Перейти до змісту

Допоможіть з вибором спінінга


Tom

Рекомендовані повідомлення

До поможіть мені будь-ласка вибрати спінінг , у цьому виді ловлі я новачок і незнаю який вибрати спінінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продає друг спінінга користувався рідко стан нормальний без переломів подряпин купляв при мені за 190 грн так як хоче ультралайт прордає за 100грн чи краще купити ультралайт а всього бюджет до 300 грн з катухою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tom, моя думка, щоб купувати ультра-лайт спочатку треба навчитись рибачити лайтом та медіумом))

бюджет до 300 грн з катухою

нереально))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но чому нереально наприклад я куплю цей спінінг за 100 грн ( потім скіну назву і тест довжину ) і за 200 грн хіба нема катушок біш менш нормальних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 200 грн хіба нема катушок біш менш нормальних

Важко буде, але щось підібрати можна.

А параметри спінінга за 100 грн не знаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиннинг Golden Catch Sprinter

Детальное описание товара

Бланк изготовлен из высокомодульного графита IM6

Строй средний

Кольца SIC

Рукоятка высокого качества из 50%-ной пробки

Длина 2.70 м

Кол-во колен 2

В сборе 140 см

Вес 197 гр

Кастинг 10-30 гр

Материал — Графит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиннинг Golden Catch Sprinter

Не самий кращий китаєць)) Проте, для початку підійде. Не захочете спінінгувати будете використовувати палку, як пікер.

Довжина, як на мене завелика, особливо якщо ловити з човна чи з заросшого деревами берегу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tom, з таким бюджетом, кращого варіанта не пораджу, нажаль. Ввечері буде час, подивлюсь, що з катушок можна вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиннинг Golden Catch Sprinter

Детальное описание товара

Бланк изготовлен из высокомодульного графита IM6

Строй средний

Кольца SIC

Рукоятка высокого качества из 50%-ной пробки

Длина 2.70 м

Кол-во колен 2

В сборе 140 см

Вес 197 гр

Кастинг 10-30 гр

Материал — Графит

в мене такий самий, тіко довжина 2,10. Як для початку, думаю, вистачить, тим більше за 100 грн.

Як більше плануєте ловити - з лодки, чи з берега??? зважте на це, ібо як писали вижче, це немало важно.

В мене катуха Тіна (200-ка чи 300-ка, зараз не пам"ятаю). вартує 140-145 грн. Ставлю її й на пружину, донку. Універсальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спиннинг Golden Catch Sprinter ІМХО Довгий, важкий, тест завеликий.

Я б рекомендував дивитись на спіни з тестом до 15-20, довжиною 2.10-2.40, швидкого ладу. Виробники в такому ціновому діапазоні думаю ролі не грають.

Але!!! Якщо є можливість десь позичити чи заробити чи попросити ще гривень 200 то можна підібрати вже відносно не поганий комплект, риболовля яким буде приносити набагато більше задоволення.

І ще, рекомендую не беручи з собою грошей (щоб не піддатись швидкій спокусі) зайти в зодва магазини (не базар!) і потрусити десятка два палок в своєму і вищому бюджеті. Рекомендую Рибалка на Кравчука і Кльово на Волі.

І читати і читати відповідні (риболовні) форуми (Харківський спінінг та Домік рибака). Два дні почитаєш і твоя думка про спінінгову ловлю як таку кардинально поміняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.poplavok....&category_id=43

катушка, трохи більше бюджету...

Ат чим ця катушка підходить для спіна? Вага 300 грам + спін 190, помахати день з пів кілограмом в руці задоволення ще те!

З бюджету тільки ріобі екусіма 2000, товариші ловлять не перший рік нарікань жодних, сам ловив амазоном проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.poplavok....&category_id=43

катушка, трохи більше бюджету...

Так це ж матчева катушка, ще й мабуть 3000, для спіна не підійде. Я б зупинився на Ryobi ECUSIMA 2000, або Shimano Catana 2500 FA

(зараз оновлений дизайн у червоному корпусі), для початку повинно вистачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ат чим ця катушка підходить для спіна?

