався з цим спінігом, що можете сказати, чи порадьте ще щось в такій ціновій категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic,

З палкою на стикався, але як на мене, то тест якийсь надто універсальний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо й так, до перемаркування ця палка мала тест 3-18, але потім вирішили привести значення до більш правдоподобного.

Судячи по відзивам реальний нижній тест в неї починається десь від 5гр. а верхній скоріш за все в притик.

Ще думав над тестом 7-32 але пишуть що він нормально починає працювати з 9-10гр, що трохи незручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...