А чим не підходить?

ріобі екусіма 2000

Вага 265 грам, сумніваюсь що ви відчуєте різницю в 35 грам))

Так це ж матчева катушка

Ну і що? А чим матчева відрізняється від спінінгової, крім напису на ручці? Поясніть будь-ласка))

Shimano Catana 2500 FA

Оверпрайс та й катуха мене особисто не чим особливим не вразила,хоча й шимано написано.

Тому я повертаюсь до своєї рекомендації)) Якщо будете готові віддати за катушку більше 400 грн, тоді вже більший вибір...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що? А чим матчева відрізняється від спінінгової, крім напису на ручці? Поясніть будь-ласка))

Ну основні відмінності це те що у матчевій катушці більша передаточне число і відповідно вона швидша але і з тим менш тяговита, ІМХО краще брати щось з передаточним числом 1:5,2, Друга відмінність це те що шпуля там мілка і відповідно ліски вміщуватиметься менше.

Ну якшо швидкість і шпуля якось побоку, то тяговитість котушки досить важливий параметр, оскільки тягати прийдеться досить важкі приманки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більша передаточне число

Більше передаточне число, як на мене, перевага - менше весло крутити.

що шпуля там мілка і відповідно ліски вміщуватиметься

Один в один,як на екусімі двухтисячній))

тяговитість котушки

Не існує такого поняття))

тягати прийдеться досить важкі приманки

З 10-30 грамовими приманками, запропонована мною котушка справиться на ура))

Ну а рибку ніхто котушками не тягає...

п.с. я розумію, що десь в якомусь журналі, якийсь там експерт ляпнув "матчеві котушки тільки для матчу", але якщо рибак, а не читака журналів, то різницю між маркетингом й реальністю побачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити не буду, але коли катушки виробники поділяють за призначенням, то можливо вони щось в цьому тямлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше передаточне число, як на мене, перевага - менше весло крутити.

Ага особливо весело буде якусь крупну вертушечку на Стиру тягнути, це не говорячи про більше навантаження на механізм при більшій передатці і відповідно швидше його зношення.

Один в один,як на екусімі двухтисячній))

А тех. данні говорять про інше.

Вместительность, м/мм: 100/0.20 для салмо 100/0,30 для екусіми 2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити не буду, але коли катушки виробники поділяють за призначенням, то можливо вони щось в цьому тямлять.

Різниця між матчевою та спінінговою котушкою мінімальна й не сутєва...

Вместительность, м/мм: 100/0.20 для салмо 100/0,30 для екусіми 2000

В руках крутив й ту, й іншу. Різниці ніякої.

Можливо модифікація сальмо...

Ага особливо весело буде якусь крупну вертушечку на Стиру тягнути

Не відчуєте реальної різниці))

швидше його зношення

Швидше зношення присутнє, але наскільки швидше? На 2% на 50%?

Ви ж розумієте, що то теоретичні викладки, й катушка швидше вбється користувачем з інших причин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. я розумію, що десь в якомусь журналі, якийсь там експерт ляпнув "матчеві котушки тільки для матчу", але якщо рибак, а не читака журналів, то різницю між маркетингом й реальністю побачить..

Мій перший спін був мікадівський фідер ростом 3 60 і тестом грам до 80, і я ним ловив на все, силіконом з головками 3 грами до коливалок грам 30, і думав що фідер не тільки для фідеру поки не попробував спеціалізовану палку хоч і китайську, і повірте іноді в якихось журналах якісь там експерти таки мають рацію. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іноді в якихось журналах якісь там експерти таки мають рацію

Не іноді, а дуже часто)) Й якби не журнали та експерти, сам толком нічого нового не знав би та не вмів би.

Але є речі, де уже йде маркетинг й реальної різниці, або немає, або вона мізерна.

В будь-якому випадку, я порадив, а вибирати вам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...